| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.da signa
31
3.Przemo375
26
4.ireneusz1966
25
5.4elza
17
6.Bogdan JS
16
7.Michał. K
15
8.Ewqa100
12
9.piotr brzezina
12
10.Jac64
11
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.esski
37
3.Desperado
37
4.da signa
35
5.4elza
23
6.mar
18
7.Ewqa100
16
8.Wiesław Smyk
13
9.Wojciech Szuba
12
10.Dana
10
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
280
2.ireneusz1966
72
3.Bogdan JS
51
4.vetinari
47
5.ZPKSoft
19
6.Tomiko
16
7.Jazzek
15
8.Ismena
13
9.gregorr
10
10.JoDab
3
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1311
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
984
9. legion
948
10.chrzan233
942

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3170531706317073170831709317103171131712317133171431715...3183531836następna
Magazyny hurtowni artykułów spożywczych WPHS
Cieszyn
stoik
augiasz
 
W okolicznych magazynach mają tworzyć lofty... Zobaczymy co z tego wyjdzie
2009-11-21 18:53:36 (16 lat temu)
Figura św. Barbary
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Kto wie która to święta?
2009-11-21 18:13:03 (16 lat temu)
stoik
 
Barbara ?
2009-11-21 18:36:38 (16 lat temu)
do stoik: Barbara, sądząc po wieży u stóp, kielich z hostią dzierżyła zapewne w utrąconej dłoni.
Klucz do rozpoznawania świetych można znaleźć na przykład tu:
2009-11-21 18:48:52 (16 lat temu)
Wolności 450
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
stoik
 
ciekawa ta figura na słupie
2009-11-21 17:56:53 (16 lat temu)
Stara pompa
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Fajne, tylko straszna szkoda, że taka zaniedbana :(( Ale tekst "My tu byli. Gacek, Bolo (...)" mnie rozwalił :)
2009-11-21 14:28:53 (16 lat temu)
Pałac Zamoyskich
Kozłówka
mamik
Nowy system oceniania jest ok, ale gdy się kliknie na "Ocena" to pojawia się za każdym razem dotychczasowy zestaw ocen, teraz mam 6 razy po 5+ od Neo ;-)
2009-11-20 22:06:35 (16 lat temu)
do mamik: Ale marudy paskudne :) Zawsze znajdzie się taki Mamik, który wszystko będzie próbował zepsuć i przechytrzyć moje mądre wynalazki. Później się tym zajmiemy a póki co nie klikamy w to pole więcej niż jeden raz :)
2009-11-20 22:13:44 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ja nie chciałem zepsuć, chciałem mieć więcej ocen ! ;-)
2009-11-20 22:54:25 (16 lat temu)
do mamik: Ja nawet nie mogę sprawdzić kto i jak mnie ocenił, bo kliknąć w "ocena" nie mogę bo funkcja jest nieaktywna (nie podświetla się). Szeryf cosik namieszał lub chce byśmy żyli w nieświadomości i nie wiedzieli kto nas tak "wysoko" ocenia ;))
2009-11-21 12:17:22 (16 lat temu)
do pawulon: Kliknąć raczej możesz tylko łapa się nie pokazuję ale ją włączę.
2009-11-21 13:28:26 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Teraz działa chociaż się nie "podkreśla", ale poprzednio żadnej reakcji na klikanie nie było.
2009-11-21 14:10:50 (16 lat temu)
Wolności 436
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Kroś to probował remotować...
2009-11-19 20:28:11 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Ale co ciekawe to to, że w planach była zmiana linii okien i ich wielkości. Czyli zaczęli od zamurowywania okien do miejsc w których miały się nowe kończyć / zaczynać i pewnie później chcieli skuć ściany.
2009-11-19 22:47:24 (16 lat temu)
Czort wie co zamierzali/zamierzają robić. Info o rozbiórce jest od jakiegoś miejscowego.
2009-11-20 19:51:18 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): ZTCP w takim stanie jak widać budynek stoi od kilkunastu lat.
2009-11-21 11:07:28 (16 lat temu)
Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o
Gdańsk
mamik
Nie jestem pewny ulicy, mogło mi się coś pokręcić
2009-11-20 23:35:24 (16 lat temu)
do mamik: Nic się nie pokręciło, na podstawie zumi.pl i targeo.pl to jest Wałowa 27. Google mówi że mieszczą sie w nim różne przychodnie lekarskie.
2009-11-21 11:06:06 (16 lat temu)
Sobór św. Aleksandra Newskiego
Warszawa
Kavikvs
Kavikvs
 
Zbiory z wikia jak podpisywać?
2009-11-20 22:35:11 (16 lat temu)
do Kavikvs: Z wikia czyli...?
2009-11-20 22:35:53 (16 lat temu)
Kavikvs
 
2009-11-20 22:36:19 (16 lat temu)
do Kavikvs: Jeśli masz na myśli zdjęcia to tak jak są oznaczone prawami autorskimi. Możesz założyć odpowiednie źródło, dać mi znać a ja dla tego źródła odblokuję wpisywanie autora i licencji.

Jeśli chodzi o wykorzystanie tekstów to tu jest informacja na ten temat - - czyli jeśli nie jest napisane inaczej pod tekstem to obowiązuje licencja CC-BY-SA.
2009-11-20 22:58:33 (16 lat temu)
Park im. Stanisława Staszica
Częstochowa
Neo[EZN]
Kavikvs
 
2009-11-20 17:07:06 (16 lat temu)
Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Czeladź
mar
to samo co przy drugim zdjęciu, robione z Rynku w stronę kościoła, który jest przy ul. Kościelnej
2009-11-20 13:58:05 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3170531706317073170831709317103171131712317133171431715...3183531836następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: katowice hotel de prusse siennica katowice hotel de prusse Wrocław Pracze katowice hotel de prusse olesno olesno gorzów śląski Moniuszki 9 olesno wojciech zawadzki wojciech zawadzki sieniawa Siestrzechowice plac Komuny Paryskiej plac Wilsona hotel europejski Rzeszów Rzeszów Batorego kościelna 30 Płońsk Płońsk jasło jasło Puławska Warszawa Mokotów Warszawa solec elżbietańska Marszałkowska kluby warszawa kluby warszawa warszawa Domaniewska Poznań Poznań