| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.marek45
3
2.Paulus
2
3.labeo7
2
4.Ewqa100
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.† Yanek
1
2.marek45
1
3.Wiesław Smyk
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.Balbina
722

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3174131742317433174431745317463174731748317493175031751...3183231833następna
Warsztaty Naprawcze GKW na Rozbarku
Bytom
Jarosław Dubowski
jakość zdjęcia może nie najlepsza, ale napis ekstra:)
2009-10-20 18:22:44 (16 lat temu)
Brama Górna (Wysoka Brama)
Olsztyn
mroczan
Zdjęcie jest raczej wcześniejsze - w 1965 roku zlikwidowano sieć tramwajową w Olsztynie a drut raczej by 10 lat nie wisiał.
2009-10-19 20:24:02 (16 lat temu)
Dzięki, zmieniam datowanie.
2009-10-19 21:20:21 (16 lat temu)
do mroczan: A ja usunąłem tą wstrętną ramkę z lewej i dolnej części zdjęcia zanim zobaczył to Kavikvs ;) Ramki, jeśli nie ma na nich opisu zdjęcia staramy się likwidować, chyba że to pocztówka, wtedy zostają.
2009-10-19 21:30:00 (16 lat temu)
do pawulon: Wielkie dzięki za pomoc, postaram się już nie wstawiać takich knotów z ramkami.
2009-10-20 14:26:09 (16 lat temu)
Dworcowa 11
Koszalin
Neo[EZN]
Galeriowiec przy ul. Dworcowej.
2009-10-20 12:22:03 (16 lat temu)
Poczta Główna
Siemianowice Śląskie
Neo[EZN]
Budynek poczty głównej na rogu ulic Świerczewskiego (26) i Śniadeckiego, zbudowany w 1895 r., rozbudowany w 1913 w/g projektu berlińskiego architekta nazwiskiem Rorae. Neogotycka budowla, ze stajniami i powozowniami w podwórzu (zaadoptowanymi dziś na
garaże).
2009-10-20 00:35:10 (16 lat temu)
Sąd Rejonowy
Olsztyn
mar
Ulica Dąbrowszczaków :)
2009-10-20 00:28:42 (16 lat temu)
Dworzec kolejowy Zabrze - Mikulczyce
Zabrze
Jarosław Dubowski
Jarku, nie da się tego trochę wyprostować ?
2009-10-19 22:16:33 (16 lat temu)
do pawulon: Może się da, jutro może, choć nie jestem biegły w naciaganiu zdjęć, moze powinienem zacząć się uczyć obsługi GIMPa.
2009-10-19 22:57:46 (16 lat temu)
zuf
do Jarosław Dubowski: Oj. Tam wiele do uczenia nie ma. Poprostu otwórz zdjęcie, wybierz ikonke z panelu do naciągania perspektywy a reszta to już czysta zabawa. Efekty później są naprawdę super :) Na szczęście GIMP to nie aż taki kombajn co fotoszop choć może się mylę bo tego drugiego nigdy nie używałem :)
2009-10-19 23:02:34 (16 lat temu)
GIMP to taki sam kombajn, tylko trzeba go opanować ;) Ale podstawy są proste.
2009-10-19 23:06:53 (16 lat temu)
do zuf: Ja używam jednego i drugiego i żaden nie jest taki straszny. W zasadzie GIMP to darmowy odpowiednik Photoshopa i ma prawie takie same funkcje a niektóre nawet lepsze :)
2009-10-19 23:07:35 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Pozwoliłem sobie Jarku zrobić to za ciebie, chyba nie masz nic przeciwko ?
2009-10-19 23:11:42 (16 lat temu)
do pawulon: O dzięki wielkie.
2009-10-19 23:20:26 (16 lat temu)
Jana Pawła II 9
Jarosław
mar
Co to jest "komenda miejskowa" ?
2009-10-19 22:03:36 (16 lat temu)
Prawdopodobnie kalka językowa z Platzcommando :)
2009-10-19 23:09:05 (16 lat temu)
Matejki 4 - 4b
Bytom
Neo[EZN]
Ja się od razu poddaje. W Bytomiu rzadko bywam :)
2009-10-19 17:17:17 (16 lat temu)
Ten "wklęsły" blok stoi na Matejki, trzy klatki od prawej to nr 4, 4a i 4b.
2009-10-19 19:22:23 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: O, jakaś dobra dusza ładnie to już przypisała. A blok jest właśnie o tyle ciekawy, że jest wklęsły - rzadko spotyka się takie bloki.
2009-10-19 20:30:10 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Jest wklęsły czy zbudowany na planie łuku? Jak wklęsły to lekką lipe mają mieszkańcy w środkowej części :)
2009-10-19 23:07:38 (16 lat temu)
Urząd Miasta
Ustroń
stoik
pawulon
+1 głosów:1
Podałeś rozpiętość lat 1900-1918, a przecież w górnym prawym rogu masz podany rok wysłania pocztówki 1900. Czyli może być to również koniec XIX wieku.
2009-10-19 22:47:17 (16 lat temu)
stoik
 
niech będzie bezpieczny rok 1900 : )
2009-10-19 22:56:45 (16 lat temu)
CTL Maczki-Bór Spółka z o.o.
Sosnowiec
Jarosław Dubowski
A słupy to chyba jakiś miejscowy patent ;)
2009-10-19 22:44:31 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Słupy jak widać są mocowane do toru i przesuwane wraz z torem przy jego przemieszczaniu po zwałowisku.
2009-10-19 22:55:39 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3174131742317433174431745317463174731748317493175031751...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kładno Sanok Sanok grupa grupa Autosan Autosan Autosan Autosan Star 29 Star 29 Star Star Przełęcz Łupkowska sępolno 125p Kielce dworzec przemyśl przemyśl przemyśl przemyśl dorothenstrasse mural dorothenstrasse mural kasinka mała rozogi Paderewski malczewskiego 16B, Jelenia Góra kaplica huberta kaplica kaplica jędrzejów jędrzejów kaplica