| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.da signa
43
3.Przemo375
43
4.ireneusz1966
25
5.4elza
17
6.piotr brzezina
16
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.da signa
43
3.esski
43
4.Desperado
40
5.4elza
30
6.mar
20
7.mag
17
8.Ewqa100
16
9.Wiesław Smyk
15
10.Dana
14
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
86
3.vetinari
52
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.ZPKSoft
19
7.Tomiko
16
8.Jazzek
15
9.Ismena
13
10.Saxon
12
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1316
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
998
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169531696316973169831699317003170131702317033170431705...3183631837następna
Rotunda św. Mikołaja
Cieszyn
stoik
Trzeba było poczekać aż ta parka przejdzie :)
2009-11-29 23:00:10 (16 lat temu)
stoik
 
lubię ludziki na zdjęciach, ożywiają klimat ; )
2009-12-01 11:12:39 (16 lat temu)
Sukiennice
Kraków
Neo[EZN]
Kavikvs
 
Weteran to chyba ten z tyłu?
2009-12-01 10:12:49 (16 lat temu)
do Kavikvs: Tak, źle opisałem to zdjęcie. Już poprawiam.
2009-12-01 10:34:39 (16 lat temu)
Tunel
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
"Tunel" to zbyt ogólna nazwa, lepiej by było chyba dać nazwę "Podziemne przejście dla pieszych". Co ty na to?
2009-12-01 01:04:16 (16 lat temu)
Tylko nikt tego nazywa tego podziemnym przejściem dla pieszych :/
2009-12-01 08:54:45 (16 lat temu)
stoik
 
strach tam wejść
2009-12-01 09:54:26 (16 lat temu)
Marudasz, przez kilka lat nim chodziłem przed piąta rano i nic mi się nie stało ;) Aczkolwiek sama ulica średnio ciekawa, a na budynku TP chyba do tej pory są ślady po kulach z zeszłorocznej strzelaniny.
2009-12-01 10:31:45 (16 lat temu)
Waryńskiego 1
Siemianowice Śląskie
huling
Zrobiłem z tego porównanie.
2009-11-29 22:48:40 (16 lat temu)
stoik
 
kiedyś wszystko było jakieś bardziej estetyczne
2009-12-01 10:06:59 (16 lat temu)
Narutowicza 32a
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
stoik
 
ładny budynek, fotka nie do końca
2009-12-01 09:56:59 (16 lat temu)
stoik
 
( czasem dobrze ustawić ręcznie balans bieli, pomaga, bo dominacja niebieskiego albo czerwonego przeszkadza )
2009-12-01 10:01:45 (16 lat temu)
Plaża w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie
Neo[EZN]
Ale krzywe :)
2009-12-01 08:43:30 (16 lat temu)
ul. Targ Drzewny
Gdańsk
mamik
Faktycznie coś słabo wyszło. Zeskanuję jeszcze raz
2009-11-30 08:25:39 (16 lat temu)
Trochę lepszy skan
2009-11-30 21:41:39 (16 lat temu)
Staw Trupek
Świętochłowice
TATO
A gdzie ten ośrodek, bo ja go nie widzę? A nazwa TRUPEK jest oficjalna, czy tylko potocznie używana przez tubylców? Na oficjalną mi nie wygląda, bo takiej nazwy żaden urząd by nie zaakceptował ;))
2009-11-07 13:48:26 (16 lat temu)
do pawulon: Staw Trupek - nazwa może nie tyle oficjalna w powszechnym użyciu, bo stricte oficjalnej brak.
Choć jeśli UM uzywa jej w oficjalnie dostępnych stronach BIP to pewnie jest już oficjalna ;)
Pochodzenie nazwy - od cmentarza cholerycznego zlokalizowanego w miejscu obecnego przedszkola sąsiadującego ze stawem.
Staw obecnie zagospodarowany jest jako akwen wędkarski.
2009-11-07 18:03:31 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Czyli nazywanie tego TRUPKA ośrodkiem wypoczynkowym to przesada. Trzeba ten obiekt nazwać jakoś inaczej, masz pomysł ?
2009-11-07 19:09:48 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Zmieniłem opis wg tego co napisałeś, tak chyba będzie dobrze?
2009-11-07 20:54:37 (16 lat temu)
TATO
 
ok
2009-11-08 10:51:07 (16 lat temu)
TATO
 
do Jarosław Dubowski: Jarek a skąd wiesz o tym cmentarzu
2009-11-30 18:25:42 (16 lat temu)
Zakłady Chemiczne "Hajduki"
Chorzów
McAron
To nie jest Huta Batory a obecne Zakłady Chemiczne "Hajduki".
2009-11-30 17:40:57 (16 lat temu)
Dzięki. Poprawione.
2009-11-30 17:50:57 (16 lat temu)
Kopalnia Węgla Kamiennego "Rozbark"
Bytom
McAron
Gdzieś widziałem wersję "dzienną" i "bezswastykową"...
2009-11-30 17:39:47 (16 lat temu)
2009-11-30 17:48:59 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169531696316973169831699317003170131702317033170431705...3183631837następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: tomaszów mazowiecki tomaszów mazowiecki ul. Sienkiewicza 31 Bydgoszcz rozprza Watkowo sklep sklep pod gwiazdą dzwon dzwon kołobrzeg kołobrzeg kołobrzeg kołobrzeg emilii plater katowice hotel monopol Kazimierz Dolny żuławski ośrodek kultury katowice willa goldsteinów świdnicka świdnicka Engel & Groß katowice willa goldsteinów ostrołęka pomnik pomnik siedlce siedlce plac przyjaźni Gdynia Gdynia katowice rynek 6 katowice rynek 6 konopnicka katowice rynek 6