| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
12
2.marek45
3
3.labeo7
3
4.Paulus
2
5.Ismena
2
6.yani
2
7.ulec
1
8.elot360
1
9.Jac64
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
2
2.esski
2
3.† Yanek
1
4.marek45
1
5.Wiesław Smyk
1
6.piotr brzezina
1
7.† Erle3
1
8.verbensis
1
9.Neo[EZN]
1
10.Bogdan JS
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3173131732317333173431735317363173731738317393174031741...3183231833następna
Huta "Batory" Sp. z o.o.
Chorzów
rechnung Bogdan Jasinski
Martinstahlwerk = stalownia martenowska. Ale ten papier jest "ogólnohutniczy" Huty Bismarcka - sugeruję dodać do obiektu Huty Batory.
2009-10-28 14:44:14 (16 lat temu)
Dworcowa 2
Bytom
rechnung Bogdan Jasinski
Bahnhof Str. 41 - ciekawe czy to obecna Dworcowa 41 czy tez była jakaś zmana numeracji...
2009-10-28 14:23:53 (16 lat temu)
Zamek - Sąd Okręgowy
Rzeszów
mar
2009-10-28 10:13:56 (16 lat temu)
mar
do mamik: Dziękuję:)
2009-10-28 12:55:25 (16 lat temu)
Szklarska 4
Łódź
Bałuciorz
On jest drewniany czy tylko obity deskami boazeryjnymi, bo patrząc na lewą część tego budynku to mam wątpliwości co do jego "drewniactwa" ;)
2009-10-27 11:14:00 (16 lat temu)
do pawulon: Nawet jak lewa cześć jest murowana to prawa moze być drewniana, nie można zakładac że budowla nie powstawała w kilku etapach...
2009-10-27 12:12:05 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Nie zakładam tylko pytam ;)
2009-10-27 12:32:23 (16 lat temu)
w literaturze fachowej o łodzi te obiekty są opisywane jako drewniane - prędzej robiono właśnie na odwrót, obmurowując je
2009-10-28 11:35:05 (16 lat temu)
Dworzec kolejowy
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
... i ślad w jezdni po usuniętej pętli piątki w 2002 roku ...
2009-10-28 11:25:55 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ano. A tak fajnie się siedziało w stojącej tu zawsze piątce :)
2009-10-28 11:27:16 (16 lat temu)
Plac Warszawski 1
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Moja babcia w niej mieszkała :)
2009-10-28 11:24:37 (16 lat temu)
Politechnika Rzeszowska Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Rzeszów
Neo[EZN]
On na prawdę jest taki krzywy?
2009-10-28 09:30:03 (16 lat temu)
Kavikvs
 
Myślę, że to coś z optyką. Komin i dom po prawej, też się walą.
2009-10-28 10:09:43 (16 lat temu)
do Kavikvs: Optyka może być w porządku. Spróbujcie zrobić zdjęcie obiektywem szerokokątnym kiedy oś obiektywu jest poniżej linii horyzontu :) Wtedy budynki zamiast walić się do środka to będą waliły się do zewnątrz. Po prostu jesteśmy przyzwyczajeni do tego drugiego widoku :) Choć może tutaj zastosowano też obiektyw z korekcją perspektywy.
2009-10-28 10:25:02 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Tylko on na lewo przewraca się do tyłu, a na prawo do przodu :D Ale fakt, wtedy bidaki musieli sobie bez GIMPa czy innego Photoshopa radzić.
2009-10-28 11:01:47 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): To właśnie tak jest. Linie pionowe rozchodzą się idąc w górę - do zewnątrz. Normalnie kiedy robimy zdjęia z obiektywem skierowanym nieco do góry to linie idące do góry schodzą się do środka. Tu jest przykład - - oś obiektywu na linii horyzontu i linie budynku rozchodzą się. Zdjęcie bez żadnej korekcji perspektywy itp...
2009-10-28 11:06:32 (16 lat temu)
ul. Narutowicza Gabriela
Łódź
Bałuciorz
O jasny gwint. To już w GOPie na dwunastce były chyba lepsze tory :D A drut to chyba nie jest samoczynnie naprężany ciężarkami ;)
2009-10-28 11:03:00 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ciekawe czy mocno buja :) W Zabrzu jak się piątka na odcinku z centrum do Biskupic rozpędziła to się człowiek czuł jak na Titanicu.
2009-10-28 11:05:28 (16 lat temu)
Kościół św. Jakuba
Gdańsk
Kavikvs
Ten podwójny drut to po to żeby nie robić zwrotnic na sieci przy wjeździe i zjeździe z jednotoru?
2009-10-27 23:56:30 (16 lat temu)
Latarnia morska Stilo
Stilo, Osetnik
mroczan
2009-10-27 23:18:43 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3173131732317333173431735317363173731738317393174031741...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141 piotrkowska 141