| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.da signa
37
3.Przemo375
36
4.ireneusz1966
25
5.4elza
17
6.piotr brzezina
16
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.da signa
42
3.esski
42
4.Desperado
37
5.4elza
27
6.mar
19
7.mag
16
8.Ewqa100
16
9.Wiesław Smyk
14
10.Neo[EZN]
12
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
86
3.vetinari
52
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.ZPKSoft
19
7.Tomiko
16
8.Jazzek
15
9.Ismena
13
10.Saxon
12
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1316
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
998
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169931700317013170231703317043170531706317073170831709...3183631837następna
Wielkiej Niedźwiedzicy 5-15
Gliwice
Gilberss
Spróbuj zrobić fotę tego budynku z ulicy Perseusza :)
2009-11-27 12:37:48 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): oki
2009-11-27 12:59:03 (16 lat temu)
Willa Millera
Tychy
bonczek_hydroforgroup
W listopadzie tak zielono było rok temu? Czy pomyłka?
2009-11-27 10:43:40 (16 lat temu)
ul. Marszałkowska
Warszawa
fck
Kavikvs
 
2009-11-27 01:18:35 (16 lat temu)
Krzyż pokutny - Cieszyn
Cieszyn
stoik
augiasz
 
Ha! Znalazłeś go - zastanawiałem się gdzie stoi
2009-11-26 21:30:29 (16 lat temu)
zuf
Dwa sposoby: obiektyw w "oczko" siatki albo "znad płotu"
2009-11-26 21:41:46 (16 lat temu)
fck
do zuf: Albo skok przez płot.
2009-11-26 21:42:18 (16 lat temu)
stoik
 
do augiasz: Nie było łatwo : ) Lepszego zdjęcia raczej nie dało się zrobić ( oczko albo z góry - nie bardzo... ); przynajmniej ostrość jest na swoim miejscu. A za płotem był pies, ale go oswoiłem : )
2009-11-26 23:18:08 (16 lat temu)
Kościół św. Augustyna i św. Jana Chrzciciela, Klasztor Norbertanek
Kraków
Siloy
2009-11-26 18:00:15 (16 lat temu)
mar
Zrobione.
2009-11-26 18:06:06 (16 lat temu)
Galeria Panorama
Gliwice
Tomasz Górny (Nemo5576)
Eh, szkoda tramwaju :( Warto sfocić te tory i pętlę bo znikną w ciągu 1-3 lat... najprędzej z miejsc gdzie są wydzielone czyli ulica Chorzowska i pętla...
2009-11-26 13:55:15 (16 lat temu)
Wolności 522-522e
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
... się za duże wkleiło :)
2009-11-26 11:05:40 (16 lat temu)
Skleroza starcza :/
2009-11-26 11:14:37 (16 lat temu)
ul. Lindego Samuela Bogumiła
Gliwice
Neo[EZN]
Ul Lindego, Gajdy, Idy?
2009-11-26 06:51:36 (16 lat temu)
Dokładnie, widać nawet kościół św. Rodziny.
2009-11-26 08:08:38 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): No i widać że osiedle byłko kiedys o wiele większe - wieżowiec Metalchemu powstał na miejscu wyburzonej części osiedla.
2009-11-26 10:16:13 (16 lat temu)
Akurat tu mam mały zgryz. Wczoraj rozmawiałem kolega którego ojciec mieszkał w dzieciństwie na tym osiedlu. I on twierdzi ze budynek Metalchemu postawiono na miejscu jakichś ogródków. Chyba będę musiał spróbować zasięgnąć informacji u źródła :)
2009-11-26 10:38:15 (16 lat temu)
Podziemna trasa turystyczna
Sandomierz
Danuta B.
Wow, ale klimaty. A te otwory okienne to dekoracja?
2009-11-25 22:34:02 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Wygląda, że były tam jakieś głębsze wnęki. Cegła, którą są zamurowane jest wyraźnie inna. Okna to raczej nie były:) Zdumiewające, jak tam było ciepło i sucho.
2009-11-25 22:47:54 (16 lat temu)
do Danuta B.: IMHO może było inaczej - być może przy rekonstrukcji trasy wzmocniono obudowę przez dostawienie nowej wewnatrz, a okna w tej nowej warstwie cegieł zostawiono po to by ukazać historyczny mur.
2009-11-26 07:02:41 (16 lat temu)
Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa S.A.
Katowice
fck
Podmieniłem na lepsze.
2009-11-25 23:16:04 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169931700317013170231703317043170531706317073170831709...3183631837następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: smocza 21 wizytek czudec wizytek halemba katowice rynek 6 strzyżów dwór strzyżów pałac kielnarowa siedlce siedlce strzyżów strzyżów tyczyn babica elewatory warszawa barska gdańsk ul. sukiennicza Lubartów Lubartów Cisiec gdańsk gdańsk Sejny Lubartów Lubartów matysowka czudec matysówka wyżne domaradz domaradz matysówka domaradz Obława Augustowska