| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
60
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.ireneusz1966
25
5.piotr brzezina
21
6.4elza
17
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.esski
60
3.da signa
44
4.Desperado
42
5.4elza
40
6.mag
30
7.mar
24
8.Ewqa100
17
9.Wiesław Smyk
16
10.Mariusz Brzeziński
16
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
91
3.vetinari
54
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.Balbina
35
7.sawickimarcin
30
8.ZPKSoft
19
9.antypuszka©
16
10.Tomiko
16
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1318
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169131692316933169431695316963169731698316993170031701...3183731838następna
Most Dworcowy
Poznań
fck
Co ciekawe most Dworcowy jest wiaduktem bo znajduje się nad torami kolejowymi a nie ciekiem wodnym. Nie wiem jaka jest geneza tej nazwy - być może dawniej było tu koryto rzeki lub fosa.
2009-12-06 20:40:54 (16 lat temu)
mar
2009-12-06 21:32:15 (16 lat temu)
fck
do mar: Gotowe.
2009-12-06 21:33:41 (16 lat temu)
zuf
Schodkami po lewej wprost na dworzec PKP.
2009-12-07 17:38:53 (16 lat temu)
pa. Wiecheckiego Stefana
Warszawa
Neo[EZN]
To jest Pasaż Wiecheckiego "Wiecha". Marszałkowska - równoległa po lewej, po drugiej stronie Domów Centrum.
2009-12-07 17:00:15 (16 lat temu)
Kościół św. Jana Chrzciciela i św. Kamila, NZOZ Szpital św. Kamila
Tarnowskie Góry
McAron
Czy o St.Johannishaus jest mowa w tym artykule? -
2009-12-07 12:47:03 (16 lat temu)
Sam sobie odpowiedziałem na to pytanie. Stronę dalej jest inne wydanie tej pocztówki
2009-12-07 13:00:40 (16 lat temu)
Sikorskiego 112c
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Barana za płotem trzymają czy to pies?
2009-12-06 20:00:43 (16 lat temu)
Psisko jakieś kudłate. Nawet przyjazne, nie oszczekało mnie :)
2009-12-06 21:57:31 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Wielkie bydlę :) Pewnie podszedłeś do płotu obejrzeć te złote lwy Schadowa ;)
2009-12-06 22:05:31 (16 lat temu)
Przynajmniej płot w miarę transparentny ;) Ze 112b tylko dach widać :( A jeśli chodzi o lwy to uważam ze całkiem ładnie mi wyszły :P Muszę jeszcze trochę z obiektywami manualnymi potrenować, ale faktycznie kit się do staruszków nie umywa.
2009-12-06 22:22:09 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: To owczarek kaukaski.
2009-12-07 08:49:01 (16 lat temu)
1915 - wkroczenie wojsk niemieckich do Warszawy
Warszawa
Cristoforo
To jest wlot Krakowskiego Przedmieścia na pl. Zamkowy. Obiektyw nie obejmuje "Kolumny Zygmunta", stąd to zakłopotanie. Proszę popatrzeć tutaj:
2009-12-06 23:23:36 (16 lat temu)
do † Festung: No przecież, że tak!!! Wielkie dzięki :)
2009-12-07 00:53:00 (16 lat temu)
Pułaskiego 7
Rzeszów
Neo[EZN]
Blok po prawej to ul. Pułaskiego 7, w głębi basen ROSIR na ul. Ks Jałowego widoczny na tej pocztówce
2009-12-06 20:12:31 (16 lat temu)
Kąpielisko miejskie
Zabrze
Neo[EZN]
Ja nie pomogę, z powodów zawodowych cierpię na wodowstręt ;)
2009-12-06 14:14:47 (16 lat temu)
To na pewno nie jest ten obiekt.
2009-12-06 16:36:57 (16 lat temu)
To jest kąpielisko przy Roosevelta 83 - budynek z prawej to kryta trybuna stadionu Górnika Zabrze widoczna od tyłu. Kąpielisko zbudowano w 1934r. wraz ze stadionem, baseny w r. 2006 zasypano i obecnie w tym miejscu jest łąka wykorzystywana jako teren festynowy.
2009-12-06 20:10:51 (16 lat temu)
ul. Wyspiańskiego Stanisława
Zabrze
Neo[EZN]
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
Ul. Wyspiańskiego, za "ajnfartem" mamy pl. Słowiański.
2009-12-06 12:09:31 (16 lat temu)
1919-1920 - plebiscyt - Cieszyn
Cieszyn
stoik
augiasz
 
To jest tylko projekt - tu więcej:
2009-12-06 09:04:45 (16 lat temu)
Basen kąpielowy
Katowice
Neo[EZN]
W latach 1920-40 jedynym krytym basenem w Katowicach był basen w Łaźni Miejskiej, ale na zdjęciu mamy basen w Pałacu Młodzieży (Mikołowska 26)...
2009-12-04 18:18:33 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Czyli datowanie po 1951 (otwarcie Pałacu nastąpiło 3-go grudnia 1951).
2009-12-04 18:36:08 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Dzięki za informację.
2009-12-06 00:00:09 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169131692316933169431695316963169731698316993170031701...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: marek45 skansen w sanoku Basen Kowary szkoła ustroń szkoła nr 1 szkoła nr 1 ustroń ratusz ustroń ustroń ratusz ustroń okopowa łysa góra łysa góra góra Widok łysa góra łysa góra sępopol grzybek bartoszyce Zielona Góra Zielona Góra góra szybowcowa góra szybowcowa uzarzewo bydgoska bydgoska breslau rynek częstochowa osobowa Zakroczym kosciol jankowo Zakroczym Zakroczym granica granica Poddębice