| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.da signa
31
3.Przemo375
26
4.ireneusz1966
25
5.4elza
17
6.Bogdan JS
16
7.Michał. K
15
8.Ewqa100
12
9.piotr brzezina
12
10.Jac64
11
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.esski
37
3.Desperado
37
4.da signa
35
5.4elza
23
6.mar
18
7.Ewqa100
16
8.Wiesław Smyk
13
9.Wojciech Szuba
12
10.Dana
10
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
280
2.ireneusz1966
72
3.Bogdan JS
51
4.vetinari
47
5.ZPKSoft
19
6.Tomiko
16
7.Jazzek
15
8.Ismena
13
9.gregorr
10
10.JoDab
3
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1311
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
984
9. legion
948
10.chrzan233
942

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3170331704317053170631707317083170931710317113171231713...3183531836następna
Torowisko tramwajowe (ul. Bytomska)
Świętochłowice
Neo[EZN]
Bytomska, skrzyżowanie z 1 Maja.
2009-11-23 13:10:52 (16 lat temu)
ul. Warszawska
Sosnowiec
bonczek_hydroforgroup
stoik
 
naprostowałbym... ; )
2009-11-22 21:40:28 (16 lat temu)
Naprostuj :-)
2009-11-22 22:07:37 (16 lat temu)
stoik
 
tu jest, jakby co -
( nie mam tu uprawnień do edycji : )
2009-11-23 10:17:54 (16 lat temu)
ul. Wojewódzka
Katowice
Neo[EZN]
Obiekt z prawej jest zaiste zbiornikiem gazu który istniał zaraz obok budynku Kina Rialto. Do dnia dzisiejszego pozostała z niego jedynie kondygnacja parterowa, w której miescił się najpierw punkt obsługi odbiorców Gazowni (do czasu wybudowania budynku na ul. Pukowca - na przełomie lat 70/80), później było tam mieszkanie (!).
Sąsiedni widoczny przed zbiornikiem budynek kryty dwuspadowym dachem dziś juz nie istnieje.
2009-11-23 09:50:57 (16 lat temu)
Nieistniejące torowisko tramwajowe (ul. Kościuszki)
Chorzów
bonczek_hydroforgroup
O cholera. Już tory wyrżnęli? Szybko jak na górnośląskie warunki. W jezdni to się pewnie trzymają bo bez remontu ich nie usuną ale tutaj to się pospieszyli. Szkoda tej linii - jazda wzdłuż parku WPKiW była niesamowicie "klimatyczna" - zwłaszcza latem (tylko szyny fatalne).
2009-11-22 21:53:14 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Tory zostały - wyrżnęli sieć trakcyjną
2009-11-22 22:12:30 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Czyli dalej są pod trawą?
2009-11-22 22:38:46 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: W rzeczy samej, dalej pod trawą.
2009-11-23 08:38:57 (16 lat temu)
Stajnia i wozownia
Łańcut
mar
Te kobyłki coś widzą przez te okulary?
2009-11-22 21:18:17 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Rany, to nie są okulary, tylko przysłowiowe klapki. Chyba nie trzeba tłumaczyć, do czego służą.
2009-11-22 23:39:45 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Czas chyba odwiedzić Partynice :)
2009-11-23 00:40:52 (16 lat temu)
Trafostacja
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Czyżby stawiali jakiś market?
2009-11-22 21:22:35 (16 lat temu)
Nie. To zryte z tyłu to budowa Drogowej Trasy Średnicowej, możliwe ze musieli wyburzyć stare trafo stojące na drodze DTŚ i postawili to.
2009-11-22 21:46:04 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Albo po prostu oświetlenie uliczne DTŚ "sztromu" potrzebuje.
2009-11-22 22:09:32 (16 lat temu)
Kapliczka Podwyższenia Krzyża
Chorzów
bonczek_hydroforgroup
Za :
"Na terenie należącym do parafii św. Marii Magdaleny w Chorzowie Starym leży mała kapliczka Podwyższenia Krzyża. Kapliczka ta początkowo znajdowała się na ulicy Tadeusza Kościuszki. Legenda głosi, że w miejscu gdzie stoi dziś kapliczka mieścił się pierwszy chorzowski szpital pod patronatem Bożogrobców oraz cmentarz. Tak więc przypuszcza się że kapliczka była usytuowana na cmentarzu, a więc pełniła funkcję kaplicy cmentarnej. Fundatorem kaplicy Podwyższenia Krzyża jest urząd gminy Chorzów. Aktu poświęcenia dokonał kanonik Stefan Szwajnoch. W 1926 roku została ona przeniesiona na plac Piastowski i tam stoi po dziś dzień. Na wierzchołku kaplicy znajduje się mała kopuła, którą wieńczy podwójny krzyż - symbol zakonu Bożogrobców."
2009-11-22 22:02:22 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Doskonale
2009-11-22 22:06:56 (16 lat temu)
Kaplica Grobu Chrystusa
Sosnowiec
bonczek_hydroforgroup
To zapewne kaplica Grobu Chrystusowego, w tle cerkiew na 100%.
2009-11-22 22:00:00 (16 lat temu)
ul. Warszawska
Sosnowiec
bonczek_hydroforgroup
Budynek ma adres Warszawska 3.
2009-11-22 21:55:38 (16 lat temu)
Wiadukt
Cieszyn
stoik
augiasz
 
Super! Świetna dokumentacja!
2009-11-21 18:51:52 (16 lat temu)
stoik
 
fajnie; to wrzucę coś jeszcze jak znajdę : )
2009-11-22 21:53:11 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3170331704317053170631707317083170931710317113171231713...3183531836następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: katowice hotel de prusse siennica katowice hotel de prusse Wrocław Pracze katowice hotel de prusse olesno olesno gorzów śląski Moniuszki 9 olesno wojciech zawadzki wojciech zawadzki sieniawa Siestrzechowice plac Komuny Paryskiej plac Wilsona hotel europejski Rzeszów Rzeszów Batorego kościelna 30 Płońsk Płońsk jasło jasło Puławska Warszawa Mokotów Warszawa solec elżbietańska Marszałkowska kluby warszawa kluby warszawa warszawa Domaniewska Poznań Poznań