| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
12
2.Jac64
8
3.marek45
3
4.labeo7
3
5.Paulus
2
6.Ismena
2
7.yani
2
8.ulec
1
9.elot360
1
10.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.marek45
2
2.da signa
2
3.esski
2
4.† Yanek
1
5.Wiesław Smyk
1
6.piotr brzezina
1
7.† Erle3
1
8.verbensis
1
9.Neo[EZN]
1
10.Bogdan JS
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172431725317263172731728317293173031731317323173331734...3183231833następna
Pomnik Mikołaja Kopernika
Kraków
Neo[EZN]
zuf
Francuska wersja.
2009-11-01 22:51:59 (16 lat temu)
do zuf: Dwujęzyczna dokładnie a sporo takich wersji było w latach 20. i chyba jeszcze 30. No ale wiadomo - w tych czasach ten język to jak obecnie angielski :)
2009-11-02 00:25:36 (16 lat temu)
fck
do Neo[EZN]: Do dziś na biletach PKP widnieją napisy w j. polskim, francuskim i niemieckim, a angielskiego brakuje kh kh kh...
2009-11-02 16:55:34 (16 lat temu)
do fck: Bo w PKP od wojny nic się nie zmieniło :)
2009-11-02 17:02:14 (16 lat temu)
do fck: Bo Anglicy nie przystapili do UIC (ciężko by im była z ich ciasną skrajnią), na skutek tego UIC nie dba o ich partykularne jezykowe interesy ;)
2009-11-02 19:42:02 (16 lat temu)
ul. Strajku Dokerów
Gdańsk
PAX
Faktycznie klimatyczne miejsce...
2009-11-02 19:10:31 (16 lat temu)
Nowy Cmentarz Ewangelicki
Bielsko-Biała
stoik
daje po oczach ten żółty;)
2009-11-02 18:13:06 (16 lat temu)
stoik
 
do ŁAPA: no; pewnie farba była w promocji : )
2009-11-02 18:41:47 (16 lat temu)
do stoik: Marudzita :) Tylko jeszcze te szare ściany trzeba by na jakiś wesoły kolorek pociągnąć :)
2009-11-02 18:50:59 (16 lat temu)
Południowa pierzeja rynku
Przemyśl
Kavikvs
Tam faktycznie jest aż tak stromo?
2009-11-02 18:32:42 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Chyba tak. Sprawdzałem skan przed dodaniem zdjęcia i nie było deformacji na orginale. Z tego co pamiętam Przemyśl, to jest możliwe.
2009-11-02 18:42:14 (16 lat temu)
Pomnik Wdzięczności
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Wygląda jak statua z Matką Boską, ale nazwa kojarzy mi się z komunistycznym pomniekiem
2009-11-02 18:15:56 (16 lat temu)
Sobieskiego 13
Nędza
ŁAPA
fck
Wydaje mi się, czy zdjęcie leci lekko w lewo?
2009-11-02 08:02:52 (16 lat temu)
do fck: Minimalnie.
2009-11-02 09:09:29 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: ależ tam, może o parę minut kątowych
2009-11-02 18:09:34 (16 lat temu)
Marynarki Polskiej 15
Gdańsk
PAX
Kavikvs
 
O, jakie wspaniałe otoczenie, że tak powiem...kwitnące.
2009-11-02 18:07:03 (16 lat temu)
Konkatedra Matki Bożej Zwycięskiej
Warszawa
fck
To jest zdjęcie PD, a nie CC :)
2009-11-02 17:24:14 (16 lat temu)
Curie-Skłodowskiej 2
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Curie po mężu, czyli Skłodowska-Curie. Ulicę poprawiłam, zmień we wszystkich obiektach, proszę.
2009-11-02 09:39:05 (16 lat temu)
do Danuta B.: Ulica się nazywa Marii Curie-Skłodowskiej. Czy to poprawnie czy nie nie wiem, ale z magistratem trudno się kłócić.
2009-11-02 10:09:11 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Z magistratem należy się kłócić:) A na mapie Google wyświetla się prawidłowa nazwa. To, że producent tabliczek popełnił błąd nie znaczy, że tak jest w oficjalnym wykazie.
2009-11-02 14:40:25 (16 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
+1 głosów:1
do Danuta B.: Curie-Skłodowskiej jest na drogowskazach umieszczonych na skrzyżowaniach , na stronie szpitala stronie Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk szkoły muzycznej i Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego . Albo oni wszyscy nie wiedzą gdzie są, albo po prostu ulica ta ma nazwę Marii Curie-Skłodowskiej. Zawsze możesz protestować w zabrzańskim magistracie, ale na razie jest jak jest,a tu chyba mamy ilustrować rzeczywistość, a nie ją zmienać :)
2009-11-02 15:02:56 (16 lat temu)
Kościół św. Piotra i Pawła
Skoczów
stoik
Notki to fajna rzecz :)
2009-11-02 10:51:44 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Dlatego widząc, że kilka osób robi z nich użytek wprowadziłem poprawkę - przy przejściu od ramki do notki która się pod nią pokazuje (od wczoraj z miniaturką zdjęcia) - notka nie znika tylko przejście jest bez tego zanikania.
2009-11-02 11:05:24 (16 lat temu)
stoik
 
do Neo[EZN]: O, dzięki : )
2009-11-02 11:06:24 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172431725317263172731728317293173031731317323173331734...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: radwanice radwanice solina ruhberg wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia