| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
71
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.Marek W
32
5.piotr brzezina
26
6.ireneusz1966
25
7.marek45
20
8.Michał. K
19
9.Jac64
18
10.4elza
17
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Mariusz Brzeziński
84
2.Antoni Piotr Korzeniewski
77
3.esski
67
4.Desperado
60
5.da signa
51
6.4elza
49
7.Bigosław
41
8.mag
36
9.mar
34
10.Wojciech Szuba
28
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
285
2.Balbina
130
3.vetinari
92
4.ireneusz1966
91
5.Marek W
71
6.Bogdan JS
53
7.Jac64
40
8.ZPKSoft
34
9.antypuszka©
32
10.sawickimarcin
30
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1356
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
947

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3167731678316793168031681316823168331684316853168631687...3183731838następna
1 Maja 27a
Końskie
bonczek_hydroforgroup
A co oznacza ten podpis pod zdjęciem - "Wklejony 27a" ?
2009-12-21 09:54:43 (16 lat temu)
Wklejony bo pasuje w ciągu ulic jak...:-)
2009-12-21 10:37:43 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Kumam :-)
2009-12-21 10:43:45 (16 lat temu)
Odrowąża 7
Końskie
bonczek_hydroforgroup
fck
O, widzę, że zima zaskoczyła nie tylko drogowców...
2009-12-21 09:20:22 (16 lat temu)
Typowa architektura przełomu lat 50/60
2009-12-21 10:41:41 (16 lat temu)
Figura św. Kazimierza
Końskie
bonczek_hydroforgroup
A tu nawet dwa kosze "pełnią wartę" ;)
2009-12-21 10:18:22 (16 lat temu)
Symetria zachowana :-)
2009-12-21 10:39:45 (16 lat temu)
Stacja kolejowa Krośniewice
Krośniewice
Młynarz
Szkoda tej kolejki - o ile się nie mylę to w paru miejscach załatano tory na przejazdach przez jezdnię...
2009-12-17 23:31:13 (16 lat temu)
To jest malo istotne, najwiekszym bólem byla likwidacja cukrownic w Brzesciu Kujawskim. Likwidacja przewozów towarowych= likwidacja wszytskiego, dotego doszły jeszcze jakies awantury z pania burmistrz....
2009-12-20 23:17:24 (16 lat temu)
Poczta Główna
Świnoujście
mar
To Poczta na pl. Wolności, róg Bohaterów Września.
2009-12-20 22:10:05 (16 lat temu)
mar
do wito,: Dziękuję:)
2009-12-20 22:25:17 (16 lat temu)
Urząd Pocztowy Rzeszów 1
Rzeszów
Neo[EZN]
W centrum zdjęcia budynek Urzędu Pocztowego Rzeszów 1 przy ulicy Moniuszki 1. Budynek powstał pod koniec lat 30. wykończony został już przez Niemców - sytuacja podobna jak z dworcem w Warszawie
2009-12-20 22:12:15 (16 lat temu)
Górka parkowa
Końskie
bonczek_hydroforgroup
A za górką był młyn w którym zamieszkiwali Karborund i Omnimor ;)
2009-12-20 22:06:52 (16 lat temu)
Zespół Szpitali nr 3
Gliwice
Neo[EZN]
Ta stara, nieistniejąca radiostacja gliwicka była filią wrocławskiej Schlesische Funkstunde. Obecna, oddana do użytku bodaj w 1935 r. znajduje się przy ul. Tarnogórskiej, której nb. nie znajduję na FP w spisie gliwickich ulic. W radiokomunikacji rozróżnia się maszty i wieże radiowe. Te na fotce są masztami, wieżą natomiast jest ta istniejąca przy ul. Tarnogórskiej.
2009-12-20 17:13:32 (16 lat temu)
do † Festung: Jaka jest różnica miedzy masztem a wieżą?
2009-12-20 19:35:39 (16 lat temu)
Nastawnia
Danuta B.
Proszę o poprawę znacznika na mapie, nie wychodzi mi to. Coś pokićkałam - zamiast b(nr stacji) wpisałam m(nr stacji) i w widoku miasta Sulęcin widać na mapie tylko jej fragment ze stacją PKP, zamiast całej miejscowości.
2009-12-20 14:52:25 (16 lat temu)
do Danuta B.: O to Ci Danusiu chodziło?
2009-12-20 18:00:55 (16 lat temu)
do pawulon: Jest jak było. Kiedy oglądasz obiekt PKP na mapie jest ok, ale jak wejdziesz na stronę miejscowości Sulęcin (ogólnie) na mapie widzę tę samą PKP, zamiast całego miasta.
2009-12-20 18:14:37 (16 lat temu)
do Danuta B.: Wystarczy jeszcze raz dodać znacznik tej miejscowości.
2009-12-20 18:30:20 (16 lat temu)
do Danuta B.: Przecież wystarczy skorzystać z suwaka po lewej aby oddalić obraz mapy, a PKP pokazuje bo ten obiekt jest w znacznikach ustawiony w największym zoomie. Z tego co pamiętam to właśnie tak Neo to ustawił :)
2009-12-20 18:30:24 (16 lat temu)
Mapy i plany
Szczecinek
mamik
Rozmiar może być, czy zmniejszyć ? Mogę też powiększyć ;-)
2009-12-20 15:59:54 (16 lat temu)
do mamik: Jak dla mnie jest super.
2009-12-20 16:01:16 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Skan ma rozmiar 3400 na 2500, jakby ktoś był zainteresowany to mogę jakiś wycinek powiększyć, np centrum, które jest tutaj trochę nieczytelne
2009-12-20 16:19:35 (16 lat temu)
do mamik: Jeśli masz skan oryginalny to możesz śmiało podmienić na większy o jakieś 30-45%.
2009-12-20 16:46:17 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3167731678316793168031681316823168331684316853168631687...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Warszawa petersburska petersburska chylic Warszawa dzika stawiki jerozolim polska niezide polska niezide Kościerski Rynek - wyd. ARKADY, "Pojezierze Kaszubskie" , 1985 twarda Dworzec PKP Tarnowskie Góry zelice briesen wolnosci rynek chorzów chorzów chorzów chorzów chorzów chorzów polska niezide polska niezide bristol UL KRÓTKA 1 wyspa spichrzów WŁODAWA UL CZERWONEGO KRZYŻA 5 Kalety Kalety bydgoszcz bydgoszcz pleszew reja miedzyrzec podlsaki wiśniow góra bielsko biała bielsko biała