| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
12
2.marek45
3
3.labeo7
3
4.Paulus
2
5.Ismena
2
6.yani
2
7.ulec
1
8.elot360
1
9.Jac64
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
2
2.esski
2
3.† Yanek
1
4.marek45
1
5.Wiesław Smyk
1
6.piotr brzezina
1
7.† Erle3
1
8.verbensis
1
9.Neo[EZN]
1
10.Bogdan JS
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3173031731317323173331734317353173631737317383173931740...3183231833następna
Kościół farny św. Jana Chrzciciela i Bartłomieja Apostoła
Kazimierz Dolny
mamik
Rynku nie ma w spisie ulic, z ikonką z nie wiem co robić zapisywałem w jeszcze innym programie
2009-10-28 20:41:16 (16 lat temu)
do mamik: Prześlij mi na maila to zdjęcie - neo@SKASUJhydral.com.pl
2009-10-28 20:48:02 (16 lat temu)
do mamik: Już masz Rynek w spisie, możesz poprawić :)
2009-10-28 23:12:09 (16 lat temu)
do mamik: Poprawiłem za ciebie :)
2009-10-28 23:50:31 (16 lat temu)
do pawulon: Dzięki za przypisanie! Neo, po południu podeślę fotkę, wczoraj juz nie miałem dostępu do sieci.
2009-10-29 09:31:06 (16 lat temu)
ul. Wolności
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Link do źródła to rozumiem ale linki do autora i do licencji to już przesada. Przecież jak wejdziemy w link źródła to tam znajdziemy już resztę.
2009-10-28 19:52:55 (16 lat temu)
do pawulon: Znajdziemy lub nie znajdziemy. Ostatnio szukałem kumplowi nazwiska autora na stronie, dla mnie była widoczna jak byk (podobnie jak licencja) on nie potrafił znaleźć ani jednego, ani drugiego. Dla mnie ideałem byłyby hiperlinki, ale jak się nie ma co się lubi.
2009-10-28 22:24:32 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Hyperlinki? Nie rozumiem tego ostatniego zdania a przestudiowałem właśnie dokładne pojęcie tego obcojęzycznego słowa :) Hyperlink to odnośnik - to mamy na stronie :)
2009-10-28 22:32:42 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: No ale ja bym wolał taki który jest "ukryty" pod linkowanym słowem :P
2009-10-28 23:07:09 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Rozumiem. Można zrobić to tylko jaka jest rozsądna składnia wrzycania takiego linku? [url=]slowo[/url] - takie coś?
2009-10-28 23:10:19 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Da się wytrzymać :) Na wiki jest prościej [ slowo]
2009-10-28 23:27:36 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): O, tak będzie super. Spróbuję zrobić :)
2009-10-28 23:40:03 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Zobacz czy o to Ci chodziło.
2009-10-29 00:24:28 (16 lat temu)
Fajnie, tylko dobrze gdyby łacza się jakiś wyróżniały (podkreślenia lub kolor)
2009-10-29 00:33:38 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): No to teraz powinno być ok :)
2009-10-29 00:36:35 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Piknie :) Ale że tobie się chce :) A podobno to ja jestem świrus :D
2009-10-29 00:49:15 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Jednym chce się chodzić po ulicach i zdjęcia robić - innym pomagać żeby ich praca nie poszła na marne i została kiedyś doceniona.
2009-10-29 09:25:40 (16 lat temu)
Bohaterów Warszawskich 1a
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ale piękny budynek o konstrukcji szachulcowej. Czy masz może zdjęcia z innych stron tej budowli?
2009-10-29 00:27:43 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Nie mam i nie wiem czy się da zrobić. Ale jak kiedyś będę w tamtej okolicy to się rozejrzę. Starego A610 ma prawie zawsze przy sobie więc jak się da to coś pstryknę.
2009-10-29 00:31:15 (16 lat temu)
Ostseehotel
Świnoujście
mar
Kavikvs
 
Pewnie przy ul. Żeromskiego.
2009-10-10 14:15:10 (16 lat temu)
Przy promenadzie nad samą plażą :)
2009-10-17 00:01:43 (16 lat temu)
To nie jest ul. Żeromskiego tylko Promenada
2009-10-17 12:03:12 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do pawulon: Racja, te budynki pojawiają się też na na prawym zdjęciu.
2009-10-17 14:11:03 (16 lat temu)
do Kavikvs: :))
2009-10-17 14:44:05 (16 lat temu)
To jest Promenada, popraw.
2009-10-28 23:34:54 (16 lat temu)
Winiarnia Sedlaczka
Tarnowskie Góry
rechnung Bogdan Jasinski
A Firefox tak fajnie słowa z literówkami poprawia ;)
2009-10-28 22:29:41 (16 lat temu)
Latarnie morskie
Kavikvs
zuf
+1 głosów:1
Identyczny sprzedają w darłowskiej latarni i, jak przypuszczam, we wszystkich polskich latarniach też.
2009-10-28 20:21:05 (16 lat temu)
ul. Dolna
Łódź
Bałuciorz
Park można obfocić z każdej alejki, na sto sposobów i cztery pory roku - proszę o nie zanudzanie publiczności.
2009-10-28 19:05:07 (16 lat temu)
do Danuta B.: No tak ale kilka fotek dla przykładu jeszcze ujdzie :)
2009-10-28 19:33:32 (16 lat temu)
Galeria handlowa "Sfera"
Bielsko-Biała
Gaj777
stoik
 
Ktoś miał sporo wyobraźni doszukując się tu "neorenesansu" ; ) ( spotkałem się z tym już wcześniej, mocno mnie to rozbawiło )
2009-10-28 18:58:38 (16 lat temu)
Latarnia morska Rozewie I
Rozewie
mamik
Znów coś nie tak z miniaturką
2009-10-28 18:40:40 (16 lat temu)
do mamik: Biblioteka GD w PHP coś nie może przełknąć Twoich JPGów. Być może mają jakiś specyficzny format. Te wcześniejsze ręcznie generowałem, tzn. przez podmianę zdjęcia bez dodawania loga i napisu.
2009-10-28 18:49:21 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Normalne JPGi , bez żadnych udziwnień jak sadzę ;-)
2009-10-28 18:57:49 (16 lat temu)
Urząd Pocztowy nr 1
Chorzów
Neo[EZN]
Po lewej jest ul. Armii Krajowej na wysokosci dworca kolejowego Chorzów Batory, Pole po prawej przedstawia skwer przy ul. Sienkiewicza przy skrzyżowaniu z Truchana.
2009-10-28 14:49:17 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Dzięki.
2009-10-28 16:38:45 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3173031731317323173331734317353173631737317383173931740...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141 piotrkowska 141