| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
69
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.piotr brzezina
26
5.ireneusz1966
25
6.4elza
17
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
72
2.esski
60
3.Desperado
48
4.da signa
47
5.4elza
41
6.mag
32
7.mar
26
8.Mariusz Brzeziński
25
9.Wojciech Szuba
20
10.Ewqa100
17
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
91
3.vetinari
54
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.Balbina
35
7.sawickimarcin
30
8.ZPKSoft
19
9.antypuszka©
16
10.Tomiko
16
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1318
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3168331684316853168631687316883168931690316913169231693...3183731838następna
Pomnik Tadeusza Kościuszki
Poznań
mar
2009-12-14 22:32:58 (16 lat temu)
do mamik: Podobny, ale nie ten sam. Kościuszko inaczej trzyma ręce na obu pomnikach :)
2009-12-14 22:32:58 (16 lat temu)
mar
Ha!!!Kroś źle opisał na aukcji.To jest pomnik Kościuszki w Poznaniu!!!!!
2009-12-14 22:32:58 (16 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do mar: Zbieg ulic Bukowskiej i Grunwaldzkiej - pomnik ten został wzniesiony w 1929 roku przy wejściu na Wystawę Krajową, którą następnie przemianowano na Międzynarodowe Targi Poznańskie. W czasie wojny został zniszczony, a w latach 60-tych odbudowany i ustawiony w obecnym miejscu.
2009-12-14 23:10:47 (16 lat temu)
Młyn
Lubawa
Młynarz
Z jakością nie jest źle, troszkę poruszone jest, ale zdjecia miejsc których już nie ma są bezcenne ;)

BTW - ten brak osłon kół pasowych to standard czy osłona zdjęta chwilowo?
2009-12-14 19:36:47 (16 lat temu)
A dlaczego to zdjęcie ma logo Hydralu ???
2009-12-14 20:52:30 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Ja skończyłem prace w tym młynie zanim go zamknięto. Nigdy nie pracowałem bez osłon, bo było to ryzykowanie życia. Po mnie przyszedł do młyna jakiś zapijaczony człowiek, któremu widać było wszystko jedno. Przypuszczam że spadnięciu pasa, i odstawieniu osłony celem założenia go, nie chciało mu się wstawiać osłony z powrotem. Jak robiłem zdjęcia to osłony po prostu tak stały.
2009-12-14 22:59:03 (16 lat temu)
do pawulon: Może dlatego ze pierwsze konto miałem na hydralu?
2009-12-14 23:00:04 (16 lat temu)
I Oddział PKO BP
Rzeszów
mar
Obecny I Oddział PKO BP ul. 3 Maja 23
2009-12-14 20:30:20 (16 lat temu)
mar
Dziękuję.Poprawione.
2009-12-14 21:45:13 (16 lat temu)
Oddział Ruch SA w Rzeszowie
Rzeszów
mar
ul. Adama Asnyka 7 Oddział Ruch SA w Rzeszowie, widoczny też tutaj
2009-12-14 21:04:53 (16 lat temu)
mar
do mamik: Dziękuję:)
2009-12-14 21:38:47 (16 lat temu)
Figura "Flecistki"
Końskie
pawel
Rozmiar 475px × 640px to troszkę za mało. Krótszy bok powinien mieć min. 550px, pamiętaj o tym a jeśli możesz to podmień zdjęcie na większe :)
2009-12-14 21:00:24 (16 lat temu)
ul. Zamkowa
Końskie
bonczek_hydroforgroup
stoik
 
przynajmniej jakiś ślad został
2009-12-14 12:05:58 (16 lat temu)
Czy on miał we Wrocku piekarnię na Sępa Szarzyńskiego?
2009-12-14 15:07:44 (16 lat temu)
Bingo - Dziadek z Końskich przyjechał do Wrocławia. Miał nawet propozycję dyrektorowania wrocławskiemu Mamutowi
2009-12-14 15:18:42 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Przez dwadzieścia lat chlebek z tej piekarni jadłem, pyszny był :))
2009-12-14 20:08:45 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: He, mój ś.p. Dziadek też miał piekarnie tyle że w Żywcu, w 1946 miał propozycję wyjazdu do Węglińca celem objęcia piekarni tamże, ale nie skorzystał ;)
2009-12-14 20:13:23 (16 lat temu)
Kopalnia Węgla Kamiennego "Sosnowiec"
Sosnowiec
Pako45
2009-12-14 19:46:02 (16 lat temu)
do Pako45: Nadbudowa elektowni to jakaś architektoniczna pomyłka...
2009-12-14 20:03:36 (16 lat temu)
Dom Zdrojowy
Iwonicz-Zdrój
Neo[EZN]
Czyli to coś zwisające po lewej w swietle łuku arkadowego to głośnik w tubowej obudowie?
2009-12-14 15:47:01 (16 lat temu)
Stajnia "U Ciepłego"
Piła
bonczek_hydroforgroup
zuf
Pogoda jak widać dopisała :)
2009-12-14 12:32:41 (16 lat temu)
do zuf: Niczym w filmie "Potop" - kulig się udał
2009-12-14 12:40:28 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Ciekawy budynek, zrób mu przy okazji zdjęcie w bardziej pogodny dzień i tak aby cały było widać :)
2009-12-14 15:18:21 (16 lat temu)
do pawulon: Nie mam pewności czy interes nie upadł. Zdjęcie oczywiście rodzinne, nie pod kątem fotopolski
2009-12-14 15:26:01 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3168331684316853168631687316883168931690316913169231693...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: palenica tonsil września września Wojska polskiego 60, polanica zdrój koronowo Węgierska Górka legnica legnica franciszkańska osiedle sobieskiego wrocław osiedle sobieskiego brzeska 11 osiedle sobieskiego wrocław bielawa góry sowie gorzów gorzów starowiejska bujoczka Piastowska Piastowska warszawa warszawa kielce ul 1 maja zduny brzeziny Kamienica Kamienica Katowice Katowice mickiewicza mickiewicza Kamienica Kamienica kamienica