| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.da signa
43
3.Przemo375
43
4.ireneusz1966
25
5.4elza
17
6.piotr brzezina
16
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.da signa
43
3.esski
43
4.Desperado
40
5.4elza
30
6.mar
20
7.mag
17
8.Ewqa100
16
9.Wiesław Smyk
15
10.Dana
14
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
86
3.vetinari
52
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.ZPKSoft
19
7.Tomiko
16
8.Jazzek
15
9.Ismena
13
10.Saxon
12
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1316
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
998
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169331694316953169631697316983169931700317013170231703...3183631837następna
ul. Piszczele
Sandomierz
Danuta B.
Z ciekawości wpisałem tę nazwę do wyszukiwarki ulic i wychodzi na to, że tylko w Sandomierzu jest ulica o tej nazwie :) (o ile nie ma nigdzie w woj. dolnośląskim, lubuskim lub opolskim)
2009-12-02 22:04:09 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Może bracia dominikanie z pobliskiego klasztoru mieli tu cmentarz? Jedna uwaga - na miniaturce widać - komentarzy 0, a tymczasem był jeden.
2009-12-03 15:00:24 (16 lat temu)
Muzeum Hansa Klossa
Katowice
bonczek_hydroforgroup
2009-12-03 11:32:47 (16 lat temu)
Furta dominikańska "Ucho Igielne"
Sandomierz
Danuta B.
A po co jest ta bramka? Czyżby przejście było zamknięte?
2009-12-02 22:13:24 (16 lat temu)
Danuta B.
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Przechodzi się z prawa lub z lewa. Barierka chyba dla bezpieczeństwa spadających ze schodów, bo można sturlać się wprost pod koła aut.
2009-12-03 09:18:22 (16 lat temu)
ry. Rynek
Chorzów
McAron
Czy to może być gdzieś w tej okolicy -
2009-12-03 09:12:08 (16 lat temu)
do McAron: Też mi się tak wydaje - Rynek, pierzeja wschodnia.
2009-12-03 09:12:08 (16 lat temu)
Pomnik gen. Karola Świerczewskiego
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Wow, istny relikt PRL.
2009-12-02 22:12:05 (16 lat temu)
Bo to na uboczu jest i w oczy się nie rzuca. Nawet bałaganu naokoło pomnika za dużego nie było.
2009-12-02 22:15:37 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Na Dolnym Śląsku to nie do pomyślenia żeby taki pomnik gdzieś stał - nawet na uboczu. A na Górnym Śląsku to widzę, że jeszcze sporo ulic ma w nazwie Świerczewskiego :) (widziałem też gdzieś ulicę Fornalskiej i paru innych komunistów ;)
2009-12-02 22:32:19 (16 lat temu)
W 89. to pewnie bym pomagał przewrócić ;) Ale teraz, niech stoi ku przypomnieniu "tych pięknych czasów wspaniałej komuny". Ale podejrzewam że już długo nie postoi. A przynajmniej popiersie się zmieni.
2009-12-02 22:36:35 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): No właśnie to mi się podoba, że można tam znaleźć takie PRLowskie perełki. Oby tylko nie udało im się zburzyć tego pomnika - za 50 lat będziemy na niego inaczej patrzyć :)
2009-12-02 23:48:35 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Gen. Świerczewski który się kulom nie kłaniał. Podobno dlatego że z powodu częstego zamroczenia alkoholowego nie zauwazał ze strzelają (tak mawiali jego towarzysze broni).
2009-12-03 00:45:34 (16 lat temu)
Lwy Schadowa
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Te wszystkie lwy w okolicy to widzę, że na jedno kopyto były robione - - autor ten sam ale rzeźby odlewano chyba z jednej formy ;)
2009-12-02 22:06:13 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ja Ci dam na jedno kopyto :[ A lwy Schadowa w okolicy są chyba cztery, dwa w Zabrzu, dwa w Gliwicach. Mnie się podobają, nawet wyciągnąłem z torby przedpotopowego Mira-1B żeby ładniej wyszły :) A coby sprawiedliwie było generała Heliosem 44-M7 fotografowałem :D
2009-12-02 22:14:11 (16 lat temu)
ry. Rynek
Sandomierz
Danuta B.
Neo[EZN]
+1 głosów:1
A jakie ściany czyste, nic nie jest pomazane - aż dziwne.
2009-12-02 22:08:11 (16 lat temu)
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa
Bydgoszcz
mar
p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa.
2009-12-02 20:35:25 (16 lat temu)
Latarnia morska Kołobrzeg
Kołobrzeg
Kavikvs
IMHO podpis jest nieco mylący - to nie jest latarnia z 1907r. - tamta zostala zniszczona zupełnie i na dodatek znajdowała się w nieco innym miejscu - nie na wierzchołku fortu a obok niego.
2009-12-02 07:59:53 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Jarosław Dubowski: A co powiesz na opis w ? Trzeba to czytać z przymrużeniem oka.
2009-12-02 20:06:19 (16 lat temu)
Centrum Handlowe "Stara Łaźnia"
Tarnów
mar
W opisie jest zwrot "Obecnie łaźnia" dalej jest mowa, że to centrum handlowe
2009-12-02 20:04:21 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3169331694316953169631697316983169931700317013170231703...3183631837następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: tomaszów mazowiecki tomaszów mazowiecki ul. Sienkiewicza 31 Bydgoszcz rozprza Watkowo sklep sklep pod gwiazdą dzwon dzwon kołobrzeg kołobrzeg kołobrzeg kołobrzeg emilii plater katowice hotel monopol Kazimierz Dolny żuławski ośrodek kultury katowice willa goldsteinów świdnicka świdnicka Engel & Groß katowice willa goldsteinów ostrołęka pomnik pomnik siedlce siedlce plac przyjaźni Gdynia Gdynia katowice rynek 6 katowice rynek 6 konopnicka katowice rynek 6