| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
12
2.Jac64
8
3.marek45
3
4.labeo7
3
5.Paulus
2
6.Ismena
2
7.yani
2
8.ulec
1
9.elot360
1
10.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.marek45
2
2.da signa
2
3.esski
2
4.† Yanek
1
5.Wiesław Smyk
1
6.piotr brzezina
1
7.† Erle3
1
8.verbensis
1
9.Neo[EZN]
1
10.Bogdan JS
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172531726317273172831729317303173131732317333173431735...3183231833następna
Hotel "Polonia Palast"
Łódź
fck
No ja się (może głupio spytam) której licencji CC?
2009-10-31 18:41:00 (16 lat temu)
fck
do Tomasz Górny (Nemo5576): Nie ja zakładałem, więc zbiorczo. Zdjęcia z wiki z reguły mają CC-BY-SA 2.0, 2.5 i 3.0 w różnych kombinacjach. Rodzi się pytanie na przyszłość, dopisywać wersję licencji CC? Stworzyć nowe źródła wyodrębniając licencje? Zostawić tak, jak jest? Zdjęcia podpisywać tylko pod źródło wikipedia?
2009-11-01 12:20:44 (16 lat temu)
do fck: Licencję trzeba pisać dokładnie. CC-BY i CC-BY-SA-NC-ND to dwie różne licencje. Trzeba także podawać wersję bo CC-BY-SA-1,5 i CC-BY-SA-3.0 także się różnią (dość subtelnie, ale jednak). Jeśli na wiki jest do wyboru kilka licencji to trzeba po prostu wybrać dowolna z nich. No i na koniec nieważne jaka ta licencja by była, to zdjęcie ma jakiegoś autora i niepodanie go z definicji sprawia że naruszamy prawa autorskie. Trzeba by to pouzupełniać :/
2009-11-01 12:30:45 (16 lat temu)
fck
do Tomasz Górny (Nemo5576): O cholera, okazuje się, że w niektórych fotkach zapomniałem wpisać autora, żeby imię i nazwisko pojawiło się na zdjęciu.. pojutrze zabiorę się za to :)
2009-11-01 22:01:35 (16 lat temu)
do fck: A no. Warto to poprawić żeby psów na nas nie wieszali a "Człowiek Nikt" nie został wypatroszony na zlocie Wikipedii :)
2009-11-02 00:28:19 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Człowieka zwanego "Pierwszym Militarystą Wiki" nie odważą się wypatroszyć :P A tak poważnie. Szanujmy prawa autorskie innych. Podanie licencji i autora grafiki czy tekstu to chyba nie jest taki wielki wysiłek w porównaniu z wysiłkiem autora który stworzył to dzieło, a później udostępnił je innym.
2009-11-02 00:48:07 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Zgadza się. Dlatego teraz już nie powinno być takich problemów - trzeba będzie tylko powoli naprawiać błędy z przeszłości - na szczęście niezbyt odległej.
2009-11-02 00:51:25 (16 lat temu)
3 Maja 58
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Dodałem pokazywanie miniaturek zdjęć na znacznikach. Powinno usprawnić przechodzenie od zdjęcia do zdjęcia.
2009-11-02 00:07:05 (16 lat temu)
Dom handlowy
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Literówka w nazwie obiektu
2009-11-01 19:47:54 (16 lat temu)
Dzięki
2009-11-01 20:45:26 (16 lat temu)
Zamek
Janowiec
Danuta B.
Piesek mój. Nowy, a własciwie nowa, bo sunia.
2009-11-01 18:20:40 (16 lat temu)
W październiku przynajmniej turyści obiektu nie zasłaniają ;-)
2009-11-01 18:31:56 (16 lat temu)
Wodociąg
Cieszyn
stoik
augiasz
 
Elegancki - służy jako "petownik" i śmietnik...
2009-11-01 18:26:32 (16 lat temu)
Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni
Czarna
bonczek_hydroforgroup
Nie wiem czemu, ale poza Papieża bardziej mi Adolfa przypomina:)
2009-11-01 18:06:39 (16 lat temu)
Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni
Czarna
bonczek_hydroforgroup
:)
2009-11-01 16:56:38 (16 lat temu)
Ślady PRL
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Jeśli ma się bystre oko to można czasem znaleźć takie pozostałości po PRL :) A zmiany nazw ulic polegające na zmianie imienia przy pozostawieniu nazwiska były dosyć popularne - zawsze to mniejszy problem.
2009-11-01 12:24:15 (16 lat temu)
Spokojna 1-5
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ta żółta ściana, zwłaszcza w zderzeniu z szarą resztą to taka trochę oczojebna jest...
2009-11-01 12:00:30 (16 lat temu)
do Gaj777: Fakt. Ale od razu mi w tamtą stronę obiektyw skręcił :)
2009-11-01 12:02:56 (16 lat temu)
Tumba rodziny Seeliger
Bielsko-Biała
Gaj777
Ładnie odnowione, ale przy okazji znikło piekne kute ogrodzenie, a doodkoła grobowsca zamiast zieleni mamy krzywe betonowe płyty.
Mam nadzieję że to stan przejściowy...
2009-11-01 10:23:56 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Jarosław Dubowski: O to samo chciałem spytać. Złomiarze zarobili czy ktoś z magistratu potrzebował barierki na balkon?
2009-11-01 11:21:12 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Te płyty to już tu chyba wcześniej były - tyle, że pod tym zielskiem. A ogrodzenie pewnie w trakcie renowacji no ale... zobaczymy.
2009-11-01 11:38:50 (16 lat temu)
do Kavikvs: Problem w tym, że parę miesięcy temu w bielskiej GW czytałem, że grób z o s t a ł odnowiony (w domyśle: że już skończono). Mam nadzieję, że to nie oznacza, że ogrodzenie już nie powróci (ale znając polskie realia - nawet jak się robić coś dobrze, to dla zasady coś spieprzyć trzeba :{ )...
2009-11-01 11:52:48 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172531726317273172831729317303173131732317333173431735...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: radwanice radwanice solina ruhberg wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia