| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
71
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.Marek W
32
5.piotr brzezina
26
6.ireneusz1966
25
7.marek45
20
8.4elza
17
9.Bogdan JS
16
10.Michał. K
15
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Mariusz Brzeziński
84
2.Antoni Piotr Korzeniewski
77
3.esski
64
4.Desperado
53
5.da signa
50
6.4elza
47
7.Bigosław
41
8.mag
35
9.mar
33
10.Wojciech Szuba
28
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
285
2.Balbina
130
3.ireneusz1966
91
4.vetinari
90
5.Marek W
71
6.Bogdan JS
53
7.Jac64
39
8.ZPKSoft
34
9.antypuszka©
32
10.sawickimarcin
30
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1373
4.vetinari
1354
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
947

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3167931680316813168231683316843168531686316873168831689...3183731838następna
Dworzec kolejowy
Bytom
Tomasz Górny (Nemo5576)
Czyżby się "sypły"?
2009-12-19 21:27:32 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Stan kładek był zły (korozja), ponadto szpetne były, ruch pieszych nie jest aż tak wielki by przejście dla pieszych nie wystarczało, a tranzytowy ruch samochodowy na drodze nr 4 prawie zanikł po wybudowaniu autostrady A4 oraz obwodnicy drogowej Bytomia.
2009-12-19 21:43:18 (16 lat temu)
Wnętrza bazyliki
Piekary Śląskie
stoik
Wow, szacun Stoik, wiesz za co. Tak trzymać!
2009-12-19 21:25:57 (16 lat temu)
stoik
 
do Neo[EZN]: ; )
2009-12-19 21:34:28 (16 lat temu)
Pałac Rudowskich
Piotrków Trybunalski
Neo[EZN]
To jest Pałac Rudowskich, obecnie siedziba Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. I. J. Paderewskiego.
Adres: Pasaż Rudowskiego 4
2009-12-19 21:26:40 (16 lat temu)
Dworzec autobusowy
Bytom
Tomasz Górny (Nemo5576)
No no, Nemo wkroczył na terytorium Jarka. Nie wiem co na to Jarek ale powinien być zadowolony :)
2009-12-19 21:08:27 (16 lat temu)
A tam wkroczył. W Bytomiu się z kumplami umówiłem, byłem pół godziny wcześniej to kilka fotek strzeliłem. Tylko rękawiczki sobie muszę kupić bo prawie do mojego starego kanonka przymarzłem :/
2009-12-19 21:10:31 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Jestem zadowolony - niestety ja czasu na bieganie z aparatem mam jak na lekarstwo, im więcej zdjęć z Bytaomia tym lepiej, więc Nemo robi kawał dobrej roboty ;)
2009-12-19 21:11:53 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Ja za to wyjechałem dziś na zdjęcia z baterią naładowaną na 2 paski z 3. Zrobiłem 4 fotki AOW i to były moje jedyne zdjęcia dzisiejszego dnia :D
2009-12-19 21:13:17 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: No to doskonale będziecie się uzupełniać - Nemo będzie robił zdjęcia a Jarek podzieli się z nami tajnikami każdej zabitej deskami chałupy w Bytomiu :)
2009-12-19 21:14:21 (16 lat temu)
fck
do Neo[EZN]: No zobaczymy ile mi się uda w poniedziałek zrobić. Tylko -2, więc tragedii chyba nie będzie :)
2009-12-19 21:21:45 (16 lat temu)
Fontanna z ciekiem wodnym
Bielsko-Biała
mamik
Dzięki za przypisanie !
2009-12-19 19:40:23 (16 lat temu)
do mamik: Akurat się zająłem obrabianiem Rynku :)
2009-12-19 20:17:29 (16 lat temu)
Waga miejska
Bielsko-Biała
Gaj777
Ciekawe ile kamieni jest oryginalnych a ile dosztukowanych.
2009-12-19 19:14:55 (16 lat temu)
Dworzec Główny
Warszawa
Kavikvs
Te rusztowania na budynku dworca to pewnie jeszcze elementy budowlane... Smutny był los tej budowli, oj smutny...
2009-12-19 17:17:18 (16 lat temu)
Patria
Bielsko-Biała
stoik
stoik
 
to się machnąłem nieco z tym pl. Smolki : )
2009-12-19 14:52:58 (16 lat temu)
Hala Gąsienicowa
Zakopane
Kavikvs
zuf
No i tutaj pytanie jak robimy z tatrami. Bo na razie był obiekt "Tatry Wysokie" (ze zdjęciami ogółu, panoramami) a do niego poprzypisywane szczyty. W momencie pojawienia się Hali Gąsienicowej trzeba by było zmienić przypisanie szczytów. Czyli: "Tatry Wysokie" --> "Dolina" (Moko, 5 Stawów, Gąsienicowa) --> Szczyty (i tu większość jest na grani czyli będzie przypisana do dwóch dolin). Jak robimy?
2009-12-18 17:00:45 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do zuf: Znaczy się, hali ma nie być?
2009-12-18 19:18:52 (16 lat temu)
zuf
do Kavikvs: Może być ale będzie wtedy trzeba poprzypisywać odpowiednio szczyty i zdjęcia. Będzie po prostu mniejszy bałagan, wszytko będzie lepiej posortowane. Dlatego się pytam czy tworzymy obiekt "doliny".
2009-12-18 21:55:00 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do zuf: Tworzymy, tworzymy. Ja już od miesiąca tworzę.
2009-12-18 22:39:03 (16 lat temu)
zuf
do Kavikvs: Tatry wysokie łuporządkowane
2009-12-19 13:57:53 (16 lat temu)
ul. Chopina Fryderyka
Warszawa
mar
Paski da się usuwać w zasadzie tylko robiąc skan w większej rozdzielczości. Inaczej niewiele na to można poradzić. To tzw. mora która powstaje przy druku - chyba offsetowym (?).
2009-12-19 10:38:10 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3167931680316813168231683316843168531686316873168831689...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: września turwida września września dorotheen kedzierzyn kedzierzyn długa tuchów 164 falkowska falkowska tarnow tarnow tuchów 163 szczytno januszkowice cmentarz januszkowice stadion lublin bogdanów dwór stadion lublin woźniki dwór woźniki mzurki parzniewice blizin łódzkie blizin blizin malczewskiego 15 kamienna łódzkie cisek wola krzysztoporska góra szybowcowa ULICA PAMIĄTKOWA POZNAŃ PAMIĄTKOWA POZNAŃ PAMIĄTKOWA POZNAŃ białobrzegi