| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
6
2.marek45
3
3.labeo7
3
4.Paulus
2
5.Ismena
2
6.yani
2
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.† Yanek
1
2.marek45
1
3.Wiesław Smyk
1
4.da signa
1
5.piotr brzezina
1
6.† Erle3
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3173531736317373173831739317403174131742317433174431745...3183331834następna
Biblioteka Miejska
Bytom
Neo[EZN]
Czyli obecny Pl. Sobieskiego...
2009-10-26 12:19:10 (16 lat temu)
Dom Muzyki i Tańca
Zabrze
Neo[EZN]
Blokowisko to chyba osiedle Reymonta ale głowy nie dam. te komunistyczne bloki podobne w kilku miejscach stoją.
2009-10-25 20:47:24 (16 lat temu)
W środkowym znaczniku wcięło 80% tekstu, za to jest błędny link :(
2009-10-26 07:42:23 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): A jaki tam link powinien być? Bo wykasowałem mini znacznik w lewym górnym rogu i może był dobry ale w złym miejscu się znajdował :) W napisie brakuje słowa "Tańca"?
2009-10-26 08:54:34 (16 lat temu)
Żaden. Te zdjęcie jest pewno robione w Mikulczycach, tam w jakiejś świetlicy odbywały się próby.
2009-10-26 08:56:20 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Popieram - lampa u sufitu jest z lat 60-tych lub 70-tych, w Hali na Matejki mogłaby się znaleźć tylko zupełnym przypadkiem...
2009-10-26 09:11:56 (16 lat temu)
Publiczne gimnazjum i liceum
Końskie
Maćko
Coś krzywo wyszło. Spróbuj je wyprostować :)
2009-10-25 10:26:25 (16 lat temu)
mar
Może się czepiam ale zdanie zaczynamy DUŻĄ literą i kończymy kropką :))
2009-10-25 23:49:08 (16 lat temu)
do mar: Masz rację mar*, poprawiłem za Maćka opis i wyprostowałem troszkę to zdjęcie, teraz chyba jest dobrze ?
2009-10-26 00:52:01 (16 lat temu)
Sekcja towarowa
Końskie
Maćko
Rozmiar poprawiłem i dodałem opis tego zdjęcia.
2009-10-26 00:06:26 (16 lat temu)
do pawulon: Dzięki Pawulon. Ja mogę poprawić jutro rano pozostałe zdjęcia jeśli jeszcze są. Maćko powinien już robić wszystko ładnie.
2009-10-26 00:11:54 (16 lat temu)
Hala Sportu
Jastrzębie-Zdrój
MrTom
No MrTom. W końcu coś wrzuciłeś. Dobrze że nie czekałeś aż Cię opierniczę za lenistwo ;)
2009-10-25 22:27:18 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Miałem przerwę technologiczną, ale już wracam do obowiązków ;)
2009-10-25 22:38:14 (16 lat temu)
Brama Krowia
Gdańsk
Kavikvs
A te obrysy to co to? Projekt przebudowy narysowany w skali 1:1? :)
2009-10-25 20:37:06 (16 lat temu)
Kavikvs
 
Na to wygląda.
2009-10-25 20:41:26 (16 lat temu)
Park Fryderyka Chopina
Gliwice
Neo[EZN]
Krzaczory dość anonimowe :)
2009-10-25 20:23:35 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Jak na takiego znawcę Zabrza i Gliwic to powinieneś rozpoznawać parki po kolorze trawy i typie drzew :)) !
2009-10-25 20:25:57 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Taaa, jasne i jeszcze znać adresy tych panienek na ławce :P
2009-10-25 20:33:14 (16 lat temu)
Wiadukt
Nędza
ŁAPA
Korozja gryzie aż słychać....
2009-10-25 20:19:27 (16 lat temu)
Stefana 16
Łódź
Bałuciorz
Brakuje jeszcze kur i kozy :D Rewelacja.
2009-10-25 18:24:51 (16 lat temu)
zuf
No to jest czad :)
2009-10-25 19:25:14 (16 lat temu)
Powiatowy Urząd Pracy
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Obiecana fotka na której bardziej nie widać muzeum :)
2009-10-25 19:11:55 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Zimą się poprawi, powinno być ciut lepiej :) Ale czasem ani w zimie ani latem nic lepszego nie da się zrobić więc nie trzeba się tym przejmować i robić zdjęcie.
2009-10-25 19:16:47 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3173531736317373173831739317403174131742317433174431745...3183331834następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141 piotrkowska 141 uniwersytecka 2 skarżyssko milica Zamkowa 4 Kiekrz kładno Sanok Sanok grupa grupa Autosan Autosan Autosan Autosan Star 29 Star 29 Star Star Przełęcz Łupkowska sępolno 125p Kielce dworzec przemyśl przemyśl przemyśl