| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
60
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.ireneusz1966
25
5.piotr brzezina
21
6.4elza
17
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.esski
60
3.da signa
44
4.Desperado
42
5.4elza
40
6.mag
30
7.mar
24
8.Ewqa100
17
9.Wiesław Smyk
16
10.Mariusz Brzeziński
16
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
91
3.vetinari
54
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.Balbina
35
7.sawickimarcin
30
8.ZPKSoft
19
9.antypuszka©
16
10.Tomiko
16
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1318
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169031691316923169331694316953169631697316983169931700...3183731838następna
ul. Pocztowa
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Dzień dobry. Czy istnieje możliwość wymiany z panem/panią wymiany zdjęć? Te zdjęcia które tu są zachwyciły mnie . Wielu nie mam w swojej kolekcji. Zarazem rodzi się pytanie skąd ma pan/pani takie pozycje? Jestem pełen podziwu dla tych zdjęć. Pozdrawim-Paweł Kałwinski (miłośnik Końskich) mój adres e-mail pkalwinski@gmail.com
2009-12-10 11:02:12 (16 lat temu)
do pawel: Śmiało moje gg 488521 mail bonczek@konto.pl
2009-12-10 11:08:15 (16 lat temu)
Kościół Dziesięciu Tysięcy Męczenników
Niepołomice
mar
stoik
 
szkoda, że nie jedenastu tysięcy dziewic : )
2009-12-09 22:28:33 (16 lat temu)
do stoik: O, za Wrocławiem stoik zatęsknił :) Ale gwarantuję Ci, że w tym kościele nie ma aż tylu dziewic - nawet podczas niedzielnej sumy tylu niewiast nie uświadczysz.
2009-12-09 22:47:31 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Hahahahaha! Teraz to pewnie próżno szukać wśród wrocławianek tylu dziewic. Mam oczywiście te pełnoletnie na myśli :) A tak w ogóle to kto to wymyśla takie nazwy: 11 tyś. dziewic, 10 tyś męczenników ?? To jest jakieś chore.
2009-12-10 00:42:51 (16 lat temu)
do zuf: Tu masz wyjaśnienie tych 11000 dziewic :) - to była świta św. Urszuli.
2009-12-10 08:55:13 (16 lat temu)
Wyższa Szkoła Administracji (stary budynek)
Bielsko-Biała
mar
stoik
 
coś na pl. Lutra. przyjdzie Gaj to się tym zajmie : )
2009-12-09 19:25:29 (16 lat temu)
do stoik: Tia. Wrzucaj Mar gdzie popadnie - Gaj tutaj takie przypisania za chwilę zrobi i taki opis wrzuci że położy każdego z nas na łopatki.
2009-12-09 19:38:10 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Wyższa Szkoła Administracji konkretnie.
2009-12-09 19:39:01 (16 lat temu)
mar
do Jarosław Dubowski: Obiekt założony. Dziękuję:)
2009-12-09 20:06:36 (16 lat temu)
Szpital Miejski nr 1 im. św. Karola Boromeusza
Mysłowice
Neo[EZN]
SZPITAL MIEJSKI NR.1 IM. ŚW. KAROLA BOROMEUSZA
Adres: Mikołowska 1
2009-12-09 19:40:48 (16 lat temu)
Rzeka Wisła (Kraków)
Kraków
Siloy
fck
W tym roku jeszcze była.
2009-12-09 16:48:59 (16 lat temu)
Kamienice Przybyłów - "Pod św. Mikołajem"
Kazimierz Dolny
pawulon
Na tym zdjęciu widać dowód, że kamienice są piętrowe, tzn. użytkowy jest tylko parter i piętro. To co widzimy wyżej to attyka. Dodana najprawdopodobniej dla podniesienia splendoru. W prawej kamienicy - św. Krzysztofa widać rzygacz odprowadzający wodę z dachu. Na głowy przechodzących, którzy przy okazji sobie włosy umyli:).
2009-12-08 16:56:03 (16 lat temu)
Fotoradar
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ta lampa na podczerwień jest czy wali po oczach w nocy jak się za szybko jedzie?
2009-12-07 23:58:51 (16 lat temu)
Za wolno biegam żeby sprawdzić :P
2009-12-08 15:48:35 (16 lat temu)
Kościół św. Pawła Apostoła
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
mar
do Tomasz Górny (Nemo5576): Nemo5576 nie załamuj się.Nie wpadaj w depresję.Jesteśmy z Tobą.Kochamy Cię :)
2009-12-07 21:24:47 (16 lat temu)
Ja Ci dam szary i ponury :/ Całkiem u nas kolorowo :) Niestety grudzień na razie to masakra, ciągle siąpi deszcz, chmury wiszą na niebie, żyć się odechciewa :(
2009-12-07 21:25:54 (16 lat temu)
zuf
Strasznie macie tam w Zabrzu. Nie dość, że region szary i ponury to słońce też Was omija :)
2009-12-07 21:25:54 (16 lat temu)
do mar: O. Nawet mar odezwał się ludzkim głosem bo zawsze cicho siedzi i grzecznie sobie zdjęcia wrzuca. Z zimy trzeba korzystać póki liści nie ma.
2009-12-07 21:25:54 (16 lat temu)
Łatwo się wam nabijać :/ Zapasy fotek mi się kończą a nie ma kiedy uzupełnić. W niedziele wylazłem to zaraz zaczęło padać, a to co zdążyłem przed deszczem obfocić po powrocie do domu skasowałem bo się do niczego nie nadawało :( Może w środę jakaś sensowna pogoda będzie.
2009-12-07 21:25:54 (16 lat temu)
zuf
do Tomasz Górny (Nemo5576): No właśnie widzę po twoich zdjęciach, że łapiecie depreche, u Nas to prawie dzień w dzień słońce świeci. Dlatego łącze się z tobą w bólu i jednocześnie podziwiam, że chce Ci się łazić z aparatem w taką pogodę. U mnie szaruga za oknem to -50 do wyjścia na dwór z aparatem...
2009-12-07 21:52:45 (16 lat temu)
do zuf: ... a dla mnie +100 :) Dużo bardziej wolę jak deszcz pada niż świeci "zimowe" słońce nisko nad ziemią i generuje upierdliwe cienie. Do robienia zdjęć budynków wystarczy jeśli widać je dobrze - latem różnie z tym bywa.
2009-12-07 22:39:20 (16 lat temu)
Deszcz jest do kitu :/ Dla mnie optimum to cienka warstwa chmurek i w rezultacie w równomierne, rozproszone światło. Ostrego słońca nie lubię (albo cienie masakra, albo się od szyb odbija i po oczach mi daje). Tyle ze ostatnio tych chmur trochę za dużo, no i dzień króciutki.
2009-12-07 22:49:59 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Dla mnie tak samo - najlepiej kiedy jest cienka warstwa chmur, jakieś stratusy i sucho. Ale fakt faktem że u nas więcej słońca ostatnio niż na śląsku, patrząc na zdjęcia :) Choć ja właśnie przez to odpuściłem sobie dzisiaj focenie.
2009-12-07 23:24:33 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Masz rację. Zimowe słońce jest cholernie dużym wyzwaniem dla fotografa ale jakoś zaczynam sobie z Nim radzić. Można powiedzieć, że znalazłem sposób co widać po ostatnich zdjęciach (chyba nie są takie złe?). Całkiem dobra pogoda była dzisiaj. Świeciło słońce ale często też chowało się za chmurami. Ale najlepiej to jak są cirrusy. Słońce nie daje jak szalone a i trochę błękitu nieba widać. Dla mnie wymarzone warunki.
2009-12-07 23:35:04 (16 lat temu)
Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar
Poznań
fck
Nie wiem czy stare, ale drogie ;)
2009-12-07 22:07:55 (16 lat temu)
ul. Żeromskiego Stefana
Dąbrowa Górnicza
Neo[EZN]
Obecnie ul Żeromskiego
2009-12-07 19:32:02 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169031691316923169331694316953169631697316983169931700...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: marek45 skansen w sanoku Basen Kowary szkoła ustroń szkoła nr 1 szkoła nr 1 ustroń ratusz ustroń ustroń ratusz ustroń okopowa łysa góra łysa góra góra Widok łysa góra łysa góra sępopol grzybek bartoszyce Zielona Góra Zielona Góra góra szybowcowa góra szybowcowa uzarzewo bydgoska bydgoska breslau rynek częstochowa osobowa Zakroczym kosciol jankowo Zakroczym Zakroczym granica granica Poddębice