| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.da signa
31
3.Przemo375
26
4.ireneusz1966
25
5.4elza
17
6.Bogdan JS
16
7.Michał. K
15
8.Ewqa100
12
9.piotr brzezina
12
10.Jac64
11
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.esski
37
3.Desperado
37
4.da signa
35
5.4elza
23
6.mar
18
7.Ewqa100
16
8.Wiesław Smyk
13
9.Wojciech Szuba
12
10.Dana
10
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
280
2.ireneusz1966
72
3.Bogdan JS
51
4.vetinari
47
5.ZPKSoft
19
6.Tomiko
16
7.Jazzek
15
8.Ismena
13
9.gregorr
10
10.JoDab
3
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1311
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
984
9. legion
948
10.chrzan233
942

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3170731708317093171031711317123171331714317153171631717...3183531836następna
Brama Wyżynna
Gdańsk
Neo[EZN]
Ten obiekt już jest utworzony a poza tym zły adres :))
2009-11-18 00:23:20 (16 lat temu)
do pawulon: Na Wikipedii jest napisane, że stoi przy Okopowej / Wały Jagiellońskie...
2009-11-18 09:01:06 (16 lat temu)
Napisane jest że przy głównej trasie, bo jest do niej kilkadziesiąt metrów i nic go od tej strony nie zasłania, lecz administracyjnie należy do Targu Węglowego. Zobacz na mapce googla w największym przybliżeniu, a ujrzysz że Targ Węglowy przebiega pomiędzy Bramą Wyżynną a Katownią :))
2009-11-18 14:23:19 (16 lat temu)
2009 - IV Międzynarodowy Zlot Ogórków
Warszawa
bonczek_hydroforgroup
Ogórek-cabrio:)
2009-11-18 12:57:03 (16 lat temu)
Cosik podobny do wrocławskiego Fredrusia :))
2009-11-18 14:14:37 (16 lat temu)
Parowa maszyna wyciągowa
Siemianowice Śląskie
Tomasz Górny (Nemo5576)
No ładnie Nemo. Puszki pozgarniałeś do torby i na skup złomu teraz. A kubeczek został zamiast do śmietniska do wrzucić :)
2009-11-18 13:22:39 (16 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
+1 głosów:1
Fajnie żartować ale wtedy myślałem ze mnie szlag trafi. Na całym terenie syf z malarią (chyba nikt liści i śmieci nie sprząta), pozostałości imprezy na maszynie i nie ma nawet gdzie tych śmieci wywalić bo na całym terenie geniusze nie postawili ani jednego kosza (przynajmniej ja nie znalazłem). Usypałem z całości śliczny stosik na boku, może ktoś to w końcu sprzątnął :/ Ogólnie sytuacja typowo polska. Najpierw wydano sporo pieniędzy na urządzenie tej ścieżki (i całkiem ładnie im wyszło), a potem uznano że starczy tych wydatków. I efekt jest jaki jest. Syf, eksponaty rdzewieją, a takim mutantom jak ja wstyd że tą "ekspozycję" ktoś może obejrzeć i wyciągnąć sobie wnioski na temat mieszkańców Zabrza :(
2009-11-18 13:40:59 (16 lat temu)
Dworzec
Kleszczele
fck
Się czepiam opisu, ale to dworzec na stacji kolejowej w ... Każdy budynek służący obsłudze podróżnych, choćby najmniejszy, nosi miano dworca. Swoją drogą fantastyczny, ale raczej z wyrokiem:(
2009-11-18 12:52:54 (16 lat temu)
fck
do Danuta B.: Opis przekleiłem z Wikimedii, już poprawiam. A sam budynek owszem, zacny. :)
2009-11-18 13:08:24 (16 lat temu)
Sienkiewicza 41-41C
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
fck
Leci w lewo :)
2009-11-18 12:25:30 (16 lat temu)
Warszawska 10
Katowice
Neo[EZN]
Wrzuciłem lepsze.
2009-11-18 12:24:25 (16 lat temu)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Taką ładną "ceglaną" elewację tak potraktować...
2009-11-18 11:52:54 (16 lat temu)
Panoramy Suchej Beskidzkiej
Sucha Beskidzka
Neo[EZN]
Fragment Rynku ? Ja bym to nazwał widok ogólny
2009-11-17 22:45:12 (16 lat temu)
do mamik: Coś się musiało pomieszać.
2009-11-17 23:33:00 (16 lat temu)
Katedra św. Mikołaja
Elbląg
mamik
Free Art License na opisana jest po polsku i link do niej bardziej by pasował. Nie każdy jest poliglotą :))
2009-11-17 21:48:52 (16 lat temu)
do pawulon: Ładnie się nazywało to wybrałem z dostępnej listy ;-) Ale czy my Polacy możemy korzystać z francuskiej licencji ? ;-)
2009-11-17 22:40:49 (16 lat temu)
do mamik: Ale pisanej w języku Shakespeare`a :))
2009-11-17 23:23:06 (16 lat temu)
Zdjęcia lotnicze
Warszawa
Cristoforo
W zasadzie to nic na nim nie widać oprócz chmury dymu. Zabudowa w dole nie do rozpoznania, czyli nie ma tu nic na czym można oko zawiesić :(
2009-11-17 23:19:30 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3170731708317093171031711317123171331714317153171631717...3183531836następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: katowice hotel de prusse siennica katowice hotel de prusse Wrocław Pracze katowice hotel de prusse olesno olesno gorzów śląski Moniuszki 9 olesno wojciech zawadzki wojciech zawadzki sieniawa Siestrzechowice plac Komuny Paryskiej plac Wilsona hotel europejski Rzeszów Rzeszów Batorego kościelna 30 Płońsk Płońsk jasło jasło Puławska Warszawa Mokotów Warszawa solec elżbietańska Marszałkowska kluby warszawa kluby warszawa warszawa Domaniewska Poznań Poznań