| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
12
2.Jac64
8
3.marek45
3
4.labeo7
3
5.Paulus
2
6.Ismena
2
7.yani
2
8.ulec
1
9.elot360
1
10.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.marek45
2
2.da signa
2
3.esski
2
4.† Yanek
1
5.Wiesław Smyk
1
6.piotr brzezina
1
7.† Erle3
1
8.verbensis
1
9.Neo[EZN]
1
10.Bogdan JS
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172331724317253172631727317283172931730317313173231733...3183231833następna
Pomnik Braterstwa Broni
Łódź
Neo[EZN]
Tomasz Górny (Nemo5576)
+1 głosów:1
Ciekawe czy te dwa T-34 dalej stoją?
2009-10-26 23:14:40 (16 lat temu)
Według jest to obecnie plac gen. Józefa Hallera.
2009-10-27 10:55:30 (16 lat temu)
pl. Hallera
2009-10-27 11:19:29 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): nie stoją - na ich miejscu są zasadzone krzaki
2009-11-03 20:39:15 (16 lat temu)
do Bałuciorz: Przeniesiono je gdzieś czy poszły na żyletki?
2009-11-03 21:12:30 (16 lat temu)
Stacja kolejowa Bielsko-Biała Lipnik
Gaj777
A te kominy w tle to co?
2009-11-03 04:49:29 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): [ Elektrociepłownia Bielsko-Biała]
2009-11-03 17:48:01 (16 lat temu)
do Gaj777: No to dawać notke od razu :)
2009-11-03 17:56:49 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Hehe, w tym samym monencie z kimś dodałem.

Jeszcze jedno mi po głowie chodzi. Przypisanie wsteczne od notek. Czyli jeśli na tym zdjęciu zanotkujemy Elektrociepłownię to w Elektrociepłowni powinna być możliwość zobaczenia zdjęć na których są do niej dodane znaczniki. Przyda się to?
2009-11-03 17:58:45 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Pewnie, już kiedyś o czymś takim sobie myślałem...
2009-11-03 18:00:01 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Przyda się :)
2009-11-03 18:26:25 (16 lat temu)
Fałata 29-31
Elbląg
mar
Budynek istnieje, obecnie po lewej jest stacja BP. Mam fotkę sprzed 4 lat, wstawię niebawem ;-)
2009-11-02 20:53:44 (16 lat temu)
Ulica Pionierska
2009-11-03 16:56:44 (16 lat temu)
ul. Pryncypalna
Łódź
Bałuciorz
Nie ma żadnej kanalizacji w tym rejonie? Jakiegoś zbiorczego szamba...?
2009-11-02 22:22:52 (16 lat temu)
zuf
Rany jak w średniowieczu. Tyle dobrze, że to środkiem nie płynie...
2009-11-03 00:33:33 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Za szambo musisz płacić. We Wrocku jest tak samo, tylko na większą skalę.
2009-11-03 00:35:11 (16 lat temu)
do Kavikvs: Ale ponoć walczą z tym.
2009-11-03 09:26:51 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Też tak słyszałem;)
2009-11-03 10:49:10 (16 lat temu)
ul. Poznańska
Warszawa
Kavikvs
Niezbyt pewnie musieli się czuć Niemcy skoro tak się bunkrowali w swoich dzielnicach. Nie wiem ile było zamachów na nich ale musiało być trochę.
2009-11-03 00:21:37 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Przygotowywali się do powstania, nie do zamachów.
2009-11-03 00:29:52 (16 lat temu)
do Kavikvs: Ciekawe czy ludzie się im wygadywali czy sami się zorientowali odnośnie planów przyszłych powstańców.
2009-11-03 09:28:05 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: W milionowym mieście takiej tajemnicy nie da się ukryć. Mimo to, Niemcy byli zaskoczeni.
2009-11-03 10:47:52 (16 lat temu)
Widoki z Góry Trzech Krzyży
Kazimierz Dolny
mamik
Udało mi się zakreślić obiekt!
2009-11-02 16:29:21 (16 lat temu)
Działa! Myślałem, że pierwszy będzie zamek w Janowcu ;)
2009-11-02 19:04:13 (16 lat temu)
do mamik: Masz:)
2009-11-02 19:12:01 (16 lat temu)
Dziękuję! Mam jeszcze sporo zdjęć z Kazimierza i okolic, ale najpierw muszę pokonać problem ikonek. Problem chyba tkwi w skopanej Viście.
2009-11-02 19:16:09 (16 lat temu)
do mamik: Ja też mam Vistę, może to inna przyczyna.
2009-11-02 19:36:45 (16 lat temu)
do Danuta B.: Ale moja Vista coś się zepsuła po aktualizacji. Zapomina numerki TCP po wyłączeniu na przykład ;)
2009-11-02 19:46:51 (16 lat temu)
do mamik: A no coś jest nie tak z połączeniem chyba bo u mnie wszystko jest ok kiedy wrzucam Twoje zdjęcie które mi przysłałeś. Może zrywa połączenie podczas jego zamieszczania a dokładnie na samym końcu. Komunikaty o wielkości zdjęcia nie mają tu żadnego znaczenia.
2009-11-02 21:02:30 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Jak się cieszę że mam Ubuntu :)
2009-11-03 04:34:53 (16 lat temu)
Giewont (1894 m n.p.m.)
Zakopane
Danuta B.
Wow, ale widoki :-O
2009-11-02 22:07:01 (16 lat temu)
stoik
 
taki ładny widok zasłaniają...
2009-11-02 23:26:04 (16 lat temu)
zuf
Giewont z krzyżem - zabójcą.
2009-11-03 00:31:30 (16 lat temu)
Mikulczycka 1
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
stoik
 
lubię taką architekturę...
2009-11-02 22:50:32 (16 lat temu)
do stoik: ... a nie w każdym regionie Polski takową się spotyka ...
2009-11-02 22:55:06 (16 lat temu)
Park Ujazdowski
Warszawa
Neo[EZN]
Co to za cerkiew?
2009-10-29 09:15:36 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): To jest nieistniejąca od 1923 r. (wskutek tzw. wyburzeń świątyń prawosławnych po uzyskaniu niepodległości w 1918 r.) cerkiew św. Michała Archanioła Archistratega . Stała mniej więcej w miejscu dzisiejszego pl. Na Rozdrożu.
2009-11-02 22:27:54 (16 lat temu)
Curie-Skłodowskiej 6
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ale fajnie z tymi znacznikami. Jeszcze będę musiał poprawić funkcję żeby było łagodne przejście od ramki do miniaturki / nazwy obiektu - bez tego zanikania.
2009-11-02 09:06:41 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Fakt :) Szczególnie przyda się przy panoramach, czy widokach ogólnych miast.
2009-11-02 09:35:56 (16 lat temu)
Tak się patrzę na liczbę odsłon tego zdjęcia :)
2009-11-02 15:27:19 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): A to moja wina - testowałem na nim kilka rzeczy m.in. udało mi się chyba zlikwidować to zostawanie znaczników po zniknięciu i ich ponownym pojawieniu oraz dodać ładną ikonkę typu obiektu.
2009-11-02 16:43:57 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Tylko jak zaznaczony obszar ma wymiar 1x1 to ta ikonka przysłania go tak dokładnie że trzeba się nieźle napocić żeby zacząć notkę edytować ;) I dalej jest ten sam błąd. Jeśli na jednej grafice sa notki z linkami i bez to to bez dostają jakiś przypadkowy link. Np. tu Notka na Klimasa 4A ma link do Klimasa 2.
2009-11-02 16:50:31 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Dzięki za informację. Już poprawiłem a ten obszar startowy po prostu powiększę - wtedy nic go nie przysłoni ;)
2009-11-02 17:55:59 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: No to skoro jesteśmy przy błędach :) [ (ups)] Jak w kwadratowych nawiasach będzie coś w zwykłych to link robi się nieaktywny.
2009-11-02 18:15:35 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Niee... u mnie wszystko gra ;) Sprawdź jeszcze raz.
2009-11-02 18:35:32 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Nie ciesz się za wcześnie :) Jestem specjalistą od szukania dziury w całym :) Pewnie jeszcze jakiegoś krzaka znajdę :P
2009-11-02 18:43:03 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Oj znajdziesz znajdziesz.... mam nadzieję, że nie jednego z tych wielu, które ciągną się od paru lat :))
2009-11-02 21:04:02 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172331724317253172631727317283172931730317313173231733...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: radwanice radwanice solina ruhberg wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia