| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
71
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.Marek W
32
5.piotr brzezina
26
6.ireneusz1966
25
7.marek45
20
8.4elza
17
9.Bogdan JS
16
10.Michał. K
15
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Mariusz Brzeziński
84
2.Antoni Piotr Korzeniewski
77
3.esski
64
4.Desperado
53
5.da signa
50
6.4elza
47
7.Bigosław
41
8.mag
35
9.mar
33
10.Wojciech Szuba
28
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
285
2.Balbina
130
3.ireneusz1966
91
4.vetinari
90
5.Marek W
71
6.Bogdan JS
53
7.Jac64
39
8.ZPKSoft
34
9.antypuszka©
32
10.sawickimarcin
30
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1354
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
947

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3168031681316823168331684316853168631687316883168931690...3183731838następna
Muzeum Inżynierii i Techniki
Kraków
Danuta B.
Tramwaj to nie jest...
2009-12-18 21:25:18 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: No tak:)
2009-12-18 21:37:27 (16 lat temu)
1 Maja 23
Końskie
pawel
Rok temu byłem na seansie na którym były tylko trzy osoby
2009-12-18 21:16:40 (16 lat temu)
Dałem porównanie
2009-12-18 21:18:10 (16 lat temu)
Dworzec autobusowy
Jastrzębie-Zdrój
MrTom
Pusto na tym dworcu ;) ani ludków ani busów ;)
2009-12-17 16:29:27 (16 lat temu)
Arro-zmień okulistę, poproś o nowe okulary. Na dworcu stoją 3 /słownie trzy autobusy.
2009-12-17 17:59:53 (16 lat temu)
do mroczan: Ale ludków nie widać - chyba, że za małe :)
2009-12-17 18:42:44 (16 lat temu)
Cała okolica jakaś wymarła. Powiększyłem zdjęcie i przeglądnąłem całe zdjęcie i nigdzie nie dostrzegłem żadnego ludka, pewnie wszystkich UFO porwało ;))
2009-12-17 19:59:56 (16 lat temu)
zuf
do pawulon: Na miniaturce ten dworzec wygląda jak spodek :) A ten układ ulic to też jakby znaki na zbożu... Na bank coś w tym mieście paranormalnego musi być.
2009-12-17 20:23:52 (16 lat temu)
do zuf: Popatrz na datę, zdjęcie jest zrobione w niedzielę przed południem. Ludzie albo śpią, albo wyjechali za miasto albo są w kościele: ;)
2009-12-17 21:08:35 (16 lat temu)
do mroczan: mroczan- trzy autobusy to też nie tłok ;) Przyznaję, nie zwróciłem uwagi że niedzielą owa fota robiona była ;) Oczy na szczęście zdrowe mam jeszcze czego wszystkim życzę :)
2009-12-18 20:04:52 (16 lat temu)
al. Pod Kasztanami
Rzeszów
pawulon
Aleja pod Kasztanami nosiła w czasach PRL wdzięczną nazwę Aleja Komunistów. Aleją Kasztanową nazwano wówczas obecną Aleję Lubomirskich
2009-12-18 19:39:16 (16 lat temu)
Kościuszki 5
Łagów
mamik
Na dachu po prawej to są satelity czy grille ? ;)
2009-12-18 13:54:51 (16 lat temu)
do pawulon: marcowe grillowanie, chyba razem z kotami:)
2009-12-18 14:28:28 (16 lat temu)
do Danuta B.: A w tym budynku z antenami jest Restauracja Pod Basztą , należąca do firmy od zamku. Od ulicy wygląda niepozornie ale od strony jeziora całkiem spora. A to białe w lewym górnym roku to jezioro Łagowskie ;-)
2009-12-18 15:03:49 (16 lat temu)
do mamik: W prawym górnym rogu oczywiście, zawsze miałem kłopot ze stronami !
2009-12-18 15:06:04 (16 lat temu)
ul. Targowa
Końskie
bonczek_hydroforgroup
pawel
+2 głosów:2
Dawniej w tym budynku mieściła się pralnia chemiczna
2009-12-18 14:40:36 (16 lat temu)
Rzeka Wisła (Toruń)
Toruń
Neo[EZN]
Na bulwarze widoczne wagony na bocznicy nadbrzeżnej. Bocznicę zlikwidowano w latach 60 XX wieku.
2009-12-18 14:32:33 (16 lat temu)
Zajezdnia tramwajowa "Gajowa"
Poznań
fck
2009-12-18 13:52:20 (16 lat temu)
1947 - Pogrzeb gen. Karola Świerczewskiego
Warszawa
bonczek_hydroforgroup
Bomba!
2009-12-18 12:17:30 (16 lat temu)
Zamek joannitów
Łagów
mamik
stoik
 
nx2 ; )
2009-12-18 09:09:19 (16 lat temu)
stoik
 
( ciekawy ten ślad nadbudowy dawnego krenelaża na wieży )
2009-12-18 09:10:32 (16 lat temu)
Do Łagowa w marcu pojechał? Dajcie szóstki za to zdjęcie:) Wszystkie , jakie się w przyszłości pokażą, będą letnie, pełne liści.
2009-12-18 09:15:55 (16 lat temu)
do Danuta B.: Impreza rodzinna była ;-) Niby marzec a pogoda była jak teraz. Jeszcze kilka zdjęć zostało. Ulic brak i nie ma gdzie przypisać ;-)
2009-12-18 09:32:18 (16 lat temu)
do mamik: Ja na przymusowej imprezie rodzinne byłam kiedyś w lutym w Gdańsku:) To był ostatni rok przed epoką fot cyfrowych. A zdjęcia wrzucaj do miejscowości, później się przypisze.
2009-12-18 11:05:17 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3168031681316823168331684316853168631687316883168931690...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: września turwida września września dorotheen kedzierzyn kedzierzyn długa tuchów 164 falkowska falkowska tarnow tarnow tuchów 163 szczytno januszkowice cmentarz januszkowice stadion lublin bogdanów dwór stadion lublin woźniki dwór woźniki mzurki parzniewice blizin łódzkie blizin blizin malczewskiego 15 kamienna łódzkie cisek wola krzysztoporska góra szybowcowa ULICA PAMIĄTKOWA POZNAŃ PAMIĄTKOWA POZNAŃ PAMIĄTKOWA POZNAŃ białobrzegi