| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
69
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.piotr brzezina
26
5.ireneusz1966
25
6.4elza
17
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
72
2.esski
60
3.Desperado
48
4.da signa
47
5.4elza
41
6.mag
32
7.mar
26
8.Mariusz Brzeziński
25
9.Wojciech Szuba
20
10.Ewqa100
17
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
91
3.vetinari
54
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.Balbina
35
7.sawickimarcin
30
8.ZPKSoft
19
9.antypuszka©
16
10.Tomiko
16
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1318
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3168531686316873168831689316903169131692316933169431695...3183731838następna
Zaplecze pałacowe
Końskie
bonczek_hydroforgroup
pawel
+2 głosów:2
Stajnie znajdowały się w skrzydle pałacowym w którym obecnie mieści się Urząd Miasta. W widocznym budynku mieszkała służba.
2009-12-13 19:43:22 (16 lat temu)
ul. Piłsudskiego Józefa, marsz.
Końskie
pawel
Ulica Piłsudskiego na wysokości dzisiejszej restauracji "Śródmiejska".
2009-12-13 19:14:05 (16 lat temu)
do pawel: Skoro to są twoje zdjęcia to wejdź w edycję i sam zmień ich opis :)
2009-12-13 19:18:39 (16 lat temu)
Kolegiata św. Mikołaja
Końskie
pawel
Widok kolegiaty po ostrzelaniu przez Rosjan (tradycja ustna mówi o przebywaniu tam snajpera - powiedzmy) z podwórka przy ulicy Kopce (obecnie mjr Hubala).
2009-12-13 19:18:30 (16 lat temu)
Park Miejski im. Małachowskich
Końskie
pawel
Konecki park. W głębi widoczne zabudowania obecnego przedłużenia ulicy Mieszka I.
2009-12-13 19:09:07 (16 lat temu)
ul. Zamkowa
Końskie
pawel
Pochód 1-majowy przechodzący ulicą Zamkową. Lata 80-te.
2009-12-13 19:07:37 (16 lat temu)
Dworzec kolejowo-autobusowy
Końskie
pawel
Zielenie/rondo przed koneckim dworcem (nie istnieje). Ulica dojazdowa od Sportowej do dworca nazywała się Dworcowa.
2009-12-13 19:06:08 (16 lat temu)
Szkoła
Końskie
pawel
Plac przy dawnej Szkole Podstawowej nr 3. Plac przy skrzyżowaniu ulicy 1 Maja z ulicą Sportową. Obecnie budynek nieistniejący.
2009-12-13 19:03:56 (16 lat temu)
Młyńska 11
Poznań
fck
Kavikvs
 
Zrób porównanie do :)
2009-12-13 11:56:24 (16 lat temu)
do Kavikvs: Po co robić porównanie zdjęć z tego samego okresu, a może i roku. Porównania robimy jeśli pomiędzy zdjęciami jest większa różnica w latach lub istotne zmiany w architekturze. W tym przypadku zmian żadnych nie widzę.
2009-12-13 12:07:21 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do pawulon: Rozbawiłeś mnie dziś serdecznie:D
2009-12-13 13:36:23 (16 lat temu)
do Kavikvs: A czym to tak cię rozbawiłem?
2009-12-13 14:32:19 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do pawulon: Bo to są te same zdjęcia.
2009-12-13 14:52:20 (16 lat temu)
Bazylika mniejsza św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Braniewo
mamik
Kościół stoi przy ulicy Katedralnej, ale nie mogę jej znaleźć w Braniewie
2009-12-13 13:07:03 (16 lat temu)
do mamik: Wpisz w Googlach "Braniewo Katedralna" i masz ulicę. Widać ją w dużym powiększeniu :)
2009-12-13 14:12:32 (16 lat temu)
do pawulon: Dwie godziny temu w spisie ulic w Braniewie raczej jej nie było, ale może mi umknęło
2009-12-13 14:33:08 (16 lat temu)
zuf
do mamik: Nic Ci nie umknęło. To porostu sprawka dobrych duszków ;)
2009-12-13 14:47:39 (16 lat temu)
Ratusz
Orneta
mamik
Jak w zeszłym roku klientka wypełniając stosowną rubrykę, jako miejsce swego urodzenia wpisała Orneta, w pierwszej chwili sądziłam, ze to miasto we Włoszech:). Człowiek całe życie się uczy, a ta strona jest bardzo w tym pomocna.
2009-12-13 14:05:48 (16 lat temu)
do Danuta B.: Przed 1945 miasto nazywało się Wormditt, skąd się wzięła Orneta nie mogę wytropić ;-)
2009-12-13 14:27:39 (16 lat temu)
do mamik: "Niewiele da się powiedzieć o nazwie miasta. Nie ulega wątpliwości, że nazwa niemiecka - Wormditt wywodzi się ze staropruskiej nazwy pola - Wormedythin. Ale już w początkach XV wieku pojawia się równolegle nazwa - Orneta. Kronikarze z XV i XVI wieku piszą: Wormditt, polnisch Orneta." wg nieoficjalnej strony Ornety
2009-12-13 14:43:37 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3168531686316873168831689316903169131692316933169431695...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: palenica tonsil września września Wojska polskiego 60, polanica zdrój koronowo Węgierska Górka legnica legnica franciszkańska osiedle sobieskiego wrocław osiedle sobieskiego brzeska 11 osiedle sobieskiego wrocław bielawa góry sowie gorzów gorzów starowiejska bujoczka Piastowska Piastowska warszawa warszawa kielce ul 1 maja zduny brzeziny Kamienica Kamienica Katowice Katowice mickiewicza mickiewicza Kamienica Kamienica kamienica