| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.4elza
17
2.Bogdan JS
14
3.Ewqa100
12
4.Jac64
10
5.da signa
9
6.Nemezis
6
7.JoDab
4
8.marek45
3
9.labeo7
3
10.Paulus
2
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.esski
5
2.Bogdan JS
3
3.marek45
2
4.Wiesław Smyk
2
5.da signa
2
6.† Yanek
2
7.Mariusz Brzeziński
2
8.labeo7
2
9.mar
2
10.Desperado
2
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Bogdan JS
39
3.Ismena
13
4.JoDab
3
5.vetinari
3
6.gregorr
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1359
4.vetinari
1267
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172231723317243172531726317273172831729317303173131732...3183331834następna
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Gdańsk
Danuta B.
stoik
 
prawie jak Malbork
2009-11-06 21:45:22 (16 lat temu)
Szyb Mikołaj
Ruda Śląska
Neo[EZN]
Kopalnię Graf Franz wyodrębniono z kop. Wolfgang w 1912r. - później wręcz odwrotnie - kopalnie łączono co doprowadziło do powstania KWK Walenty-Wawel, ostatecznie zlikwidowanej w 1997r.

2009-11-06 14:50:58 (16 lat temu)
ry. Rynek
Wodzisław Śląski
Neo[EZN]
stoik
 
Wieża była rekonstruowana ? Nie wiedziałem.
2009-11-06 10:31:57 (16 lat temu)
Dukat
Gliwice
Tomasz Górny (Nemo5576)
Neo[EZN]
+1 głosów:1
Dukat się zowie :)
2009-11-05 18:42:40 (16 lat temu)
To czemu nie poprawisz :P
2009-11-05 19:33:21 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): A no racja, wypadałoby od razu poprawiać bo po mnie niektórzy też poprawiają :)
2009-11-05 20:27:50 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Co to jest "Dukat" ? Może jakiś opis ?
2009-11-05 23:54:50 (16 lat temu)
Hotel "Gdańsk"
Spichlerz
Gdańsk
PAX
Tu mają dobre piwo;)
2009-11-05 23:38:45 (16 lat temu)
Centaura 2-8
Gliwice
Tomasz Górny (Nemo5576)
Miałem 10 minut czasu, kompakt w kieszeni i żadnej ciekawej kamienicy w zasięgu wzroku to i te klocki się załapały :)
2009-11-05 20:42:50 (16 lat temu)
ul. Zamkowa
Lublin
pawulon
Widok z podnóża Zamku na Stare Miasto. Most po prawej to mniej więcej to
2009-11-02 19:56:11 (16 lat temu)
do mamik: Most po lewej oczywiście ;-)
2009-11-02 20:10:18 (16 lat temu)
do mamik: Dzięki.
2009-11-05 19:26:03 (16 lat temu)
Teatr im. Juliusza Osterwy
Lublin
pawulon
2009-11-02 19:58:08 (16 lat temu)
do mamik: Dzięki :)
2009-11-05 19:20:14 (16 lat temu)
Jowisza 2-10
Gliwice
Tomasz Górny (Nemo5576)
Albo zarządca inny w części budynku albo kasy zabrakło.
2009-11-05 18:41:46 (16 lat temu)
Centaura 7-11
Gliwice
Tomasz Górny (Nemo5576)
Były plany żeby na to osiedle wybudować linię tramwajową (z os. Kopernika do Hali Podium) ale... plany poszły do piachu a jeszcze rok temu je publikowano w internecie... /jak fajnie widzieć gdzie fotka została zrobiona/
2009-11-05 18:05:57 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Teraz kombinują z jakąś szybka koleją miejską Kopernik-Centrum-Sośnica. Ale ja jakoś nie bardzo widzę w tym sens.
2009-11-05 18:17:14 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Taka kolej miejska byłaby dobra gdyby łączyłaby wielkie osiedla daleko od siebie oddalone - inaczej musiałaby mieć dużo przystanków po drodze a z os. Kopernika do Sośnicy to pewnie maksymalnie byłoby ich 3. Pewnie zbudują DTŚ i sprawa będzie załatwiona autobusami.
2009-11-05 18:35:03 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3172231723317243172531726317273172831729317303173131732...3183331834następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: boleslawiec kubika ogonow ogonow poznań poznań opole plac kopernika Żyrardów Żyrardów rydet rydet rydet rydet działdowo skaryszew Przygórze Brzózie kietrz Zelów głogówek skoczni Dobrodzien Dobrodzien Dobrodzien Dobrodzien błędnik Hindenburga Hindenburga Dobrodzien Dobrodzien bujwida szpital wrocław bujwida szpital wrocław Dobrodzien Dobrodzien kościoła św. Krzyża Kabikiejmy