| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
6
2.marek45
3
3.labeo7
3
4.Paulus
2
5.Ismena
2
6.yani
2
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.† Yanek
1
2.marek45
1
3.Wiesław Smyk
1
4.da signa
1
5.piotr brzezina
1
6.† Erle3
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3173731738317393174031741317423174331744317453174631747...3183331834następna
ul. Wojska Polskiego
Piotrków Trybunalski
Neo[EZN]
Obecnie to jest ul. Wojska Polskiego.
2009-10-25 11:50:26 (16 lat temu)
Kolegiata św. Mikołaja
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Popraw swój podpis w edytorze dodawania zdjęć.
2009-10-25 00:42:16 (16 lat temu)
zuf
do pawulon: Nie jestem na 100% pewien ale podpisu się już nie da poprawić trzeba by usunąć zdjęcie i na nowo dodać.
2009-10-25 01:23:45 (16 lat temu)
do zuf: Tak, masz rację, ale mnie chodzi żeby przy następnych już było ok :)
2009-10-25 01:34:06 (16 lat temu)
zuf
do pawulon: Kwestia skasowania tych sup i \sup i przy dodaniu nowego zdjęcia i będzie ok :)) A tak przy okazji to mam pytanie do Neo. Czy przy dodawaniu zdjęć z podpisem dokonuje się kompresja tak jak to ma miejsce na hydralu? Bo jeśli tak, to stare fotografie (no chyba, że dodający użytkownik sobie tego nie życzy) można by dodawać bez podpisu. Raz, że to dobro narodowe a dwa, że będzie w lepszej jakości na stronie.
2009-10-25 01:47:09 (16 lat temu)
do zuf: A może Neo by zrobił bardziej przeźroczyste podpisy i mniejszych rozmiarów.
2009-10-25 02:04:54 (16 lat temu)
A może dać sobie spokój z tymi znakami wodnymi:)?
2009-10-25 03:50:53 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Przeczytałem uwagi, pomyślimy co z tym zrobić. Właściwie to dobrze by było mieć chociażby wersję bez znaków wodnych np. dla Wikipedii bo wiem, że z czasem może być zapotrzebowanie na archiwalne albo współczesne zdjecia na potrzeby tego wspaniałego projektu.
2009-10-25 11:01:20 (16 lat temu)
do zuf: Przy każdej ingerencji w skompresowany stratnie twór wymagana jest rekompresja (to dotyczy zdjęć, filmów, dźwięków) - z tym, że u nas ustawiłem mały stopień kompresji bodajże 85% więc różnica jest praktycznie niezauważalna ale oczywiście jest.
2009-10-25 11:06:50 (16 lat temu)
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (Mariacki)
Toruń
Neo[EZN]
Zdjęcie zrobione z Rynku Staromiejskiego. Warto by było dopisać do Rynku, bo dość dużo go widać :)
2009-10-25 10:48:34 (16 lat temu)
ul. Jagiellońska
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Ta ulica na wprost to Jagielońska, czy tylko ten zaznaczony budynek do niej należy? Jeśli tylko ten budynek nr13 to zmień opis i przypisanie.
2009-10-25 00:26:54 (16 lat temu)
do pawulon: To jest Jagiellońska :) Ma ona taki trochę dziwny kształt z uskokiem na wysokości numeru 13.
2009-10-25 03:35:17 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Dzięki za wyjaśnienie. We Wrocławiu jest ul. Wejherowska która krzyżuje się sama z sobą, też taki dziwoląg ;))
2009-10-25 10:44:03 (16 lat temu)
Głaz upamiętniający kpt. Jana Stoińskiego
Końskie
Maćko
Coś chyba z rozmiarem przesadziłeś kolego. Podmień bo pójdzie do kosza :)
2009-10-25 01:54:20 (16 lat temu)
Ja już poprawiłem.
2009-10-25 10:05:13 (16 lat temu)
Koneckie Zakłady Odlewnicze
Końskie
bonczek_hydroforgroup
"w Końsku" ? ;)
2009-10-25 09:34:02 (16 lat temu)
ul. Piwna
Gdańsk
Kavikvs
Chciało by się powiedzieć "usuń ramki", ale ciekawe jak byś to zrobił zachowując regulaminową proporcję boków ;))
2009-10-25 02:12:03 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do pawulon: He, he, dobre:))))
2009-10-25 02:26:24 (16 lat temu)
Publiczne gimnazjum i liceum
Końskie
Maćko
Rozmiar do poprawki !!!!!!!
2009-10-25 02:21:14 (16 lat temu)
Publiczne gimnazjum i liceum
Końskie
Maćko
Znów jakiś gigantyczny rozmiar. Przeczytaj regulamin a będziesz wiedział jakie rozmiary zdjęć są dopuszczalne.
2009-10-25 02:20:17 (16 lat temu)
ul. Granata Józefa, ks.
Końskie
bonczek_hydroforgroup
Kiedyś na Hydralu sam "opierniczałeś" mnie za datowniki ;))
2009-10-25 00:47:49 (16 lat temu)
zuf
do pawulon: No pawulon. Przeca zdjęcie z 41 roku. Wypada wybaczyć datownik :))
2009-10-25 00:56:01 (16 lat temu)
do zuf: Ale datownik współczesny, ale tu nie Hydral, więc ujdzie to płazem koledze Tomkowi ;))
2009-10-25 01:04:30 (16 lat temu)
zuf
do pawulon: Racja. Szkoda, że twarze są ocenzurowane. Zdjęcie straciło na swojej oryginalności.
2009-10-25 01:51:37 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3173731738317393174031741317423174331744317453174631747...3183331834następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141 piotrkowska 141 uniwersytecka 2 skarżyssko milica Zamkowa 4 Kiekrz kładno Sanok Sanok grupa grupa Autosan Autosan Autosan Autosan Star 29 Star 29 Star Star Przełęcz Łupkowska sępolno 125p Kielce dworzec przemyśl przemyśl przemyśl