| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
12
2.marek45
3
3.labeo7
3
4.Paulus
2
5.Ismena
2
6.yani
2
7.ulec
1
8.elot360
1
9.Jac64
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
2
2.esski
2
3.† Yanek
1
4.marek45
1
5.Wiesław Smyk
1
6.piotr brzezina
1
7.† Erle3
1
8.verbensis
1
9.Neo[EZN]
1
10.Bogdan JS
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172831729317303173131732317333173431735317363173731738...3183231833następna
Wnętrze kościoła
Ruda Śląska
Neo[EZN]
stoik
 
2009-10-30 09:16:19 (16 lat temu)
ul. Wileńska
Katowice
Neo[EZN]
Fasanenweg to obecna Wileńska w Ligocie ( ), zdjęcie przedstawia kolonię tzw. domów urzędniczych.

2009-10-30 08:01:33 (16 lat temu)
Matejki 23-25
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
2009-10-30 00:15:03 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ja w pierwszej chwili zgłupiałem i zacząłem się wtedy zastanawiać kim ten Metejko był :)
2009-10-30 00:18:14 (16 lat temu)
Sąd Rejonowy Łódź-Śródmieście XVI Wydział Ksiąg Wieczystych
Łódź
Bałuciorz
Prosiłbym o uszanowanie pracy osób tworzących artykuł w Wikipedii.
Źródło:Wikipedia Autorzy: Licencja:CC-BY-SA-3.0
2009-10-26 23:21:37 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): tzn. ?
2009-10-26 23:33:18 (16 lat temu)
do Bałuciorz: To nie wina Sokoła :) Inny z kolegów nie podał wcześniej tych informacji i biednemu Sokołowi się oberwało. Ja już poprawiłem.
2009-10-26 23:37:08 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Fajno. I to z dwóch powodów. po pierwsze lubię porządek w prawach autorskich. po drugie nie chcę żeby na następnym zlocie wikipedystów ktoś na mnie psy wieszał że tu siedzę i ich praw nie pilnuje :)
2009-10-26 23:43:46 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Ja tak samo nie chcę żeby na mnie krzywo ludzie patrzyli - zwłaszcza na Wikipedii z którą dobrze się współpracowało w ramach tematycznych Dolnego Śląska na zasadzie symbiozy :) Ale - czasem będą wychodzić takie "kwiatki" z przeszłości - jeśli będziesz chciał to mogę dać Ci możliwość poprawiania tego jeśli gdzieś natkniesz się na taką nieprawidłowość... a wiem że trochę tego może być :(
2009-10-26 23:49:33 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): Wikipedyści robią zloty?
2009-10-26 23:50:19 (16 lat temu)
do Kavikvs: - tak - zaraz tam Nemo znajdziemy.
2009-10-26 23:53:39 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: No i jest ten słynny Nemo :) Swój człowiek! I przy okazji widzę, że Julo też się tam pojawił :)
2009-10-26 23:58:53 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: I jeszcze jedno - tak żeby Wikipedia nie patrzyła się na nas krzywym okiem za te niedoróbki (choć bardzo istotne) to mam nadzieję, że będziemy mieli szansę w przyszłości odwdzięczyć się udostępniając swoje zbiory - ja w każdym bądź razie postaram się w tym pomóc.
2009-10-27 00:15:00 (16 lat temu)
Odwdzięczyć się najprościej udostępniając swoje fotki na licencji CC-BY-SA :) Trochę więcej wysiłku wymaga wrzucenie fotki na Wikimedia Commons i wstawienie jej do odpowiedniego artykułu.
2009-10-27 08:55:26 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Tak planowałem zrobić Nemo kiedy zdjęcia mojego autorstwa zaczną się pojawiać w większej ilości niż obecnie a stanie się to prędzej czy później. Pozostaje tylko pytanie czy mogę sobie zażądać umieszczania linku do strony www pod moimi zdjęciami na innych stronach?
2009-10-27 10:46:44 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: To zależy gdzie ten link. Bezpośrednio w artykule na Wikipedii raczej nie przejdzie, na stronie grafiki jak najbardziej.
2009-10-27 11:15:26 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): nie wiem czemu na wikipedii wszystko musi być skomplikowane do granic możliwości i nawet najprostsza czynność jak podanie źródła musi zająć człowiekowi sporo czasu; ale niech Wam będzie :)
2009-10-29 23:05:39 (16 lat temu)
do Bałuciorz: Ależ nie ma problemu w napisaniu tekstu od nowa w oparciu o fakty opisane w Wikipedii. Wtedy wystarczy link do źródła (żeby było wiadomo skąd wziąłeś te fakty). Ale jeśli kopiujesz tekst verbatim lub go streszczasz to musisz uszanować wolę autora tekstu (niezależnie czy to tekst z Wikipedii, czy skądkolwiek) i zachować zasady na jakich jest udostępniony. Zauważ że ja jako wikipedysta także szanuję twoją wolę i nie wrzucę twoich fotek na serwery fundacji Wikimedia.
2009-10-29 23:27:13 (16 lat temu)
do Bałuciorz: Ale właśnie Sokół najważniejsze jest to, że wklejenie linków zawsze trwa krócej niż napisanie tego od nowa :)
2009-10-29 23:40:54 (16 lat temu)
ul. Katowicka
Chorzów
mar
Narożny budynek to niegdysiejszy Hotel Graf Reden - mieści Obecnie Teatr Rozrywki, ul. Konopnickiej 1.
2009-10-29 21:56:11 (16 lat temu)
mar
do Jarosław Dubowski: Dziękuję:))
2009-10-29 22:44:12 (16 lat temu)
Staw parkowy drugi - Zbiornik Julianów (górny)
Łódź
Bałuciorz
Kavikvs
 
Po co wymazujesz twarze?
2009-10-28 19:02:22 (16 lat temu)
do Kavikvs: Żeby nikt nie podał go o to do sądu.
2009-10-28 19:32:45 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Tiaa, a sądy tylko czekają z niecierpliwością na takie "sprawy".
2009-10-28 21:06:18 (16 lat temu)
do Kavikvs: Niewiadomo co komu odbije. Już dostawałem maile od różnych oszołomów że ich domy fotografuję bez ich zgody - to olewam (nawet na tej stronie przyszedł mail od jakiejś nawiedzonej kobiety z Bielska-Białej której Gaj777 sfotografował dom :) ale jak się trafi taki ziomek który znajdzie swoją twarz jako jedyną na fotografii? :) Zresztą... olać, najwyżej się go wtedy zamaże :)
2009-10-28 21:39:04 (16 lat temu)
do Kavikvs: w Łodzi swego czasu sąd ścigał emerytkę za to że nie wydała paragonu za skserowanie kilku kartek czym naraziła skarb państwa na utratę 3 groszy (dostała karę 500zł a koszty sądowe w wysokości ponad 1500zł pokryło państwo); wolę więc nie ryzykować :)
2009-10-29 10:55:29 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Bałuciorz: Troszkę nie na temat i troszeczkę bardziej przesadziłeś czytając ;)
2009-10-29 11:00:12 (16 lat temu)
dane się może nie zgadzają ale jak się wydaje wyrok za kilka groszy można się i spodziewać wyroku za gębę na zdjęciu
2009-10-29 22:18:03 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Bałuciorz: Nie można, wierz mi. Można za to facjatę usunąć, jak by ktoś sobie tego bardzo nie życzył.
2009-10-29 22:39:46 (16 lat temu)
Śląski Uniwersytet Medyczny, Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko–Dentystycznym
Zabrze
Neo[EZN]
Jak się porównuje ze stanem obecnym to się płakać chce :(
2009-10-29 22:37:09 (16 lat temu)
Niedurnego 30 - Pokoju 1
Ruda Śląska
mar
Skrzyżowanie ulic Niedurnego, Pokoju i Czarnoleśnej.
2009-10-29 21:45:07 (16 lat temu)
Pijalnia
Świnoujście
mar
Dopisz do Promenady.
2009-10-28 23:43:15 (16 lat temu)
mar
do pawulon: Dopisane.Tylko,że Promenada to nie jest ulica tylko deptak miedzy morzem a ul.Żeromskiego.W spisie ulic Świnoujścia nie ma ulicy Promenada.Tak więc nie wiem co o tym sądzić :((
2009-10-29 00:22:58 (16 lat temu)
mar
W roku 1910 Promenada była już zadbana, oświetlona secesyjnymi lampami. Wszędzie poustawiano liczne ławki na których zmęczeni wczasowicze i kuracjusze mogli przysiąść. Ławki zaopatrzone były dla wygody w podnóżki. Od morza odgrodzono ją wtedy pasem żywopłotów. Z drugiej strony od ulicy Dünenstrasse - dzisiejszej Żeromskiego oddzielona została szerokim pasmem ładnie skomponowanej zieleni, gdzie nasadzone zostały między innymi rododendrony, cisy i róże.To jest fragment z linka jaki podałeś przy innym zdjęciu.
2009-10-29 00:30:44 (16 lat temu)
do mar: Masz rację, to nie ulica ale na mapie występuje i w spisie przy dodawaniu ulic mamy Promenadę więc traktujemy ją jak ulicę. Tak samo jak bulwar, skwer itp. :)
2009-10-29 18:48:28 (16 lat temu)
Widoki z wieży Domu Zdrojowego
Świnoujście
mar
Promenada to Promenada a nie ul. Żeromskiego, popraw :)
2009-10-28 23:33:51 (16 lat temu)
mar
Promenada to tam gdzie spacerują te ludziki a budynki stoją przy Żeromskiego.
2009-10-29 00:34:08 (16 lat temu)
do mar: W zasadzie masz rację, ja się sugerowałem podpisem pod zdjęciem. Ale skoro w podpisie i na samym zdjęciu jest Promenada to wypadało by ją też dopisać :))
2009-10-29 18:44:03 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172831729317303173131732317333173431735317363173731738...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141 piotrkowska 141