| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.4elza
17
2.Bogdan JS
14
3.Ewqa100
12
4.Jac64
10
5.da signa
9
6.Nemezis
6
7.JoDab
4
8.marek45
3
9.labeo7
3
10.Paulus
2
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.esski
5
2.Bogdan JS
3
3.marek45
2
4.Wiesław Smyk
2
5.da signa
2
6.† Yanek
2
7.Mariusz Brzeziński
2
8.labeo7
2
9.mar
2
10.Desperado
2
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Bogdan JS
39
3.Ismena
13
4.JoDab
3
5.vetinari
3
6.gregorr
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1359
4.vetinari
1267
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172131722317233172431725317263172731728317293173031731...3183331834następna
Wolności 374
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Całkiem ładny budynek - na parterze pustostan?
2009-11-07 18:16:24 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Raczej rolety :)
2009-11-07 18:20:34 (16 lat temu)
Górna stacja - Kasprowy Wierch
Zakopane
mar
To ten 10-kątny wagon?
2009-11-07 11:54:47 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak - takie były pierwsze wagony tej kolei.
2009-11-07 18:13:51 (16 lat temu)
Kościelec (2155 m n.p.m.)
zuf
zuf
Tak, żeby było jasne. Słaba jakość, czy też jakby taka poświata to nie wyniki słabych zdjęć, czy aparatu (choć kompakt, którym robiłem te zdjęcia z najwyższej pułki nie był). Pomimo super czytego powietrza widoki są lekko "zblurowane" bo odległości liczne są w kilometrach. Dodam jeszcze, że część ujęć jest unikalna bo nie robiona ze szlaku :))
2009-11-06 22:19:19 (16 lat temu)
do zuf: Taka lekka mgiełka to po prostu powietrze - niezbyt czyste, no chyba, że tuż po deszczu - ponoć filtr UV na to pomaga ale bardzo w to wątpię. Natomiast takie rozjaśnienia na granicach ciemnych i jasnych partii obrazu to jest moim zdaniem wina obiektywu - chyba lekkie zanieczyszczenia.
2009-11-06 22:37:17 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Co do powietrza, to akurat w Tatrach jest ono czyste. Ale tak jak to jest we Wrocku - Ślęże też nie zawsze dobrze widać :) Co do filtru UV to również czytałem, że pomaga i owszem pomaga ale tylko analogowym aparatom (kwestia film a matryca). A o jakich rozjaśnieniach piszesz to bladego pojęcia nie mam.
2009-11-06 22:57:56 (16 lat temu)
do zuf: O tych przy chmurce po lewej stronie. Chmura - krawędź góry. Tak właśnie testują obiektywy w testach fotograficznych - na kontrast w robieniu zdjęć pod słońce. Tylko nie wiem czy w tym przypadku to kwestia jakości obiektywu czy zanieczyszczenia.

Dla mnie w tym przypadku to drobnostka na którą nie zwracam z reguły uwagi ale skoro podjąłeś temat to piszę o wszystkim do czego można się przyczepić :)

Tutaj widać to zjawisko w postaci minimalnego "bluru" na krawędzi trawa - jasne niebo - (lewa strona) - drobnostka, jak pisałem :)
2009-11-06 23:35:18 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do zuf: Chyba jednak to była kiepska pogoda do robienia zdjęć. Dodałem zrobiony przez mojego ojca w ładną pogodę. Przynamniej dla mnie jest spora różnica.
2009-11-07 00:27:46 (16 lat temu)
zuf
do Kavikvs: A to ja już nie wiem. Na pewno aparat, którym robiłem zdjęcia się nie nadawał Do to dochodziło upaskudzony obiektyw no i fakt, że to zdjęcia przypadkowe (nie myślałem, że kiedyś wrzucę je na fotopolske), często robione gdzieś "w skale". A może "coś" wisiało w powietrzu, migiełka jaką doświadczyłeś na palży w Gąskach :) W każdym razie w najbliższe wakacje (a może i wcześniej) wrzucę lepsze zdjęcia.
2009-11-07 17:44:36 (16 lat temu)
Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego Oddział w Końskich
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Kavikvs
 
Jakiś obiek Luftwaffe.
2009-11-07 13:45:21 (16 lat temu)
do Kavikvs: Wnioskujesz po tym "ptoku" nad wejściem? ;))
2009-11-07 14:01:56 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do pawulon: A juści.
2009-11-07 16:02:27 (16 lat temu)
Starostwo Powiatowe
Lubliniec
mar
mar
do Jarosław Dubowski: Dziękuję :))
2009-11-07 15:26:31 (16 lat temu)
ul. Chorzowska
Świętochłowice
TATO
Opisy zdjęć zaczynamy z dużej litery ale następne powinny być już małe, chyba że to nazwa własna.
2009-11-07 13:50:32 (16 lat temu)
Hala Gąsienicowa
Zakopane
zuf
Są tam jakieś barierki czy po prostu trzeba uważać gdzie się stąpa? :)
2009-11-06 23:28:58 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Taaa... barierki. I co jeszcze?:) Bez sprzętu wspinaczkowego to raczej bym się nie wybierał, chyba, że ktoś bardzo chce zginąć.
2009-11-06 23:38:30 (16 lat temu)
do zuf: A widziałeś tą słynną ścieżkę w Hiszpanii? :) - można dostać zawrotów głowy od samego oglądania ;) Ścieżka wybudowana prawie 100 lat temu na otwarcie bodajże elektrowni - obecnie w katastrofalnym stanie i dla wielu osób była ostatnim miejscem które widzieli.
2009-11-06 23:54:40 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Łoo ja cie piernicze! Nie widziałem tego. Aż się cały spociłem... Robi wrażenie. Ale idąc za ciosem to są jeszcze bardziej nieziemskie drogi
2009-11-07 00:52:18 (16 lat temu)
do zuf: Część z tych dróg to Boliwia i Peru - aż trudno uwierzyć, że autobusy i ciężarówki mogą tamtędy przejechać :) Ale pewnie wiele spadło na dół.
2009-11-07 12:09:23 (16 lat temu)
Dziedziniec Zamku Kapituły Warmińskiej
Olsztyn
Kavikvs
Śmieszna jest ta kamienna mumia :)
2009-11-07 11:55:33 (16 lat temu)
Kościół św. Piotra i Pawła
Katowice
Neo[EZN]
Po prawej to raczj tzw. "Konopa" ;)
2009-11-07 08:09:03 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Kleist-Schule oddano do użytku w 1911, na tej podstawie można datowanie ograniczyć. Obecnie w budynku mieści się II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Głowackiego 6
2009-11-07 10:40:56 (16 lat temu)
Kolej linowa na Kasprowy Wierch
Zakopane
zuf
Kavikvs
 
Jeszcze stare wagoniki?
2009-11-06 22:11:23 (16 lat temu)
zuf
do Kavikvs: Zgadza się. Pod innym zdjęciem napisałem więcej.
2009-11-06 22:59:29 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do zuf: To są skutki, jak się serie ogląda od tyłu :P
2009-11-07 00:09:41 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172131722317233172431725317263172731728317293173031731...3183331834następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: boleslawiec kubika ogonow ogonow poznań poznań opole plac kopernika Żyrardów Żyrardów rydet rydet rydet rydet działdowo skaryszew Przygórze Brzózie kietrz Zelów głogówek skoczni Dobrodzien Dobrodzien Dobrodzien Dobrodzien błędnik Hindenburga Hindenburga Dobrodzien Dobrodzien bujwida szpital wrocław bujwida szpital wrocław Dobrodzien Dobrodzien kościoła św. Krzyża Kabikiejmy