| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.da signa
43
3.Przemo375
43
4.ireneusz1966
25
5.4elza
17
6.piotr brzezina
16
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.da signa
43
3.esski
43
4.Desperado
40
5.4elza
30
6.mar
20
7.mag
17
8.Ewqa100
16
9.Wiesław Smyk
15
10.Dana
14
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
86
3.vetinari
52
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.ZPKSoft
19
7.Tomiko
16
8.Jazzek
15
9.Ismena
13
10.Saxon
12
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1316
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
998
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169731698316993170031701317023170331704317053170631707...3183631837następna
Torowa 1
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ale tragiczny stan elewacji.
2009-11-29 23:15:53 (16 lat temu)
Latarnia morska Jastarnia
Jastarnia
mamik
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
Co do ciekawostek to wieża latatni mimo iz ustawiona po wojnie wcale nie jest powojenna - wcześniej służyła jako konstrukcja wsporcza buczka mgłowego u stóp latarni Stilo.
2009-11-29 21:31:26 (16 lat temu)
Stacja benzynowa BP
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ja myślę, że w przypadku takich obiektów jak sklepy, stacje benzynowe, centra handlowe - lepiej jest pisać pełniejszą nazwę obiektu - np. Stacja benzynowa BP albo Centrum Handlowe XYZ. A co inne dusze na ten temat myślą?
2009-11-29 20:50:59 (16 lat temu)
Mnie wsio żaba, ale krócej jest dla mnie lepsze bo mniej na amortyzację klawiatury muszę odkładać ;)
2009-11-29 20:57:46 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Ja proponuje samo Stacja Benzynowa, bez BP, Shell itp. Firmy "wymieniają" się stacjami. Kto wie ile jeszcze czasu będzie tu BP.
2009-11-29 21:07:54 (16 lat temu)
3 Maja 86
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
A te panie jakoś nie są zainteresowane tym co robisz. W Zabrzu pewnie nie ma zbyt wielu osób fotografujących dom po domu?
2009-11-29 20:46:31 (16 lat temu)
Panie sa bardziej zainteresowane tym kiedy tramwaj przyjedzie ;)? Przed budynkiem jest przystanek.
2009-11-29 20:49:17 (16 lat temu)
Most Nadwiślańskiego Urzecza
Góra Kalwaria
bonczek_hydroforgroup
To chyba ten most widać na kamerach drogowych traxelektronik.
2009-11-29 20:43:26 (16 lat temu)
Jezioro Solińskie (Zalew Soliński)
Kavikvs
Jakiś filatelista znaczek wyciął ;-)
2009-11-29 17:16:13 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do mamik: Niestety, mam sporo takich. Może się pojawią na aukcjach, to się wycięty róg dosztukuje.
2009-11-29 19:34:18 (16 lat temu)
ul. Wolności
Chorzów
Neo[EZN]
Adres jest pewny? Wolnośći 49 to narozny budynek przy skrzyżowaniu z Hajducką, mieszczący kiedyś wejście do kina, później salon samochodowy Hyundaia - problem że on tak nie wygląda, to bardziej pawilon a tu kamienicę mamy...
2009-11-29 10:07:21 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Sam zobacz - - napisane jest poniżej że to Hajducka 51 - ta narożna kamienica Wolności 49 jaki ma adres przy Hajduckiej?
2009-11-29 10:23:09 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Drobna korekta Wolności 49 to jest róg Chrobrego - tam stoi narożna kamienica w której za komuny był sklep obuwniczy Radoskóru - trzeba porównać ze zdjęciem. Sąsiedni dom ma na Chrobrego nr 20.
Wolności 51 to jest plebania parafii św. Jadwigi...
Co do opisu na odwrocie - ta część miasta dopiero od 1934 Chorzów...
2009-11-29 11:20:44 (16 lat temu)
Chorzów - zdjęcia niezidentyfikowane
Chorzów
Neo[EZN]
TATO
 
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Nie na temat
2009-11-29 08:09:43 (16 lat temu)
TATO
 
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Nie na temat
2009-11-29 08:11:05 (16 lat temu)
pl. Sikorskiego Władysława, gen.
Bytom
stoik
To jest to samo miejsce?
2009-11-28 16:43:31 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Miejsce to samo, ale zdjęcia wykonane w różnych kierunkach - tu widzimy zachodnią pierzeję placu, na zdjęciu z linka jest pierzeja północna.
2009-11-29 00:09:04 (16 lat temu)
ul. Stroma
Ruda Śląska
Neo[EZN]
Ul. Stroma, budynek raczej nie istnieje:
2009-11-28 23:56:38 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169731698316993170031701317023170331704317053170631707...3183631837następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: tomaszów mazowiecki tomaszów mazowiecki ul. Sienkiewicza 31 Bydgoszcz rozprza Watkowo sklep sklep pod gwiazdą dzwon dzwon kołobrzeg kołobrzeg kołobrzeg kołobrzeg emilii plater katowice hotel monopol Kazimierz Dolny żuławski ośrodek kultury katowice willa goldsteinów świdnicka świdnicka Engel & Groß katowice willa goldsteinów ostrołęka pomnik pomnik siedlce siedlce plac przyjaźni Gdynia Gdynia katowice rynek 6 katowice rynek 6 konopnicka katowice rynek 6