| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
50
2.Przemo375
25
3.da signa
20
4.4elza
17
5.Bogdan JS
16
6.Ewqa100
12
7.Jac64
11
8.ireneusz1966
9
9.vetinari
8
10.piotr brzezina
8
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
62
2.da signa
27
3.Desperado
18
4.esski
16
5.4elza
15
6.Wojciech Szuba
12
7.mar
10
8.Wiesław Smyk
9
9.Cristoforo
7
10.Neo[EZN]
7
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
145
2.Bogdan JS
51
3.vetinari
35
4.ZPKSoft
16
5.Tomiko
16
6.Ismena
13
7.Jazzek
11
8.gregorr
10
9.ireneusz1966
8
10.JoDab
3
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1299
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8. legion
948
9.ireneusz1966
920
10.chrzan233
807

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3171231713317143171531716317173171831719317203172131722...3183431835następna
Domek Chiński
Żywiec
Neo[EZN]
Domek Chiński w Parku.
2009-11-14 21:04:00 (16 lat temu)
Most Dworcowy
Poznań
mar
Zdjęcie wykonane zapewne z Wieży Górnośląskiej.
2009-11-14 20:57:36 (16 lat temu)
Przedszkole nr 9
Cieszyn
stoik
augiasz
 
Mam do Ciebie taką małą prośbę - czy mógłbyś w nazwach tworzonych obiektów nie dodawać kropki na końcu?
2009-11-14 18:33:52 (16 lat temu)
stoik
 
Sorry, nie wiedziałem; ale przynajmniej stawiałem kropki konsekwentnie ; )
2009-11-14 19:00:24 (16 lat temu)
augiasz
 
do stoik: :)
2009-11-14 19:50:50 (16 lat temu)
Cmentarz parafialny
Bielsko-Biała
Gaj777
stoik
 
fajnie, bo na goglach nic nie widać : )
2009-11-14 17:58:49 (16 lat temu)
Wnętrza
Bażanowice
stoik
niezły klimat
2009-11-14 15:39:09 (16 lat temu)
stoik
 
i fajne wnętrze; potencjał się marnuje
2009-11-14 17:52:58 (16 lat temu)
Pomnik powstańców śląskich
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
RÓG KRZYWO PRZYCIĘTY!!!
1992-08-12 12:17:11 (33 lat temu)
Co mi Neo nie mówisz że róg krzywo przycięty :/
2009-11-13 22:19:20 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Zobacz Nemo kiedy Ci o tym pisałem... a ja dwa razy tego samego nie powtarzam!
2009-11-13 22:28:09 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ściemniasz cfaniaczku :P w 1992 rogu to ja aparatu nie miałem.
2009-11-14 15:37:05 (16 lat temu)
Kościół św. Barbary
Bielsko-Biała
Gaj777
stoik
 
No proszę, właśnie pisałem... : )
2009-11-14 14:37:22 (16 lat temu)
Kościół św. Barbary
Bielsko-Biała
stoik
stoik
 
Fajnie, gdby ktoś wrzucił lepsze fotki, bo ja nie trafiłem z warunkami, a kościółek jest naprawdę niesamowity.
2009-11-14 14:35:21 (16 lat temu)
Urząd Miasta
Gdynia
Neo[EZN]
Dawniej Komisariat Rządu III Rzeszy, becnie jest to Urząd Miasta Gdyni przy Al. Piłsudskiego 52/54.
2009-11-14 13:17:29 (16 lat temu)
al. Wolności
Kalisz
Neo[EZN]
2009-11-14 12:19:47 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3171231713317143171531716317173171831719317203172131722...3183431835następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: zabrze zabrze aleja róż kraków aleja róż Stary rynek Stary rynek aleja róż nowa huta Aleja róż aleja róż nowa aleja róż dziwnów pruszków bar praha byczyna kościół ordona warszawa ordona 2 Gdańsk, Abrahama ministerstwo finansów olsztyńska 31 radom olsztyńska 31 SEJM GDAŃSK ćmielów intraco łomża łomża łomża łomża paczków paczków Brzeźno Brzeźno Brzeźno Dynów paczków plan bgk