| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
12
2.marek45
3
3.labeo7
3
4.Paulus
2
5.Ismena
2
6.yani
2
7.ulec
1
8.elot360
1
9.Jac64
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
2
2.esski
2
3.† Yanek
1
4.marek45
1
5.Wiesław Smyk
1
6.piotr brzezina
1
7.† Erle3
1
8.verbensis
1
9.Neo[EZN]
1
10.Bogdan JS
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3173231733317343173531736317373173831739317403174131742...3183231833następna
Kościół św. Katarzyny
Gdańsk
Kavikvs
Kościół św. Katarzyny na rok przed kolejnym pożarem ;)
2009-10-27 22:29:44 (16 lat temu)
Widok z Książnicy Cieszyńskiej
Cieszyn
stoik
"glediczii trójcierniowych"? A co to za cholerstwo, czy to ma jakąś bardziej pospolitą nazwę? ;))
2009-10-27 21:24:22 (16 lat temu)
stoik
 
do pawulon: Iglicznia, podobno : )
2009-10-27 21:48:51 (16 lat temu)
2009-10-27 21:56:25 (16 lat temu)
Stacja kolejowa Wisła Głębce
Wisła
Danuta B.
To faktycznie koniec świata na kolei :) W kwestii formalnej... Na końcu toru widzimy kozioł oporowy zwany też uporkiem :) Wg. wikipedii: Kozioł oporowy - element umieszczony na końcu toru kolejowego, tak aby uniemożliwić wyjechanie z niego. Stosowany tam, gdzie kończy się tor, np. na bocznicach, torach ładowni, czy stacjach czołowych. Zazwyczaj są to dwie szyny, zagięte na kształt kozich rogów. Obydwa końce mają często zamontowaną deskę na wysokości zderzaków, aby złagodzić ewentualne uderzenie. Kozioł oporowy może również być wykonany w postaci betonowej belki. Pozdrawiam :)
2009-10-27 18:22:07 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Kończy sie uporkiem, ale z tego co słyszałem to był projekt przedłużenia aż do połączenia z linią Żywiec - Zwardoń.
2009-10-27 20:24:58 (16 lat temu)
Ratusz
Rzeszów
mamik
Witam w nowym województwie :-) W kwestii tech - ikonka się nie pokazuje
2009-10-27 19:33:09 (16 lat temu)
do mamik: Witamy, witamy :) Spróbuj podmienić. Może jakiegoś nietypowego JPG wrzuciłeś :)
2009-10-27 19:35:15 (16 lat temu)
Jest ok, przedtem zmniejszałem w Picasie teraz zapisałem w Irfanie i gra . Jestem pod wrażeniem rozmachu tego projektu , cała Polska ! Gratuluje pomysłu !
2009-10-27 19:43:15 (16 lat temu)
do mamik: O jaki projekt chodzi? Ależ Cię daleko zaniosło:)
2009-10-27 19:59:57 (16 lat temu)
do mamik: Dzięki mamik ale do całej Polski to brakuje trzech województw ;)
2009-10-27 20:06:07 (16 lat temu)
do Danuta B.: Projekt "fotopolska" oczywiście ;-)
2009-10-27 20:21:43 (16 lat temu)
Sąd Rejonowy Łódź-Śródmieście XVI Wydział Ksiąg Wieczystych
Łódź
Bałuciorz
Ten budynek to nie jest jakiś "pałac" ?
2009-10-27 10:28:40 (16 lat temu)
do pawulon: Zajrzyj do opisu obiektu.
2009-10-27 20:15:24 (16 lat temu)
Przystanek osobowy Jastrzębie Zdrój Zofiówka
Jastrzębie-Zdrój
MrTom
Miejsce zapomniane przez boga i ludzi...
2009-10-27 18:28:02 (16 lat temu)
Wnętrze
Wisła
Danuta B.
Taki dworzec... rzadki widok :(
2009-10-27 18:15:11 (16 lat temu)
Przystanek osobowy Dąbrowa Górnicza Gołonóg
Zaglebiak
Arkadiusz K. (Arro)
+2 głosów:2
Kolejny budynek stacyjny - choć to akurat przystanek osobowy - który kiedyś wyglądał w miarę ciekawie. Dziś niestety straszy gdzieś wśród drzew...
2009-10-27 18:01:10 (16 lat temu)
Kopalnia Węgla Kamiennego Makoszowy
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ładny widok...
2009-10-27 17:38:49 (16 lat temu)
Stacja kolejowa zakładowa
Gliwice
Tomasz Górny (Nemo5576)
Lokomotywa TEM2... jeśli się nie mylę należąca dziś do Holdingu Zabrze...
2009-10-27 17:37:41 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3173231733317343173531736317373173831739317403174131742...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141 piotrkowska 141