| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.da signa
43
3.Przemo375
43
4.ireneusz1966
25
5.4elza
17
6.piotr brzezina
16
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.da signa
43
3.esski
43
4.Desperado
40
5.4elza
30
6.mar
20
7.mag
17
8.Ewqa100
16
9.Wiesław Smyk
15
10.Dana
14
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
86
3.vetinari
52
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.ZPKSoft
19
7.Tomiko
16
8.Jazzek
15
9.Ismena
13
10.Saxon
12
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1316
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
998
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169631697316983169931700317013170231703317043170531706...3183631837następna
3 Maja 100
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
No. Bez prostowania od razu zdjęcie jest znacznie bardziej ostre :)
2009-11-29 20:48:13 (16 lat temu)
Jasne :P też trochę podprostowane, tyle że było łatwiej bo wlazłem na podwórko skansenu górniczego i nie musiałem obiektywu w górę zadzierać. Chyba faktycznie będę musiał sobie coś szerszego sprezentować :(
2009-11-29 20:55:30 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Nie wiem czy do Olympusów jest Signa 9-18 (albo 10-18) - ponoć dobra... Też o tym myślę ale ciut za droga sprawa...
2009-11-29 21:10:44 (16 lat temu)
Ja mam do wyboru Zuiko Digital ED 9-18 lub Sigma EX 10-20. Ten pierwszy jakieś półtorej tysiaka by mnie kosztował (jest cashback 200 zł), tylko marne szanse że wyrwę tą kasę do końca stycznia.
2009-11-29 21:23:10 (16 lat temu)
zuf
do Tomasz Górny (Nemo5576): Sigma jest ok. Jak przekopywałem internet to zdobyła najwięcej pozytywnych opinii jeśli chodzi o szeroki kąt.
2009-11-30 16:00:18 (16 lat temu)
Tatry
Kavikvs
Chyba raczej powinno być: "na skalnej ścianie w Tatrach", a nie "w ścianie" :))
2009-11-30 11:09:10 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do pawulon: Wiem, ale napisałem tak jak było na odwrocie kartki. Korciło mnie, by edytować ją w poziomie;)
2009-11-30 11:39:19 (16 lat temu)
do Kavikvs: ;))
2009-11-30 11:50:08 (16 lat temu)
do pawulon: Zgoda, ale "w ścianie" mówiąc często taternicy, to takie gwarowe określenie środowiskowe...
2009-11-30 15:39:04 (16 lat temu)
zuf
do Jarosław Dubowski: Jako niedoszły taternik potwierdzam, że w ścianie jest jak najbardziej poprawnym zwrotem :)
2009-11-30 15:49:03 (16 lat temu)
Kolegiata św. Apostołów Piotra i Pawła
Ciechocinek
Neo[EZN]
To raczej nie Ciechocinek, musiałeś wkleić to samo dwa razy ;))
2009-11-30 11:46:30 (16 lat temu)
do pawulon: Gdzie się człowiek spieszy - tam się Allah cieszy.
2009-11-30 12:23:33 (16 lat temu)
Szkolna 8 - 12
Siemianowice Śląskie
fck
Czemu 4-pietrowy budynek przypisano do kategorii wieżowców?
2008-12-08 14:52:21 (17 lat temu)
fck
do Jarosław Dubowski: Bo nie ma kategorii blok, tak samo wygląda sytuacja z kategoryzowaniem jak na Wratislaviae Amici.
2008-12-08 15:26:44 (17 lat temu)
Na tym bloku była kiedyś drewniana wieżyczka z syreną alarmową, a naprzeciwko, w miejscu wieżowca stał posterunek policji.
2009-11-29 22:51:41 (16 lat temu)
do fck: Po raz kolejny postuluję wprowadzenie budynku wielorodzinnego .
2009-11-30 10:10:29 (16 lat temu)
do Danuta B.: To chyba nie będzie potrzebne. Mamy blok mieszkalny, wieżowiec, willę, dom wolnostojący. Ten obiekt pasuje do bloku mieszkalnego. Jeśli wprowadzimy nowy typ obiektu mieszkalnego to i tak jedni będą opisywać go jako blok mieszkalny a inni jako dom wolnostojący a i tak jako nazwy obiektów mieszkalnych wpisujemy nazwy ulic więc to nie jest już takie istotne.
2009-11-30 10:22:17 (16 lat temu)
Podziemna trasa turystyczna
Sandomierz
Danuta B.
Obudowa typu ŁP, czyli łuki podatne.
2009-11-26 06:56:17 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Podatne na zawalenie:)
2009-11-26 15:50:26 (16 lat temu)
do Danuta B.: Podatne na odkształcenie.
2009-11-26 17:47:10 (16 lat temu)
Klika dni temu penetrowałam kanały w moim telewizorze i trafiłam na TVS - lokalne wiadomości z Górnego Śląska, a przed południem zapchaj-dziury w postaci teledysków z muzyką disko-polo. Plenerem jednego z tych teledysków był zupełnie podobny do tego tunel. Była to czynna kopalnia! Widać było sporo kabli wiszących po bokach, a na końcu czarna ściana węgla. Oczywiście między młodzieńcami udającymi śpiewanie uwijali się prawdziwi górnicy. Wszystko świetnie oświetlone, pierwszy raz widziałam przodek tak blisko.
2009-11-30 10:07:15 (16 lat temu)
ul. Śląska
Siemianowice Śląskie
Neo[EZN]
To jest teraz ulica Świerczewskiego w centrum Siemianowic (w czasie wojny Adolf Hitler Strase). Obecna ulica Bytomska znajduje się w Michałkowicach.
2009-11-30 08:24:48 (16 lat temu)
Jezioro Białe
Okuninka
Kavikvs
Byłem tam w 87`. Fajne małe jeziorko otoczone wianuszkiem ośrodków wczasowych, ale w pobliżu też jest co pooglądać. Obóz koncentracyjny w Treblince, Włodawa i pełno wiosek z krytymi strzechą dachami i małymi cerkiewkami. Ogólni piękna okolica, polecam :))
2009-11-29 23:26:28 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do pawulon: Mój dziadek też zachwalał te rejony. Wysłał tę pocztówkę w czasie swojej wycieczki rowerowej dookoła Polski.
2009-11-30 00:00:45 (16 lat temu)
do Kavikvs: Ja tam byłem w ośrodku wczasowym, ale okolicę też zwiedzałem na rowerku. A co do zdjęcia to porównując do moich zrobionych w 87` doszedłem do wniosku, że przedstawia ośrodek wczasowy MSWiA (wówczas WUSW w Lublinie). Zaraz za nim był ośrodek wojskowy a przed nim Prokuratury w Lublinie. Niezła śmietanka, no nie ;))
2009-11-30 00:21:56 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do pawulon: Elyyyta...
2009-11-30 01:27:05 (16 lat temu)
Ośrodek "Zacisze Pomiechówek"
Pomiechówek
Neo[EZN]
To były wczasy, nikt nie narzekał że z dachu cieknie, że ściany gniją itp. Jeśli się postarałeś to dostałeś skierowanie a koszt takich wakacji był symboliczny. Atmosfera też była o niebo lepsza niż obecnie w takich przybytkach ;))
2009-11-29 23:46:23 (16 lat temu)
do pawulon: Tia. A nie każdy taki domek miał kibelek - czasem trzeba było zapierniczać do wspólnego - murowana budowla z dwoma wejściami - kółeczko i trójkącik. Tam prysznice, kiebelki, full service :) Do tego musowo restauracja w ośrodku - na śniadanie chleb z serem i pomidorem - do tego masełko w małych kosteczkach oraz waza z zupą mleczną.

Na obiad zupa i kotlety a wieczorem kiełbasa albo bigos. Klimat był i pewnie jest jeszcze taki w wielu miejscach.
2009-11-29 23:59:28 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ludziska zrobiły się wybredne a ceny w ośrodkach z kosmosu, więc każdy za taką cenę ma wymagania. Atmosfera też już nie taka, teraz każdy patrzy na drugiego poprzez zasobność jego portfela, im bogatszy koleś, tym fajniejszy kumpel ;)
2009-11-30 00:15:07 (16 lat temu)
Latarnia morska (nowa)
Krynica Morska
Neo[EZN]
Latarnia jest prosto, więc chyba teren krzywy. Są takie miejsca gdzie teren jest prosty a budynki pochyłe :))
2009-11-29 23:50:15 (16 lat temu)
do pawulon: A chyba faktycznie tak jest - na tym zdjęciu też widać, że teren jest krzywy. Dziwnie to wygląda :) Można zrobić ciekawe zdjęcie - teren prosto a latarnia na krótko przed zawaleniem ;)
2009-11-30 00:01:27 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Dobre ;))
2009-11-30 00:08:15 (16 lat temu)
Sobieskiego 1
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ciemno, buro i ponuro :(
2009-11-29 23:20:45 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169631697316983169931700317013170231703317043170531706...3183631837następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: tomaszów mazowiecki tomaszów mazowiecki ul. Sienkiewicza 31 Bydgoszcz rozprza Watkowo sklep sklep pod gwiazdą dzwon dzwon kołobrzeg kołobrzeg kołobrzeg kołobrzeg emilii plater katowice hotel monopol Kazimierz Dolny żuławski ośrodek kultury katowice willa goldsteinów świdnicka świdnicka Engel & Groß katowice willa goldsteinów ostrołęka pomnik pomnik siedlce siedlce plac przyjaźni Gdynia Gdynia katowice rynek 6 katowice rynek 6 konopnicka katowice rynek 6