| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
34
2.4elza
17
3.Bogdan JS
16
4.Ewqa100
12
5.da signa
12
6.Jac64
11
7.ireneusz1966
9
8.piotr brzezina
8
9.vetinari
8
10.JoDab
6
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
15
2.esski
7
3.mikeschhorn
6
4.Wiesław Smyk
5
5.piotr brzezina
5
6.† Yanek
4
7.Mariusz Brzeziński
4
8.da signa
3
9.Bogdan JS
3
10.Dana
3
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Bogdan JS
39
3.vetinari
35
4.ZPKSoft
16
5.Tomiko
16
6.Ismena
13
7.ireneusz1966
8
8.Jazzek
5
9.gregorr
3
10.JoDab
3
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1359
4.vetinari
1299
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8. legion
948
9.ireneusz1966
920
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3171531716317173171831719317203172131722317233172431725...3183431835następna
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza
Racibórz
ŁAPA
stoik
 
Ani z tej ani z tej... Cholerne drzewa ; )
2009-11-12 09:07:20 (16 lat temu)
do stoik: Może Ci pilę pożyczę :D
2009-11-12 09:57:27 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): No niestety czasem takie zielsko otacza niektóre budowle że tylko z helikoptera da się zrobić zdjęcie :) Ale trzeba po prostu focić i z zielskiem - zawsze można poprawić zimą. Nikt nie bęzdzie krzyczał za ten sam kadr zrobiony kiedy indziej.
2009-11-12 11:10:56 (16 lat temu)
ry. Rynek
Żywiec
Neo[EZN]
Z ciekawostek na tym zdjęciu - brak jeszcze budynku PKO BP u wylotu ul. Sienkiewicza na Rynek.
2009-11-12 09:31:39 (16 lat temu)
Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana
Bielsko-Biała
Gaj777
stoik
 
Бања Лука ; )
2009-11-12 09:10:33 (16 lat temu)
Pałac Izraela Poznańskiego - Muzeum Miasta Łodzi
Łódź
Neo[EZN]
Bałuciorz
+1 głosów:1
Czy tak kiedyś wyglądało skrzyżowanie Ogrodowa x Zachodnia?
2009-11-11 23:41:34 (16 lat temu)
Wolności 357
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ciekawe czy takie okna jak to na górze są wykonywane zgodnie z prawem ;)
2009-11-07 18:45:03 (16 lat temu)
Raczej z lewem ;) Choć z drugiej strony widząc jakie koszmarki potrafią postawić to być może architekt miejski to klepnął. Kto by się familokami przejmował :/
2009-11-07 18:52:37 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Zresztą ta przybudówka mieszcząca zapewne ubikacje też familoka nie ozdabia...
2009-11-08 09:57:31 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: To w takich domach toalety były wspólne na piętrze czy był jakiś kibelek na zewnątrz?
2009-11-08 10:28:04 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Zależy kiedy i gdzie stawiane. Tam gdzie ja mieszkam początkowo był rząd murowanych kibelków na podwórku, później dostawiono od podwórka przybudówkę z ubikacjami (jedna na dwa mieszkania).
2009-11-08 15:37:08 (16 lat temu)
zuf
do Tomasz Górny (Nemo5576): Zgadza się. Nie widać znaczników na mapie przy dodawaniu.
2009-11-08 15:59:56 (16 lat temu)
do zuf: Już widać. Był rażący błąd który wyłaził tylko pod Mozillą. Trzeba odświeżyć okno edycji mapy.
2009-11-08 16:06:09 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): To standard życia dosyć niski ale we Wrocławiu w niektórych miejscach było podobnie z tym, że najczęściej była jedna toaleta na całe piętro kamienicy.
2009-11-08 16:06:47 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Jeden na piętro to był kran na korytarzu :)Stare czasy, prymityw jak żadko ale jak to dzieciństwo wspomina się to miło :D
2009-11-08 16:22:18 (16 lat temu)
zuf
To nie jest kamienica. Zgodnie z definicją kamienica ma przynajmniej jedną ścianę ślepą (bez okien). Ale jak by co to ja się nie czepiam.
2009-11-11 11:24:59 (16 lat temu)
do zuf: Tak dla mnie to familok, ale nie ma takiej opcji :) A skoro nie kamienica to co?
2009-11-11 11:50:38 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Może dom wolnostojący? :) Takich dylematów będzie więcej a złoty środek trudno znaleźć. Tutaj zrobimy familiok a ludzik z Białegostoku nie będzie wiedział co to jest :) i ten sam typ budowli nazwie inaczej.
2009-11-11 11:59:47 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Familok to familok i z definicji występuje tylko na Śląsku :) A dom wolnostający to chyba bardzo szeroka kategoria byłaby (w końcu jednorodzinny domek pośrodku ogródka to też dom wolnostojący). Ciekawe jak to architekci dzielą :/
2009-11-11 12:28:27 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Proponuję dodać obiekt dom wielorodzinny . Familok to jego szczególny przypadek, ale mniejsze zawiera się w większym. A tego wielorodzinnego bardzo brakuje. Co do pierwszego komentarza dotyczącego okien, to właściwie ani z prawa, ani z lewa:) Prawo się tym nie zajmuje. Po zamianie ustawy Prawo Budowlane (kilka lat temu, nie pomnę) w art. 36a zapisano, że zmiany w elewacji, nie są istonym odstąpieniem od projektu. Czyli okna, drzwi i inne elementy można sobie kształtować dowolnie. Niestety. Zapis taki znacznie odciążył pracę organów (nadzoru budowlanego):)
2009-11-11 14:12:01 (16 lat temu)
do Danuta B.: No tak w zasadzie to optimum byłoby jakieś drzewko. Bo czasami z zewnątrz cięko wydumać czy to jednorodzinny, czy wielorodzinny :/
2009-11-11 23:28:58 (16 lat temu)
Płyta postojowa
Warszawa
bonczek_hydroforgroup
Nareszcie coś dałeś ze swojego rewiru:))
2009-11-10 12:55:21 (16 lat temu)
Foto poza tematem strony - tu widać kawałek (podługowaty, ale zawsze) Hameryki. A tu fotoPolska:)
2009-11-10 15:55:46 (16 lat temu)
Dokładnie po za tematem Danuto - ciekawostka - do kosza
2009-11-10 16:22:40 (16 lat temu)
zuf
To air force 1?
2009-11-10 17:10:36 (16 lat temu)
Tak - zaparkował pod moją firmą
2009-11-10 21:27:21 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do bonczek_hydroforgroup: Ja bym zostawił jako ciekawostkę.
2009-11-10 21:49:26 (16 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
+1 głosów:1
To nie jest Air Force One czyli prezydencki VC-25. To znacznie ciekawszy samolot czyli latające stanowisko dowodzenia E-4B (charakterystyczna owiewka z anteną na kadłubie). A czemu takie ciekawszy? Bo z jego pokładu ma dowodzić prezydent w przypadku kiedy w czasie wojny musiałby być ewakuowany z Waszyngtonu. Dlatego doczekał się on poetyckich nazw w rodzaju "Anioła Zagłady". Ale faktycznie poza tematem strony
2009-11-10 22:40:59 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Jak to poza tematem? Żartowałam sobie. Swoją drogą to taki samolot na Okęciu, to jakby Lincoln zajechał na rynek np. Pacanowa. Jest to prowincjonalny port, czego może nie widać przed odlotem, ale po powrocie...
2009-11-11 14:33:20 (16 lat temu)
do Danuta B.: Spokojnie, nie wyleci (oczywiście zdjęcie a nie ten samolot) ;))
2009-11-11 15:24:10 (16 lat temu)
do Danuta B.: Danuta to nie żartuj bo kogo, jak kogo, ale Ciebie traktuje poważnie
2009-11-11 21:26:50 (16 lat temu)
Dworzec kolejowy
Włoszczowa
fck
do pawulon: Powinno być "Dworzec Włoszczowa", bo na stacjach Intercity przecież nie staje ;))
2009-11-11 16:51:35 (16 lat temu)
Kavikvs
 
A edgar peron gdzie?
2009-11-11 18:13:19 (16 lat temu)
do Kavikvs: Na innej stacji - Włoszczowa Płn., leżacej na innej linii kolejowej...
2009-11-11 20:46:47 (16 lat temu)
Kolej linowo-terenowa Góra Parkowa
Krynica-Zdrój
augiasz
Aż pachnie nowością.
2009-11-11 18:43:30 (16 lat temu)
Dworzec kolejowy
Wierna Rzeka
fck
Nazwa jak z powieści Żeromskiego, a może ma coś z tym wspólnego?
2009-11-11 16:54:31 (16 lat temu)
2009-11-11 17:20:47 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: No to miałem nosa ;))
2009-11-11 18:06:50 (16 lat temu)
Dom Polonii
Warszawa
augiasz
Krakowskie Przedmieście 64, budynek Resursy Obywatelskiej, po odbudowie Dom Wypoczynkowy FWP "Warszawa", obecnie Dom Polonii.
.
2009-11-10 23:58:11 (16 lat temu)
augiasz
 
do † Festung: Dzięki!
2009-11-11 17:19:11 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3171531716317173171831719317203172131722317233172431725...3183431835następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: krakowskie przedmieście 43 zawodzie Chełm I liceum chełm chełm Chełm kościół pw. św. jana chrzciciela nowe ogrody piaskowa kunickiego opole opole kościół zbawiciela gdańsk palmiry palmiry biskupia górka palmiry komenda główna Łekno końskie koleg 3 maja pszczyna ulica paderewskiego bydgoszcz bruska bydgoszcz bruska bydgoszcz bruska bydgoszcz bruska trzebnica trzebnica kpgo Szczecin Narutowicza 10 rzeszów rzeszów jeżyce siemianowice dag fabrik krochmalna 46