| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.4elza
17
2.Bogdan JS
14
3.Ewqa100
12
4.Jac64
10
5.da signa
9
6.Nemezis
6
7.JoDab
4
8.marek45
3
9.labeo7
3
10.Paulus
2
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.esski
5
2.Bogdan JS
3
3.marek45
2
4.Wiesław Smyk
2
5.da signa
2
6.† Yanek
2
7.Mariusz Brzeziński
2
8.labeo7
2
9.mar
2
10.Desperado
2
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Bogdan JS
39
3.Ismena
13
4.JoDab
3
5.vetinari
3
6.gregorr
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1359
4.vetinari
1267
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172031721317223172331724317253172631727317283172931730...3183331834następna
Synagoga Główna
Bielsko-Biała
mar
augiasz
 
Teatr Lalek? A nie BWA?
2009-07-11 07:41:40 (16 lat temu)
Dodałem przypisanie do "linia kolejowa nr 139" i straciłem możliwość edycji zdjęcia. Dlatego proszę o zmianę opisu zdjęcia na >>> Widok z dachu hotelu Kaiser-Hof (dziś President) w kierunku północnym, na ul. 3 Maja z synagogą główną oraz linię kolejową, w 1904 r.
2009-11-08 11:17:19 (16 lat temu)
do Gaj777: Thanks :)
2009-11-08 11:35:23 (16 lat temu)
Altana
Sopot
mar
W pobliżu ujścia Sweliny (Menzelbach, Grenzfließ) i późniejszej granicy między Wolnym Miastem Gdańskiem, a Polską wybudowano altanę nazwaną Kollathtempel. Podpis na jednej ze starych pocztówek wyjaśnia, kto był inicjatoremjej budowy: "Zur Erinnerung an Johannes Kollath von seinem Freunde Eduard Herbst" – "Pamięci Johannesa Kollatha od jego przyjaciela Eduarda Herbsta". Altana stała na krańcu Parku Północnego, została rozebrana na początku lat 50-tych. Na są inne zdjęcia tego obiektu i mapki na których zaznaczone jest jego położenie. Proponował bym dopisać do ul. Zamkowa Góra :)
2009-11-08 10:48:40 (16 lat temu)
Typ D - ZFMKiW
Warszawa
Neo[EZN]
jak to jest Trębacka, za ludzikiem wagon A i na linii 23 - to ja jestem Violetta Villas,.
Skład D(285)+P10(z serii od 1177) własnie wyjechał z Nowego Zjazdu i znajduje sie na Krak. Przedmiesciu przed skrzyz z Miodową. I to jest linia 21.
2009-11-08 08:10:29 (16 lat temu)
do Dariusz Walczak: Dzięki za uwagi :)
2009-11-08 10:23:13 (16 lat temu)
Hotel Górski PTTK "Kalatówki"
Zakopane
mar
mar
Tak jest! Poprawione :))
2009-11-08 00:12:01 (16 lat temu)
Powinno być "Kalatówki" a nie "Kaletówki,. poprawiłem :)
2009-11-08 00:12:28 (16 lat temu)
mar
Tylko,że w tym samym momencie zrobiliśmy to samo:))
2009-11-08 00:13:38 (16 lat temu)
do mar: Fakt, i całą resztę komentarzy wysłaliśmy w kosmos :))
2009-11-08 00:15:57 (16 lat temu)
1944 - Powstanie Warszawskie
Warszawa
Kavikvs
Wg historyków wojskowych (np. Kirchmayer, Borkiewicz) klęską powstania było ustalenie godziny "W" na 17.00. Nb. pierwsze strzały padły na Żoliborzu o godz.14.30.
2009-11-07 23:16:07 (16 lat temu)
Park im. Miasta Roth
Racibórz
Neo[EZN]
stoik
 
Ten Eichendorff to jakiś wielki poeta był. Ma pomnik pod Prudnikiem ( pewnie chodził do szkoły z Mickiewiczem ).
2009-11-07 19:43:43 (16 lat temu)
do stoik: ... a i we Wrocławiu miał swoje pomniki ...
2009-11-07 19:44:54 (16 lat temu)
Obok Goethego to chyba drugi największy niemieckojęzyczny poeta epoki romantyzmu. A, że urodził się w Łubowicach koła Raciborza, to w Racku ma i pomnik i ulicę, a kiedyś nawet park
2009-11-07 20:20:36 (16 lat temu)
Kościół św. Jacka
Bytom
Neo[EZN]
stoik
 
A skąd taki zagadkowy rozrzut w datowaniu ?
2009-11-07 19:46:50 (16 lat temu)
do stoik: 1911 to koniec budowy kościoła a 1930 to tak na "chybił-trafił" choć pewnie 1911-1945 dałby stuprocentową pewność, że trafiłem z przedziałem :)
2009-11-07 19:48:43 (16 lat temu)
stoik
 
Aha : )
2009-11-07 19:54:26 (16 lat temu)
Widoki z hotelu "President"
Bielsko-Biała
Neo[EZN]
stoik
 
Widzę zamek, kościól św. Mikołaja... ; ) Ciekae skąd to było robione, czyżby z dachu hotelu Prezydent ? Ilość kominów w krajobrazie zachwyca.
2009-11-07 19:50:08 (16 lat temu)
ul. Krawczyka Klemensa
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ze 40 metrów to ma jeśli to faktycznie cała ulica :) Pewnie jedna z krótszych w Zabrzu.
2009-11-07 19:26:24 (16 lat temu)
Wolności 370
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Niektóre obiekty tylko zimą da się sfocić - w lecie niczego nie byłoby widać prócz zielska :) Dlatego trzeba korzystać z tej pory roku.
2009-11-07 18:42:27 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172031721317223172331724317253172631727317283172931730...3183331834następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: boleslawiec kubika ogonow ogonow poznań poznań opole plac kopernika Żyrardów Żyrardów rydet rydet rydet rydet działdowo skaryszew Przygórze Brzózie kietrz Zelów głogówek skoczni Dobrodzien Dobrodzien Dobrodzien Dobrodzien błędnik Hindenburga Hindenburga Dobrodzien Dobrodzien bujwida szpital wrocław bujwida szpital wrocław Dobrodzien Dobrodzien kościoła św. Krzyża Kabikiejmy