| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.Przemo375
25
3.da signa
20
4.4elza
17
5.Bogdan JS
16
6.Ewqa100
12
7.Jac64
11
8.ireneusz1966
9
9.vetinari
8
10.piotr brzezina
8
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.da signa
27
3.Desperado
18
4.esski
16
5.4elza
15
6.Wojciech Szuba
12
7.mar
10
8.Wiesław Smyk
9
9.Cristoforo
7
10.Neo[EZN]
7
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
145
2.Bogdan JS
51
3.vetinari
35
4.ZPKSoft
16
5.Tomiko
16
6.Ismena
13
7.Jazzek
11
8.gregorr
10
9.ireneusz1966
8
10.JoDab
3
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1299
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8. legion
948
9.ireneusz1966
920
10.chrzan233
807

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3171131712317133171431715317163171731718317193172031721...3183431835następna
Przystanek osobowy Bielsko Biała Północ
Czechowice-Dziedzice
fck
Cos jest "nie teges" z przypisaniem linii kolejowej nr 139 - jest przypisana do Katowic...
Nie da sie jej przypisać pod woj.
śląskie bezpośrednio?
2009-08-03 12:09:22 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Póki co nie, ALE - obiektem województwo jest główna strona. Zastanawiam się jak umieścić na niej dodatkowe obiekty tak, żeby to było czytelne...
2009-08-03 12:52:31 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Założyć oddzielny obiekt na tym samym poziomie co gminy. Pytanie jak to opisać, po angielsku napisałbym "line items" ;)
2009-08-03 14:41:07 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Oddzielny obiekt województwo? To właśnie nie ma sensu bo województwo jest główną stroną. Jest na niej wszystko to co powinno być na stronie obiektu województwo :)
2009-08-03 16:39:39 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Nie, oddizelny obiekt _pod_województwem_ czyli na tym samym poziomie co powiaty.
2009-08-03 16:53:37 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Zanim przejdziemy do line items i innych stworów to muszę poprawić te wielopoziomowe przypisania bo ustawiłem tutaj na Bielsko-Białą a coś dalej się Katowice pokazują. Przy okazji ustawienie przypisania na B-B załatwi problem znikających obiektów ze stron miejscowości.
2009-08-03 17:10:09 (16 lat temu)
Proszę o przypisanie stacji do ul. Kwiatkowskiego. Sam bym to zrobił, ale zamiast najpierw przypisać do Kwiatkowskiego, a dopiero potem skasować Węglową - najpierw skasowałem Węglową, a nie mam uprawnień grzebać w obiektach nie przypisanych do B-B :)
2009-08-10 17:55:03 (16 lat temu)
fck
do Gaj777: Gotowe. :)
2009-08-10 18:02:40 (16 lat temu)
do fck: Chodziło raczej o przypisanie do ulicy Kwiatkowskiego obiektu "Stacja PKP Bielsko-Biała Północ", a nie tego zdjęcia... :)
2009-08-11 14:39:00 (16 lat temu)
do Gaj777: Gotowe!
2009-08-11 18:05:06 (16 lat temu)
fck
do Gaj777: O przepraszam, to z przemęczenia :))
2009-08-11 20:43:55 (16 lat temu)
augiasz
 
To nie stacja tylko przystanek - proszę poprawić w opisie. Proszę też podać źródło danych tekstu opisu
2009-11-14 22:37:42 (16 lat temu)
do augiasz: Zrobione.
2009-11-15 00:20:00 (16 lat temu)
ry. Rynek
Bytom
Kavikvs
Kavikvs
 
Podziękować.
2009-11-14 23:08:03 (16 lat temu)
do Kavikvs: Zdążyłem przed Jarkiem ;)
2009-11-14 23:20:46 (16 lat temu)
Klub muzyczny "CK Wiatrak"
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Wiesz Neo załamałeś mnie. to ja włażę na tory, mało mnie tramwaj nie rozjechał, a ty 4+ :( A tak serio fotka taka sobie, ale nie wiem kiedy tam będę rano (a tylko wtedy budynek jest w miarę sensownie oświetlony) więc wrzuciłem pomimo że słaba.
2009-11-14 21:51:39 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): No te tramwaje to tam tak średnio często jeżdżą :( A kto wie czy na 1 i 4 nie zmniejszą częstotliwości kursowania po tym jak sąsiedzi zdecydowali się na niekorzystanie z ich wizyt.

Samo zdjęcie jest w porządku. Ciut krzywe ale zapewne jest spora szansa na to, że jesteś pierwszą osobą, która zrobiła zdjęcie tej budowli w tym dziesięcioleciu (a kto wie - może i w jego całej historii istnienia). Walory dokumentalne są NUMEREM 1 w całej naszej twórczości a takowe to zdjecie przecież posiada.
2009-11-14 22:06:13 (16 lat temu)
No nie przesadzaj.1, 4, 5, 35. Co chwila jakiś na mnie dzwonił żebym z torów nawiewał. A zdjęcie jak dla mnie kiepskie bo pod ostrym kątem i krzaczory z przodu. Lepiej byłoby z drugiej strony ulicy, ale do przejścia było daleko no i słońce prawie w obiektyw bym miał. A pod Wiatrak kiedyś się wybiorę bo do końca Wolności jeszcze sporo budynków zostało.
2009-11-14 22:13:03 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Działaj dalej bo odwalasz, tak jak wielu z nas, kawał bardzo dobrej roboty a mało komu chce się tak łazić i fotografować budynki. Przy sprzyjających wiatrach w nagrodę za jakiś czas odnajdą się ludzie, którzy opowiedzą coś więcej o tych miejscach i zaczną publikować swoje rodzinne fotografie z miastem w tle.
2009-11-14 22:34:38 (16 lat temu)
Nowowiejska 16
Wisełka
bonczek_hydroforgroup
Domek ładny ale mam wrażenie, że tym różem popsuli tylko jego wygląd...
2009-11-14 21:34:20 (16 lat temu)
Niestety..cepelia wciąż żywa
2009-11-14 22:29:52 (16 lat temu)
Tauron Wytwarzanie S.A. Oddział Elektrownia Łagisza
Będzin
Arkadiusz K. (Arro)
Możesz Arro śmiało wrzucać zdjęcia o szerokości 1100-1300px.
2009-11-14 21:29:27 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Szeryf wszystkich szeryfów mógłby regulamin zmienić :P
2009-11-14 21:35:41 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Będę musiał zgłosić poprawkę do regulaminu i spróbujemy ją przegłosować na najbliższym wirtualnym posiedzeniu zarządu szeryfów.
2009-11-14 21:36:46 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Dzięki za komentarze :) Co do formatu fotek, następnym razem postaram się sprostać oczekiwaniom ;)
2009-11-14 21:42:09 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Super :) Chętnie obejrzymy będzińskie widoczki ale zdecydowanie lepiej będzie dla przyszłych pokoleń zobaczyć je w większym rozmiarze a Twoje zdjęcia za 100 lat będą miały sporą wartość historyczną. My dbamy o to, żeby przetrwały tyle lat. W razie problemów / pytań - pisz śmiało :)
2009-11-14 21:49:51 (16 lat temu)
Zamek
Będzin
Arkadiusz K. (Arro)
Kavikvs
 
Zdanie zaczynaj z dużej litery.
2009-11-14 21:43:10 (16 lat temu)
Już wprowadzam poprawkę. Thx
2009-11-14 21:45:52 (16 lat temu)
Płyta postojowa
Warszawa
bonczek_hydroforgroup
Bonczek, to jest McDonnell Douglas C-17 Globemaster III.
2009-11-14 21:40:01 (16 lat temu)
Masz racje
2009-11-14 21:41:41 (16 lat temu)
Shadok AV
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ciekawe czy to jest zmodernizowana "kostka" z lat 60.
2009-11-14 21:25:59 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Nie mam pojęcia. Nie pamiętam jak ten budynek wyglądał dawniej.
2009-11-14 21:33:05 (16 lat temu)
Kościół św. Trójcy
Będzin
Arkadiusz K. (Arro)
O, to ma przyzwoity rozmiar i jest całkiem ładne.
2009-11-14 21:29:55 (16 lat temu)
Most na Koszarawie
Żywiec
pawulon
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
Ale susza - rzeki prawie nie widać.

Przy okazji przyczepię się do datowania - lata 1939-45 bym z datowania wykluczył - pocztówki z polskim opisem nie były wydawane w III Rzeszy...
2009-11-14 21:08:27 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3171131712317133171431715317163171731718317193172031721...3183431835następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: zabrze zabrze aleja róż kraków aleja róż Stary rynek Stary rynek aleja róż nowa huta Aleja róż aleja róż nowa aleja róż dziwnów pruszków bar praha byczyna kościół ordona warszawa ordona 2 Gdańsk, Abrahama ministerstwo finansów olsztyńska 31 radom olsztyńska 31 SEJM GDAŃSK ćmielów intraco łomża łomża łomża łomża paczków paczków Brzeźno Brzeźno Brzeźno Dynów paczków plan bgk