| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
69
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.piotr brzezina
26
5.ireneusz1966
25
6.4elza
17
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
72
2.esski
60
3.Desperado
48
4.da signa
47
5.4elza
41
6.mag
32
7.mar
26
8.Mariusz Brzeziński
25
9.Wojciech Szuba
20
10.Ewqa100
17
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
91
3.vetinari
54
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.Balbina
35
7.sawickimarcin
30
8.ZPKSoft
19
9.antypuszka©
16
10.Tomiko
16
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1318
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3168431685316863168731688316893169031691316923169331694...3183731838następna
Restauracja "Starbex"
Końskie
bonczek_hydroforgroup
stoik
 
Starbucks ? : )
2009-12-14 12:08:28 (16 lat temu)
Samodzielny Publiczny Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego
Siemianowice Śląskie
huling
fck
Dzisiejszy Samodzielny Publiczny Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego.
2009-12-14 11:42:15 (16 lat temu)
Lwy
Gliwice
Tomasz Górny (Nemo5576)
Podobne jeszcze przed GZUTem dwa takie stoją :) Musze tam skoczyć.
2009-12-13 21:21:11 (16 lat temu)
stoik
 
jak tak porównać, to lwy Kalidego są bardziej realistyczne
2009-12-14 10:29:21 (16 lat temu)
Młyn Lubicz
Lubicz Dolny
Młynarz
Moja ulubiona tematyka przemysłowa i do tego rzetelny opis - szacun jak mówią teraz młodziaki:)
2009-12-13 18:05:26 (16 lat temu)
do Danuta B.: Chyba kolegę Młynarza nam tu ktoś przyprowadził bo wszystko dobrze robi mimo tego, że to jego pierwsze zdjęcia na tej stronie.
2009-12-13 18:08:41 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Należą się dwa szacuny:)
2009-12-13 18:09:57 (16 lat temu)
Dziękuje bardzo, faktycznie jestem technologiem młynarstwa:] Jednak już od 6 lat nie mam nic wspólnego z przerobem zbóż i gryki. Zostało dużo bezużytecznej wiedzy i jeszcze więcej sentymentu do młynarstwa, które umarło w Polsce znacznie ciszej niż przemysł ciężki czy stoczniowy.
2009-12-13 19:49:39 (16 lat temu)
Pamiętaj ze żadna wiedza nie jest bezużyteczna :)
2009-12-13 20:28:56 (16 lat temu)
Jakoś czas upadku tego zakładu zbiega się z wejściem naszego wojska do NATO. Już się nie karmi żołnierzy grochówką:). Ale - widziałam na polu kombajn, który zbierał strąki groszku (tego zielonego do puszek) i wypluwał od razu ziarno. Łuszczarnia w tym procesie była zbędna. Jak wyglądał proces produkcji tamtego grochu? Musiał być też suszony.
2009-12-13 20:38:07 (16 lat temu)
do Danuta B.: Troche mnie zagięłaś, slabo pamietam schematy technologiczne grochowni. Napewno:

1) Czyszczenie z piasku kurzu, ziaren obcych itp
2) sortowanie wg wielkosci
3) parowanie celem zmiekczenia łupiny
4) łuszczenie na łuszczarkach bebnowych
5) odsiewanie i sortowanie
6) polerowanie talkiem i znów odsiewanie
7) przemiał łomu grochowego na mąkę grochową (dodatek do zup instant)

Suszenie odbywa sie wtedy gdy wilgotność do magazynowania jest za duża. Generalnie przed przeróbka wszystkie zboża i grykę mocno się zwilża.

Pozdrawiam
Tomasz

Pozdrawiam
Tomasz


2009-12-13 22:33:17 (16 lat temu)
do Młynarz: Widzę Kolega Tomasz zadomawia się w swoim fachu. Cieszę się bardzo z tego powodu :)
2009-12-13 22:48:16 (16 lat temu)
do ragnar: Czy Ty ragnar byłeś wprowadzającym kolegę na stronę?
2009-12-14 10:20:17 (16 lat temu)
Mury i baszty parkowe
Końskie
bonczek_hydroforgroup
zuf
2009-12-14 00:46:40 (16 lat temu)
Dzięki wywaliłem dubel
2009-12-14 10:08:17 (16 lat temu)
II Liceum Ogólnokształcące
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Dawniej Studium Nauczycielskie do którego chodziłem.
2009-12-14 09:15:13 (16 lat temu)
ul. Piłsudskiego Józefa, marsz.
Końskie
pawel
Danuta B.
+2 głosów:2
Na pewno niedziela.
2009-12-13 19:35:22 (16 lat temu)
do Danuta B.: No tak. Odświętnie ubrani bo w kościele trzeba było porządnie wyglądać.
2009-12-13 19:57:44 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Dziś w zakresie niedziel w Końskich niewiele się zmieniło:-)
2009-12-13 21:34:12 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ten po lewej nawet płaszcz od jakiejś kobity pozyczył... :)
2009-12-13 23:10:52 (16 lat temu)
Może taki konecki Jacykow?
2009-12-13 23:28:40 (16 lat temu)
Pomnik poległych mieszkańców Bytomia w wojnie francusko-pruskiej 1870-1871 / Lew Śpiący Kalidego
Bytom
Tomasz Górny (Nemo5576)
Grafiką tą daje odpór potwarzom jakoby wszystkie śląskie lwy były robione na jedno kopyto :P
2009-12-13 20:53:36 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): No to teraz wiemy, że jeden z tej całej gromady został odlany z nieco innej formy :)
2009-12-13 20:57:02 (16 lat temu)
fck
do Neo[EZN]: Bo to kopia jest :P
2009-12-13 20:58:14 (16 lat temu)
do fck: Lew i do tego lewy ;))
2009-12-13 21:04:12 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): To są pewnie te lwy co to po wojnie do stolicy "wyemigrowały" ?
2009-12-13 22:08:48 (16 lat temu)
Ano, rabowano po wojnie co się dało, bóg jeden wie co zdewastowano żeby przyozdobić stolicę.
2009-12-13 22:22:08 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): No taka tendencja była teraz mamy na przykład pomniki Jana Pawła II w/g tego samego projektu stawiane w różnych miejscach, koszty trzeba przyciąć, nie kżdy Komitet Budowy stać na opłacenie indywidualnego. Zresztą dawniej nie tylko Lwy na jedno kopyto odlewano, taki choćby "Chłopiec z Łabędziem" Kalidego - w Chorzowie, w Gliwicach, w Brzegu, w Legnicy , w Czeladzi, we Wrocławiu (do 1945r.), na wyspie Wight i pewnie jeszcze nie wszystkie miejsca wymieniłem...
2009-12-13 23:09:34 (16 lat temu)
ul. Granata Józefa, ks.
Końskie
pawel
Obecna ulica ks. Granata. Po lewej stronie budynek dzisiejszej Biblioteki Pedagogicznej. W głębi nieistniejący drewniany dom gdzie obecnie w tym miejscu znajduje się Bank Spółdzielczy.
2009-12-13 19:12:23 (16 lat temu)
mar
do pawel: Jeżeli wiesz jaka to ulica to przypisuj do niej:)
2009-12-13 19:17:05 (16 lat temu)
mar
Przypisanie poprawione.
2009-12-13 19:21:43 (16 lat temu)
Zdjęcie sadzałem ja. Paweł jeszcze do końca nie poznał zasad, zaś zdjęcia są jego - stąd te rozbieżności
2009-12-13 21:38:55 (16 lat temu)
mar
do bonczek_hydroforgroup: Acha:))
2009-12-13 22:28:40 (16 lat temu)
Baszta bramna
Ojców
Arkadiusz K. (Arro)
Najlepiej tutaj przypisać te zdjęcia - - można przez edycję i numer 3849 obiektu.
2009-12-13 20:51:50 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Właśnie zauważyłem że fotki wrzuciłem nie dokładnie tam gdzie wrzucić je chciałem. Dzięki :)
2009-12-13 20:55:37 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): No to do roboty Arro, przepisać ładnie bo porządek musi być.
2009-12-13 21:07:30 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Hmm, jakoś przypisanie nie idzie mi chyba... ;) Czyżbym coś źle robił? :(
2009-12-13 21:09:00 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Kliknij na guzik EDYCJA, wpisz w pierwsze pole 3849 - kliknij SZUKAJ i dalej wiadomo.
2009-12-13 21:13:14 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Pomogłem :)
2009-12-13 21:13:24 (16 lat temu)
Dzięki, już wiem gdzie błąd popełniałem. Jak mówią... człowiek życie całe się uczy :)
2009-12-13 21:20:59 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3168431685316863168731688316893169031691316923169331694...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: palenica tonsil września września Wojska polskiego 60, polanica zdrój koronowo Węgierska Górka legnica legnica franciszkańska osiedle sobieskiego wrocław osiedle sobieskiego brzeska 11 osiedle sobieskiego wrocław bielawa góry sowie gorzów gorzów starowiejska bujoczka Piastowska Piastowska warszawa warszawa kielce ul 1 maja zduny brzeziny Kamienica Kamienica Katowice Katowice mickiewicza mickiewicza Kamienica Kamienica kamienica