| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.da signa
37
3.Przemo375
36
4.ireneusz1966
25
5.4elza
17
6.piotr brzezina
16
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.da signa
42
3.esski
42
4.Desperado
37
5.4elza
27
6.mar
19
7.mag
16
8.Ewqa100
16
9.Wiesław Smyk
14
10.Neo[EZN]
12
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
86
3.vetinari
52
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.ZPKSoft
19
7.Tomiko
16
8.Jazzek
15
9.Ismena
13
10.Saxon
12
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1316
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
998
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169831699317003170131702317033170431705317063170731708...3183631837następna
SIM Centrum
Łódź
Bałuciorz
Bardzo blisko położone są te dwa kościoły po lewej. Czyżby były w przeszłości innego wyznania?
2009-11-28 16:16:52 (16 lat temu)
były i są - pierwszy jest ewangelicko-augsburski, drugi to katedra rzymsko-katolicka
2009-11-28 16:30:25 (16 lat temu)
Wallek-Walewskiego 9-13
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
zuf
Trochę bez sensu. Było trzeba założyć jeden obiekt "Wallek-Walewskiego 9-13". W końcu to jeden budynek.
2009-11-28 12:08:03 (16 lat temu)
do zuf: Zgadza się. W przypadku takich szeregowców lepiej jest założyć obiekt dla całego obiektu, który właściwie stanowi jedną architektoniczną całość :)
2009-11-28 12:50:08 (16 lat temu)
W zasadzie tak, tylko pytanie czy to jeden budynek, czy bliźniak do którego dobudowano ten trzeci budynek. Cała ta ulica wygląda dość śmiesznie, budynki stoją krótszymi lub dłuższymi szeregami, każdy inny, czort wie czy budowane razem, czy pomiędzy istniejące powstawiano jakieś plomby :/
2009-11-28 13:21:49 (16 lat temu)
zuf
do Tomasz Górny (Nemo5576): Nie przejmuj się tym. Jedna bryła - jeden budynek. Nie ma co komplikować. A mi to wygląda na jakby bliźniaka. Numery 9 i 11 stoją w środku a między nimi przebiega oś symetrii. Dziewiątka ma ślepą ścianę co świadczy, że kiedyś stał tam budynek (taki jak numer 13)
2009-11-28 14:09:27 (16 lat temu)
Neo[EZN]
+1 głosów:1
do zuf: Tak jest. Nie ma co kombinować. Jeśli domy są podobne to już można śmiało założyć jeden obiekt na te kilka bram.

A co do ślepej ściany to nie jest to na 100% pewne, że budynek miał swój "dalszy ciąg". To tylko świadczy o tym, że taki budynek mógł tam być ale nie musiał.
2009-11-28 14:28:11 (16 lat temu)
Wallek-Walewskiego 5-5c
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Dziewczynkę zainteresowałeś. W mieście to rzucą okiem i pójdą dalej ale na wsi to aparatu jeszcze nie wyciągniesz a już pół wioski będzie się na Ciebie gapić :)
2009-11-27 17:42:30 (16 lat temu)
2009-11-27 21:13:12 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): A to też się zdarza :D Jestem częściowo przyzwyczajony do takiego zainteresowania - często jeszcze można usłyszeć pytania albo komentarze od takich panów :D
2009-11-27 21:23:55 (16 lat temu)
Gorzej jak się jak się jakiś egzemplarz (zwłaszcza "pod wpływem") nie daje spławić ;)
2009-11-27 22:12:43 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Takiego to chyba już każdy z nas - miejskich szwędaczy - miał nieszczęście spotkać. Kolega kiedyś focił gmach Komendy Wojewódzkiej Policji i go policja zaprosiła do środka. Po godzinie panowie policjanci ustalili, że nie popełnił żadnego wykroczenia ani przestępstwa :D
2009-11-27 23:30:02 (16 lat temu)
Hotel "Polonia"
Hel
pawulon
2009-11-27 17:31:34 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ale chyba lepsze od tamtego. Jak nie to usunę :)
2009-11-27 18:57:43 (16 lat temu)
do pawulon: Faktycznie trochę lepsze kontrasty więc moje wywalam :)
2009-11-27 20:19:20 (16 lat temu)
Molo
Kołobrzeg
mar
Eisgrotte - grota lodowa, unter dem Seesteg - pod molem. Czyli przypisać do obiektu "Molo"...
2009-11-27 14:15:47 (16 lat temu)
mar
do Jarosław Dubowski: Dziękuję:)
2009-11-27 17:55:10 (16 lat temu)
Wallek-Walewskiego 7
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Z tym autem to koleś nieźle przesadził.
2009-11-27 17:33:39 (16 lat temu)
Mauzoleum Hindenburga
Olsztynek
Neo[EZN]
Kavikvs
 
2009-11-27 17:11:01 (16 lat temu)
Pomnik Lotnika
Warszawa
Kavikvs
Obiekt "nie teges" - to nie jest Pl. Unii Lubelskiej - trzeba założyć nowy obiekt przypisany do obecnej lokalizacji pomnika.
2009-11-26 17:43:34 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Jarosław Dubowski: To co robić? Podwójne przypisanie obiektu?
2009-11-26 18:04:31 (16 lat temu)
fck
do Kavikvs: Wystarczy zmienić przypisanie obiektu do ulicy, w której stronę skierowany jest pomnik. I po sprawie. :) A więc Żwirki i Wigury, czy Wawelska?
2009-11-26 21:27:38 (16 lat temu)
do fck: E nie o to chodzi, problem w tym że ani Wawelska ani Żwirki i Wigury nie maja nic wspólnego z pl. Unii Lubelskiej.
IMHO musimy mieć na stronie 2 pomniki lotnika - jeden ustawiony na Pl. Unii i zburzony w 1944, drugi odbudowany na skrzyżowaniu Wawelskiej oraz Żwirki i Wigury .
2009-11-27 14:39:38 (16 lat temu)
fck
do Jarosław Dubowski: Aaa, wybacz, nie zauważyłem, że w tym obiekcie jest więcej zdjęć. Przeglądałem stronę z poziomu komentarzy. Więc dla nowego pomnika trzeba zrobić nowy obiekt. Jak ktoś nie załatwi tego do czasu, aż wrócę z pracy to to załatwię. :)
2009-11-27 16:30:25 (16 lat temu)
Tyskie Browarium
Tychy
bonczek_hydroforgroup
To choć słowem opisz. Króluje stal nierdzewna, a wnętrze w stylu high-tech, czy miedź w starym stylu?
2009-11-27 11:09:31 (16 lat temu)
do Danuta B.: Jedna wielka taśma wijąca sie metrami na której pojawiają się butelki z róznymi nalepkami co sugeruje, że obojętnie jakie piwo kupisz...smak ten sam :-)
2009-11-27 15:25:45 (16 lat temu)
Daszyńskiego 68
Gliwice
Neo[EZN]
Obecnie Sąd Okręgowy, ul. Kosciuszki.
2009-11-27 14:13:34 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169831699317003170131702317033170431705317063170731708...3183631837następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: smocza 21 wizytek czudec wizytek halemba katowice rynek 6 strzyżów dwór strzyżów pałac kielnarowa siedlce siedlce strzyżów strzyżów tyczyn babica elewatory warszawa barska gdańsk ul. sukiennicza Lubartów Lubartów Cisiec gdańsk gdańsk Sejny Lubartów Lubartów matysowka czudec matysówka wyżne domaradz domaradz matysówka domaradz Obława Augustowska