| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.Przemo375
25
3.da signa
20
4.4elza
17
5.Bogdan JS
16
6.Ewqa100
12
7.Jac64
11
8.ireneusz1966
9
9.vetinari
8
10.piotr brzezina
8
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.da signa
27
3.Desperado
18
4.esski
16
5.4elza
15
6.Wojciech Szuba
12
7.mar
10
8.Wiesław Smyk
9
9.Cristoforo
7
10.Neo[EZN]
7
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
145
2.Bogdan JS
51
3.vetinari
35
4.ZPKSoft
16
5.Tomiko
16
6.Ismena
13
7.Jazzek
11
8.gregorr
10
9.ireneusz1966
8
10.JoDab
3
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1299
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8. legion
948
9.ireneusz1966
920
10.chrzan233
807

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3170931710317113171231713317143171531716317173171831719...3183431835następna
Muzeum Orła Białego
Skarżysko-Kamienna
bonczek_hydroforgroup
Z lewej wystaje osłona głowicy rakiety ziemia-ziemia 8K14,cześć wyrzutni samobieżnej 2P19. Z tyłu wyrzutnie i rakiety ziemia-powietrze z rodziny S-75, pośrodku wyrzutnia 2P16, z tyłu wyrzutnia rakiet ziemia-woda z pociskiem KS-1 Sopka.
2009-11-16 16:43:34 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Kurcze..macie wiedzę. Podziwiam
2009-11-16 16:46:26 (16 lat temu)
Muzeum Orła Białego
Skarżysko-Kamienna
bonczek_hydroforgroup
Z przodu t-34/85, z tyłu MiG-21 i chyba Lim-5.
2009-11-16 16:30:15 (16 lat temu)
Gościniec Równica
Ustroń
stoik
stoik
 
sorry, miała być ta fotka, jakiś dziwny problem techniczny ( 6 do kasacji ; )
2009-11-16 12:28:05 (16 lat temu)
Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny "Excelsior"
Iwonicz-Zdrój
Neo[EZN]
Kolejny przykład dobrej architektury w krótkim dorobku II Reczpospolitej - moderna z lat 20/30-tych.
2009-11-16 11:55:02 (16 lat temu)
XII Festiwal Wikingów - Wolin 2006
Wolin
bonczek_hydroforgroup
fck
Zastanawiam się, czy aby nie lepiej byłoby zrobić z tego artykuł
2009-11-15 16:46:22 (16 lat temu)
do fck: Nie ma sensu moim zdaniem. Generalnie odchodziłbym od systemu stosowanego na Hydralu czyli gromadzenia zdjęć w artykule w którym nie ma niczego prócz zdjęć :)
2009-11-15 17:26:45 (16 lat temu)
fck
do Neo[EZN]: To w takim razie zdjęcia z drugowojennej rekonstrukcji też się nadają?
2009-11-15 17:38:25 (16 lat temu)
do fck: To jest ogólnoświatowa impreza w której uczestniczą "rycerze" nawet z Australii i Nowej Zelandii, zwykłe rekonstrukcje FB, czy tym podobne nie mają takiej skali i rozgłosu o kosztach, czasie i miejscu nie wspominając
2009-11-15 23:12:28 (16 lat temu)
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Warszawa
bonczek_hydroforgroup
Bonku- opisz fotkę, bo to jest zdjęcia miejsca z Twojego rewiru. Ja w życiu na Wałbrzyskiej nie byłem.
2009-11-15 18:47:11 (16 lat temu)
To jedno z pierwszych zdjęć szkoły na mokotwskiej wsi Służewie
2009-11-15 23:09:37 (16 lat temu)
Fontanna Manzla "Sedina"
Szczecin
pawulon
No, tutaj ramki nie ma (w tym poprzednim zdjęciu też) - tak więc to ucinamy. To białe to nie jest oryginalna ramka zdjęcia :)
2009-11-15 17:25:55 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Poprawione :)
2009-11-15 23:04:45 (16 lat temu)
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Chełmno
mamik
Samochód w kadr wjechał,ale lepsze niż na Wikipedii ;-) W opisie obiektu skorzystałem z Wikipedii ale nie mogłem tam znaleźć wzmianki o licencji
2009-11-15 20:05:55 (16 lat temu)
do mamik: Cała Wikipedia jest na CC-BY-SA 3.0 (tak mi się wydaje) - mam na myśli treść.
2009-11-15 20:21:25 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Zaraz zmienię.Przy okazji ,ta moja Domena publiczna którą wybrałem jako licencja dla własnych zdjęć to chyba nie bardzo pasuje bo wychodzi na to że zmarłem 70 lat temu ;-) Edytować tego nie mozna ?
2009-11-15 20:25:01 (16 lat temu)
do mamik: Ech chyba jakąś ściągę z prawa autorskiego będę musiał napisać :( Deklarując że twoje grafiki przekazujesz do domeny publicznej po prostu zrzekasz się majątkowych praw autorskich do nich (tzn. pozwalasz na ich dowolne wykorzystanie, w dowolnym celu i na dowolnej licencji). Oczywiście nadal zachowujesz prawa które sa niezbywalne (to jest twoje dzieło i nikt nie może się pod nim podpisać własnym nazwiskiem). Szczerze mówiąc bezpieczniejszym wyjściem sa licencje CC.
2009-11-15 21:27:41 (16 lat temu)
Cementownia "Grodziec"
Będzin
Arkadiusz K. (Arro)
Brawo Arro! W końcu zdjęcie w dobrym formacie i jakościowo równie dobre.
2009-11-15 17:57:49 (16 lat temu)
Dzięki :) W końcu obiecałem, iż oczekiwaniom sprostać postaram się ;)
2009-11-15 18:13:09 (16 lat temu)
Wybaczcie pytanie "staremu portelowi", ale nie rozumiem tych licencji. Czy w przypadku tego zdjeia jego autorem jest Arro, czy zostało ono ściągnięte z np. Wikipedii? A może jedno i drugie? Czyli Arro dodaje do Wiki?
2009-11-15 18:57:17 (16 lat temu)
Neo, a propos formatu, to właśnie oglądam stronę na ekranie cóś prawie 9 cali i nie działa obiecane dopasowanie wielkosci zdjęcia. Na wysokość widzi mi się jego połowa.
2009-11-15 19:03:58 (16 lat temu)
do Danuta B.: Pisałem to pod jakimś zdjęciem, że nie da się obecnie tego zrobić - albo dopasowywanie zdjęć - albo znaczniki. Problemem jest brak implementacji nowych procedur CSS3 w przeglądarkach. Będą one stopniowo wprowadzane więc myślę, że w ciągu kilku miesięcy będzie można się tym zająć.

Co do licencji to każdy z nas może wybrać czy swoje własne zdjęcie udostępnia na zasadzie "wszelkie prawa zastrzeżone" czy może na licencji Creative Commons - jeśli tak to może sobie wybrać licencję na której udostępnia swoją fotografię.
2009-11-15 19:07:52 (16 lat temu)
do Danuta B.: Szczerze mówiąc ja też nie bardzo zwracałem uwagę na ustawienia licencji :) Fotki które do tej pory wrzucić sobie pozwoliłem są mojego autorstwa :)
2009-11-15 20:44:15 (16 lat temu)
Dla "starego portfela" :) Licencja to po prostu informacja na jakich zasadach udostępnia się grafikę. Domyślnie udostępnia się ją zgodnie z ustawą o prawie autorskim. Oznacza to w praktyce że każde wykorzystanie/modyfikacja grafiki wymaga zgody autora, a za jej użycie on i jego spadkobiercy (przez 70 lat od jego śmierci) mogą wymagać wynagrodzenia. Oczywiście są to warunki bardzo ostre i z punktu widzenia "zwykłego" człowieka te warunki są nadmiernie restrykcyjne, bo w końcu szanse na to że ktokolwiek zapłaci za użycie naszych grafik oscylują w okolicy zera. Dlatego warto (moim zdaniem) udostępnić swoje dzieła na mniej restrykcyjnych warunkach nadając im odpowiednia licencję. Oczywiście warto te licencje najpierw poznać żeby potem nie przeżyć zdziwienia :) Licencja CC-BY-SA oznacza nie mniej ni więcej że:
*zezwalamy każdemu na wykorzystanie grafiki i jej modyfikację
*osoba która pragnie ją wykorzystać musi podać autora (BY)
*osoba która grafikę wykorzysta (lub wykorzysta jakieś dzieło pochodne na niej oparte) musi ja nadal udostępniać na tych samych warunkach (SA)
2009-11-15 21:23:40 (16 lat temu)
ul. Nowy Świat
Warszawa
Neo[EZN]
Po wojnie, na północną część Nowego Światu {Świętokrzyska -Aleje), tramwaje już nigdy nie powróciły. Na moje oko fotka jest maks. z ok. 1949 r., bowiem tory tramwajowe rozebrano w tym właśnie roku.
2009-11-15 20:41:27 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3170931710317113171231713317143171531716317173171831719...3183431835następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: zabrze zabrze aleja róż kraków aleja róż Stary rynek Stary rynek aleja róż nowa huta Aleja róż aleja róż nowa aleja róż dziwnów pruszków bar praha byczyna kościół ordona warszawa ordona 2 Gdańsk, Abrahama ministerstwo finansów olsztyńska 31 radom olsztyńska 31 SEJM GDAŃSK ćmielów intraco łomża łomża łomża łomża paczków paczków Brzeźno Brzeźno Brzeźno Dynów paczków plan bgk