| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
12
2.Jac64
8
3.marek45
3
4.labeo7
3
5.Paulus
2
6.Ismena
2
7.yani
2
8.ulec
1
9.elot360
1
10.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.marek45
2
2.da signa
2
3.esski
2
4.† Yanek
1
5.Wiesław Smyk
1
6.piotr brzezina
1
7.† Erle3
1
8.verbensis
1
9.Neo[EZN]
1
10.Bogdan JS
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172631727317283172931730317313173231733317343173531736...3183231833następna
Teatr Polski
Bielsko-Biała
Gaj777
Oj, za duże się dodało.
2009-11-01 11:15:03 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Już poprawione :)
2009-11-01 11:15:37 (16 lat temu)
11 Listopada 1 - Barlickiego 6
Bielsko-Biała
Gaj777
Na odnowienie ściany szczytowej w kondygnacji strychowej zabrakło funduszy?
2009-11-01 10:18:37 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Kto wie...
2009-11-01 10:47:36 (16 lat temu)
pl. Kościuszki Tadeusza (rynek)
Końskie
Maćko
Po pierwsze krzywe (to by się dało poprawić), ale kadr nieprzemyślany. Ale zgodnie ze staropolskim przysłowiem"Nie bój żaby, żaba w wodzie nie ubodzie" :) nie przejmuj się krytyką tylko rób zdjęcia :)
2009-10-31 01:17:54 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): niestety zdjecie robilem w takich godzinach, ze nie moglem wejsc na jezdnie aby ladnie ujac ta budowle. po drugie mam zwykly kompakcik a nie dobrej klasy lustrzanke :(
2009-10-31 10:14:22 (16 lat temu)
fck
do Maćko: Spokojnie, kiedyś przechodząc przypadkiem zauważysz, że ruchu prawie nie ma i na stronie pojawi się lepsze ujęcie :)
2009-10-31 17:25:51 (16 lat temu)
do Maćko: Chłopie, zdjęcia robi człowiek, a nie aparat :) Ja do sierpnia tego roku używałem megawypasionego Canona A610 i sporo fajnych fotek nim udało mi się nim zrobić:D
2009-10-31 18:12:22 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Mnie ostatnio "rozwalił" tekst który usłyszałem od właścicielki firmy w której pracuję. Znajomy - właściciel restauracji - mówił, że przydałyby mu się dobre zdjęcia potraw do wrzucenia na stronę. Ja mówię że mogę im zrobić porządne zdjęcia. A właścicielka na to "ale oni mają DOBRY APARAT więc sobie sami zrobią porządne zdjęcia". Hehe... - wiele osób nie wie o tym, że to nie aparat tylko człowiek decyduje o wyborze kadru i ustawieniach naświetlania filmu albo matrycy..
2009-10-31 18:30:47 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: czlowiek musi miec tez szanse sie uczyc :)
a ja wlasnie to robie. ciesze sie, ze oceniacie fotki i mowicie co robie zle.... :)
2009-11-01 00:37:15 (16 lat temu)
do Maćko: Najgorsze co można zrobić to "zmieszać z błotem" człowieka, który chce coś dobrego zrobić - bez - no właśnie, dania mu szansy. Nic tak nie zniechęca jak ostra, niekonstruktywna krytyka. Ja pisałem o tym wiele razy i będę wiele razy powtarzał - zrobienie nawet "knota" zabiera sporo czasu. Trzeba naładować akumulatory do aparatu, wyjść z domu, dojść na miejsce, wrócić, zgrać zdjęcie na dysk, obrobić (albo nie) i wrzucić na stronę. Cały ten proces pochłania i czas i energię a póki jest kontakt z osobą która coś źle robi to trzeba uszanować pracę tej osoby - nawet jeśli efekt końcowy jest do kitu.

Ostrą niekonstruktywną krytyką można tylko zniechęcić osobę, która robi wspaniałą rzecz - chce uwiecznić obraz kawałka naszego kraju. A takich "świrów" jak my w każdym z miast nie jest zbyt wielu więc tym bardziej musimy się wzajemnie cenić.

Gorzej jeśli ktoś notorycznie popełnia jakieś wielkie błędy i nie słucha uwag ale to się rzadko zdarza :)
2009-11-01 01:01:10 (16 lat temu)
pl. Dworcowy
Zabrze
Neo[EZN]
Pocztówka może powojenna, ale ostatnie piętro Metropolu wskazuje że zdjęcie sprzed 1932 roku.
2009-10-31 23:45:15 (16 lat temu)
Trochę inaczej wykadrowane to samo zdjęcie
2009-10-31 23:46:43 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Rzeczywiście. Czyli znany mi z innych regionów Polski zabieg wydawania po wojnie pocztówki na bazie przedwojennego bądź wojennego zdjęcia. Nie wiem zatem którym rokiem opatrzyć ową, wydaną po wojnie pocztówkę...
2009-11-01 00:04:13 (16 lat temu)
Grota Lourdzka
Katowice
Neo[EZN]
Lokalizacja to zapewne park okalający Bazylikę.
2009-10-31 23:59:12 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Dzięki.
2009-11-01 00:03:06 (16 lat temu)
ul. Montażowa
Bielsko-Biała
Gaj777
No w końcu Kamil. Coś się obijasz ostatnio a tutaj nowi wspaniali i pracowici koledzy przybywają - może w końcu ktoś z Bielska-Białej do Ciebie dołączy.
2009-10-31 23:59:15 (16 lat temu)
Staromiejska 16
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Szyb to nie ma tutaj za dużo - no chyba, że z drugiej strony wyrównali ich znikomą ilość ;)
2009-10-31 22:25:14 (16 lat temu)
Goethego 22
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Pierwszy raz widzę - zakreśla mi sie zarys budynku i pokazuje adres. Ale bajer! Brawa dla Neo`na!
2009-10-31 20:39:28 (16 lat temu)
do Danuta B.: To już funkcjonuje od dwóch miesięcy ale fakt - w zasadzie było wykorzystywane tylko przez kolegę Gaj a ostatnio również przez Nemo :)
2009-10-31 21:30:53 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: ... dodam jeszcze, że można w ten sposób linkować nawet zdjęcia - np. f1000
2009-10-31 21:31:40 (16 lat temu)
Goethego 14-16
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Kolejny raz znikające notki :(
2009-10-31 20:11:34 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Usuń ostatni niewidoczny znak z nazwy ulicy (edycja ulicy) wtedy będzie wszystko ok.
2009-10-31 21:28:48 (16 lat temu)
ry. Rynek
Strumień
stoik
augiasz
 
Od 1911 mniej więcej tutaj znajdował się końcowy przystanek wąskotorówki z Chybia
2009-10-31 15:58:36 (16 lat temu)
do augiasz: A kiedy zlikwidowano tę wąskotorówkę oraz tory?
2009-10-31 16:31:38 (16 lat temu)
augiasz
 
do Neo[EZN]: A to zapraszam na
2009-10-31 17:07:25 (16 lat temu)
do augiasz: Super. Fajny tekst (choć zauważyłem jednego sporego byka ortograficznego - "otwarły") - czyli ta kolejka to było coś w stylu tej kolejki w Środzie Śląskiej.
2009-10-31 17:40:33 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Środzie Wielkopolskiej raczej:)
2009-10-31 17:59:21 (16 lat temu)
do Danuta B.: Nie wiem jak w Wielkopolskiej ale w tej naszej - podwrocławskiej też była taka kolejka łącząca Rynek z linią kolejową oddaloną od miasta o kilka kilometrów.
2009-10-31 18:06:17 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172631727317283172931730317313173231733317343173531736...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: radwanice radwanice solina ruhberg wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia