| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
60
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.ireneusz1966
25
5.piotr brzezina
21
6.4elza
17
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.esski
60
3.da signa
44
4.Desperado
42
5.4elza
40
6.mag
30
7.mar
24
8.Ewqa100
17
9.Wiesław Smyk
16
10.Mariusz Brzeziński
16
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
91
3.vetinari
54
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.Balbina
35
7.sawickimarcin
30
8.ZPKSoft
19
9.antypuszka©
16
10.Tomiko
16
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1318
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3168831689316903169131692316933169431695316963169731698...3183731838następna
Podleśna 3
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Pomniejszyć w trybie pilnym i odmówić dwie zdrowaśki jako pokutę.
2009-11-29 10:47:52 (16 lat temu)
To ja się o zmroku, przy księżycu po jakichś mrocznych zaułkach szwendam z wszystkomajacym Olympusem E-520 i trwogą w sercu ze mi go zaraz skroją, a ten mi jeszcze każe zdrowaśki odmawiać :/
2009-11-29 11:00:07 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): "Błogosławieni będą ci, którzy po mrocznych zaułkach z aparatem cyfrowym kroczą." Neo 25:12

No nic, pracuj ładnie a ja idę zdjęcia porobić :) Wieczorem pokażę jeśli coś uda mi się fajnego zmontować.
2009-11-29 11:23:21 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Architekta pod ścianę postawić wypada.... ten dach ni przypiął ni... ;)
2009-12-10 23:49:40 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Ale ten dach tak bardzo w porównaniu z oryginalnym sie nie zmienił...
2009-12-11 09:55:33 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Być może się nie zmienił, nie przeczę... Specyficznie jednak się komponuje... ;)
2009-12-11 12:54:18 (16 lat temu)
3 Maja 106-106c
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ciekawy widok, każde okno w innym kolorze ;))
2009-11-29 23:09:37 (16 lat temu)
Na tle szarej elewacji te kolory faktycznie wyglądają... ciekawie ;)
2009-12-10 23:47:18 (16 lat temu)
Dom z przełomu lat 50/60, charakterystyczne cechy - płaski dach (Nowa Huta, tyskie osiedla A i B wybudowane w połowie lat 50-tych miały jeszcze dachy pochyłe, kryte dachówką), strych (zrezygnowano w początku lat 60tych, zastęując go międzystropiem).
2009-12-11 09:58:56 (16 lat temu)
Kościół św. Józefa
Zabrze
Neo[EZN]
Takiej ambony to jeszcze nie widziały moje oczy :)
2009-11-29 00:34:02 (16 lat temu)
Podzielam zdanie Twoje. Choć stałym gościem przed ołtarzami nie bywam, czegoś takiego nie widziałem jeszcze ;)
2009-12-10 23:51:22 (16 lat temu)
Sikorskiego 104
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ta blacha to jakieś nieporozumienie.
2009-12-09 19:50:36 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: To nie blacha. To domek w amerykańskim stylu. Nie pamiętam jak się to nazywa.
2009-12-09 19:50:36 (16 lat temu)
do zuf: Domek jest jak najbardziej w górnosląskim stylu, natomiast obłożony został (jak widać dość partacko) amerykańskimi sztucznymi deskami (sidingiem).
2009-12-09 20:07:26 (16 lat temu)
zuf
do Jarosław Dubowski: O to mi chodziło. Amerykańskie styl miałem na myśli przez obłożenie go sidingiem :) Sztuczne deski - szczyt kiczu.. echh Ci amerykanie. Dobrze, że w Polsce się to nie przyjęło na większą skale..
2009-12-10 00:45:25 (16 lat temu)
do zuf: Niestety to nie jedyny domek z podobną elewacją. Sporo tego widzę w okolicy, choć na szczęście, jeszcze się nie sypie... ;)
2009-12-10 22:55:25 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): To pewnie jest to jakaś regionalna maniera bo nie wszędzie w kraju spotyka się tak obite budowle.
2009-12-10 23:00:04 (16 lat temu)
Panoramy Chorzowa
Chorzów
Neo[EZN]
Czyżby ta huta nie była na stronie obiektem?
2009-12-09 19:06:44 (16 lat temu)
do Danuta B.: Jest obiektem ale to chyba ogólny widok miasta bo jakieś chałupy widać ale niech ekspert się wypowie czy to lepiej przypisać do miasta czy do Huty :)
2009-12-09 19:08:37 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak, a właśnie chciałam przepisać. Może podwójnie? Poczekajmy.
2009-12-09 19:11:29 (16 lat temu)
do Danuta B.: Powiem szczerze, miałbym podobny dylemat. Może faktycznie podwójnie przypisać? Jest jakaś ulica chyba na tym zdjęciu, więc jeśli znasz nazwę... ;) No i widok na hutę też bogaty... Oczywiście nie jestem biegłym w temacie więc... :)
2009-12-10 22:59:25 (16 lat temu)
Widokówki z Dąbrowy Górniczej
Dąbrowa Górnicza
stoik
Górny widok - Al. Królowej Jadwigi
Dolny widok - osiedle Manhattan (Al. Józefa Piłsudskiego )
2009-12-10 18:19:58 (16 lat temu)
Na górnym zdjęciu naprawdę dużo widać... aż po Górę Dorotkę w Grodźcu...
2009-12-10 22:50:38 (16 lat temu)
Pałacyk myśliwski Potockich
Wydrze
pawulon
Perełka. Gdyby wzniesiono go na Dolnym Śląsku byłby w gorszym stanie.
2009-12-10 18:53:14 (16 lat temu)
do Danuta B.: Na Dolnym Śląsku, po przejściu Armii Czerwonej zostałby z niego tylko popiół.
2009-12-10 19:01:32 (16 lat temu)
Ciekawa architektura...
2009-12-10 22:29:37 (16 lat temu)
Kawiarnia "Arizona"
Chorzów
Neo[EZN]
Sugeruję przenieść do Wesołego Miasteczka (które jest podobiektem WPKiW).
2009-12-10 22:27:57 (16 lat temu)
Kościół św. Klemensa
Zawoja
mar
To raczej lata 90.
2009-12-10 21:55:29 (16 lat temu)
mar
do Neo[EZN]: Poprawione:)
2009-12-10 22:03:27 (16 lat temu)
Kościół Ducha Świętego
Chorzów
Neo[EZN]
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3168831689316903169131692316933169431695316963169731698...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: marek45 skansen w sanoku Basen Kowary szkoła ustroń szkoła nr 1 szkoła nr 1 ustroń ratusz ustroń ustroń ratusz ustroń okopowa łysa góra łysa góra góra Widok łysa góra łysa góra sępopol grzybek bartoszyce Zielona Góra Zielona Góra góra szybowcowa góra szybowcowa uzarzewo bydgoska bydgoska breslau rynek częstochowa osobowa Zakroczym kosciol jankowo Zakroczym Zakroczym granica granica Poddębice