| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
6
2.marek45
3
3.labeo7
3
4.Paulus
2
5.Ismena
2
6.yani
2
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.† Yanek
1
2.marek45
1
3.Wiesław Smyk
1
4.da signa
1
5.piotr brzezina
1
6.† Erle3
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3173431735317363173731738317393174031741317423174331744...3183331834następna
Park Staromiejski
Łódź
Neo[EZN]
Kamienica przy Podrzecznej 2 - widok od strony Parku Staromiejskiego
2009-10-27 11:19:03 (16 lat temu)
ry. Stary Rynek
Łódź
Neo[EZN]
Stary Rynek
2009-10-27 11:16:21 (16 lat temu)
ul. Kutrzeby Tadeusza, gen.
Łódź
Neo[EZN]
ul. Tybury - widok w stronę ul. Kasprzaka
2009-10-27 11:15:36 (16 lat temu)
Koszary 1 Pułku Ułanów Krechowieckich
Augustów
Neo[EZN]
Chyba pomyliłeś opis ;))
2009-10-27 10:31:12 (16 lat temu)
do pawulon: Sprawdzałem tylko czy ktoś czyta opisy ;) :P
2009-10-27 10:45:04 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: No pewnie i to ze zrozumieniem ;))
2009-10-27 11:05:34 (16 lat temu)
Baszta Maślankowa
Malbork
Neo[EZN]
Ciekawa konstrukcja, takiego jeszcze nie widziałem :)
2009-10-27 10:32:48 (16 lat temu)
2009-10-27 10:47:37 (16 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Dzięki Jarek, szkoda że już nie istnieje w takiej formie jak na tym zdjęciu :(
2009-10-27 11:03:13 (16 lat temu)
Wydział Architektury Politechniki Śląskiej
Gliwice
Neo[EZN]
Kavikvs
 
1975- 1980
2009-10-26 23:21:50 (16 lat temu)
do Kavikvs: Fryzura czy dzwony?
2009-10-26 23:28:27 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: I kolory.
2009-10-26 23:33:23 (16 lat temu)
Wydział Architektury. i Rektorat.
2009-10-27 08:54:00 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Wedy tak. Rektorat obecnie jest na górniczym.
2009-10-27 09:57:21 (16 lat temu)
Sanatorium "Górnik"
Jastrzębie-Zdrój
Neo[EZN]
Tak jest, sławny kiedyś klub "Kaktus" i sanatorium "Górnik"
2009-10-26 21:44:00 (16 lat temu)
Widokówki z Dąbrowy Górniczej
Dąbrowa Górnicza
Gaj777
Po lewej u góry to chyba elewacja nowego magistratu....
2009-09-27 13:49:23 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Tak to tzw pentagon
2009-10-26 20:51:29 (16 lat temu)
ul. Jana III Sobieskiego
Dąbrowa Górnicza
Neo[EZN]
Zdjęcie jak widzę przedstawia - chyba - okolice obecnego ronda w centrum Dąbrowy Górniczej. W tle budynek poczty...
2009-10-13 21:51:28 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Rondo, które tu w zasadzie nie jest widoczne znajduje się u zbiegu ulic: T. Kościuszki, Jana III Sobieskiego i Królowej Jadwigi. Widoczny budynek jest przy ul. T. Kościuszki 16
2009-10-18 21:55:27 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Dzięki.
2009-10-18 22:09:47 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): budynek widoczny na zdjęciu to poczta
2009-10-26 20:44:36 (16 lat temu)
Wielka Synagoga
Gdańsk
Kavikvs
Ciekawe czemu ją wyburzyli, wygląda całkiem rześko.
2009-10-26 00:32:18 (16 lat temu)
do pawulon: Eh, przecież mnóstwo synagog zostało rozebranych tuż przed wojną przez hitlerowców.
2009-10-26 08:48:46 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: W Noc Kryształową w 38. Ciekawe jakie było ogólne odczucie kiedy burzono takie wspaniałe budynki. Dzisiaj taki obiekt był by zabytkiem klasy 0 a za zrównanie go z ziemią oburzy by się pewnie cały świat. Wtedy to było to wydarzenie pozrównywane z rozbiórką jakiegoś PRL klocka (przychodnia ZOZ na Ostrowie Tumskim na przykład).
2009-10-26 17:35:01 (16 lat temu)
Kavikvs
 
Na jest zdjęcie z rozbiórki jaką zafundował sobie "naród panów". Widać wnętrza. Na zdjęciu obok widać otoczenie synagogi.
2009-10-26 18:17:36 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3173431735317363173731738317393174031741317423174331744...3183331834następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141 piotrkowska 141 uniwersytecka 2 skarżyssko milica Zamkowa 4 Kiekrz kładno Sanok Sanok grupa grupa Autosan Autosan Autosan Autosan Star 29 Star 29 Star Star Przełęcz Łupkowska sępolno 125p Kielce dworzec przemyśl przemyśl przemyśl