| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
69
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.piotr brzezina
26
5.ireneusz1966
25
6.4elza
17
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
72
2.esski
60
3.Desperado
48
4.da signa
47
5.4elza
41
6.mag
32
7.mar
26
8.Mariusz Brzeziński
25
9.Wojciech Szuba
20
10.Ewqa100
17
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
91
3.vetinari
54
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.Balbina
35
7.sawickimarcin
30
8.ZPKSoft
19
9.antypuszka©
16
10.Tomiko
16
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1318
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3168731688316893169031691316923169331694316953169631697...3183731838następna
Sąd Rejonowy Katowice-Zachód
Katowice
fck
Plac Wolności 10 - obecnie Sąd Rejonowy.
2009-12-12 14:36:09 (16 lat temu)
fck
do Jarosław Dubowski: Merci beacoup :)
2009-12-12 14:38:37 (16 lat temu)
Pomnik Partyzantom
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Obecnie zmieniono datę na pomniku z 1945 na 1948.
2009-12-12 09:50:32 (16 lat temu)
Pomnik Partyzantom
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Pomnik ten poświecony partyzantom również stworzył Wojciech Durek. Urządzany i budowany był w latach 1945-1950.
2009-12-12 09:49:05 (16 lat temu)
Pomnik Najświętszego Serca Jezusa
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Pomnik powstał z inicjatywy ks. Ręczajskiego w 1946 roku. Wykonał go Wojciech Durek z Torunia.
2009-12-12 09:42:09 (16 lat temu)
Stacja kolejowa Końskie
Końskie
Maćko
Nie krzyczcie na Maćka - ja napiszę maila z pomocą dot. rozumiaru zdjęć. Trzeba pomóc koledze a nie karcić bo odwala kawał dobrej roboty.
2009-10-25 23:43:49 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Ale z donicą to przegiął:D
2009-10-25 23:48:54 (16 lat temu)
Poprawione.
2009-10-26 00:21:19 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: To w tle za wagonami to co jest?
2009-10-26 07:39:12 (16 lat temu)
zuf
do Tomasz Górny (Nemo5576): Wygląda jak elewatory (?)
2009-10-26 09:53:06 (16 lat temu)
do zuf: Elewatory albo jakieś silosy na materiały sypkie ogólnie pojęte...
2009-10-26 10:28:26 (16 lat temu)
wybaczcie za rozmiar ale dopiero sie ucze obslugi w tym serwisie. jesli mozecie dac jakies rady, sugestie
piszcie: 5304013 gg
2009-10-30 23:09:29 (16 lat temu)
To są elewatory bo w tym miejscu były różne magazyny. Samam nazwa ulicy jest Magazynowa więc nic więcej dodać nie trzeba.
2009-12-12 09:28:57 (16 lat temu)
Kopalnia soli "Bochnia"
Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.
Bochnia
Kavikvs
Wilgoć ich nie rozpuszcza?
2009-12-11 23:47:59 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Problem wilgoci objawia się gdy kopalnię zwiedza tabun turystów i gdy istnieje naturalny dopływ wody do wyrobisk - z obydwoma tymi przypadkami mamy do czynienia w Wieliczce. Wilgoć dostająca się do kopalni wraz z powietrzem z powierzchni nie jest poważnym zagrożeniem, poza obiektami zlokalizowanymi w bezpośredniej bliskości szybu wdechowego.
2009-12-12 08:33:45 (16 lat temu)
Kopalnia soli "Bochnia"
Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.
Bochnia
Kavikvs
To wyglada na wyobrażenie pracy tzw. pokutników którzy przy pomocy tyczki z płonącymi pakułami wypalali gromadzący się pod stropem metan. Zawój z wilgotnego płótna stanowił jedyną ochronę pokutnika...
2009-12-11 22:45:23 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Jarosław Dubowski: Uwzględnię Twoją sugestię w opisie.
2009-12-11 22:48:06 (16 lat temu)
Pałac Biskupów Krakowskich
Kielce
Kavikvs
stoik
 
o jak ładnie : )
2009-12-11 20:09:43 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do stoik: Jeden z niewielu przykładów, gdy obiekt wygląda lepiej niż na początku wieku.
2009-12-11 20:17:15 (16 lat temu)
do Kavikvs: Miałem dokładnie to samo napisać.
2009-12-11 20:21:02 (16 lat temu)
Kopalnia soli "Bochnia"
Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.
Bochnia
Kavikvs
Jak w kopalni to bardziej pasuje określenie chodnik albo przekop...
2009-12-11 18:31:19 (16 lat temu)
ul. Jana III Sobieskiego
Dąbrowa Górnicza
Arkadiusz K. (Arro)
Dałem notkę do Huty Bankowej na zdjęciu.
2009-12-11 13:38:49 (16 lat temu)
Ok. dzięki...
2009-12-11 13:46:44 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3168731688316893169031691316923169331694316953169631697...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: palenica tonsil września września Wojska polskiego 60, polanica zdrój koronowo Węgierska Górka legnica legnica franciszkańska osiedle sobieskiego wrocław osiedle sobieskiego brzeska 11 osiedle sobieskiego wrocław bielawa góry sowie gorzów gorzów starowiejska bujoczka Piastowska Piastowska warszawa warszawa kielce ul 1 maja zduny brzeziny Kamienica Kamienica Katowice Katowice mickiewicza mickiewicza Kamienica Kamienica kamienica