| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3174631747317483174931750317513175231753317543175531756...3183131832następna
Panoramy Koniakowa
Koniaków
Danuta B.
Śliczny widoczek... Góry mają swój niezaprzeczalny urok :)
2009-10-13 22:36:52 (16 lat temu)
Tunel kolejowy
Bielsko-Biała
Gaj777
Świat kolei... Bomba!
2009-10-13 22:19:07 (16 lat temu)
Hala widowiskowo-sportowa "Spodek"
Katowice
fck
Fajna fota.... i trzech muszkieterów na niej :)
2009-10-13 22:06:46 (16 lat temu)
Tramwaje w Chorzowie
Chorzów
Neo[EZN]
ale to chyba nie jest w Chorzowie?
2009-10-13 16:59:31 (16 lat temu)
Opis pod zdjęciem pasuje do Jastrzębia Zdroju.
2009-10-13 17:03:23 (16 lat temu)
do mroczan: To Chorzów tylko kiedyś pomyliły się opisy, już poprawiam :)
2009-10-13 17:08:34 (16 lat temu)
Jak najbardziej jest w Chorzowie.
2009-10-13 21:16:13 (16 lat temu)
Rynek Starego Miasta 32 - Kamienica Baryczków
Warszawa
fck
A przed kamienicą Baryczków jedzie Bryczka.
2009-10-12 16:48:36 (16 lat temu)
Panoramy Cieszyna i Czeskiego Cieszyna
Cieszyn
stoik
stoik
 
Nie wiedziałem gdzie wrzucić, więc dałem tutaj ( nie wiem, może jakaś osobna kategoria by się przydała, panoramy, widoki etc. )
2009-10-10 14:26:54 (16 lat temu)
do stoik: No i super, jak widać całe miasto to do miasta dopisujemy, jak dzielnicę to do dzielnicy. A jak mamy kilka widoczków z tego samego miejsca do możemy utworzyć obiekt typu "widoki z wieży, budynku, góry ...").
2009-10-11 09:36:21 (16 lat temu)
stoik
 
do Siloy: aha; no to ok : )
2009-10-12 15:02:12 (16 lat temu)
Gęsiówka
Warszawa
Kavikvs
Masakra - prawie wszystko zrównane z ziemią a warto powiedzieć że tutaj kiedyś było sporo kamienic...
2009-10-12 08:29:52 (16 lat temu)
fck
do Neo[EZN]: Normalnie Grunwaldzki..
2009-10-12 10:41:08 (16 lat temu)
Politechnika Śląska - Katedra Chemii Analitycznej i Ogólnej
Gliwice
Neo[EZN]
W prawym dolnym polu widoczny budynek z wieżą to czerwona chemia (Strzody 9), na lewo od niej budynek Kinoteatru X i klubu Spirala (Strzody 10).
2009-10-11 23:30:24 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: A ta czerwona chemia to szkoła czy co to jest? :)
2009-10-12 08:40:08 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Jeden z budynków Wydziału Chemicznego Politechniki Ślaskiej
2009-10-12 08:46:06 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Dzięki :)
2009-10-12 08:56:45 (16 lat temu)
1944 - Powstanie Warszawskie
Warszawa
Kavikvs
A nazwa Gęsiówka pochodziła chyba od nazwy ulicy przy której znajdowało się to więzienie. Jak ono wyglądało to można zobaczyć na filmach z getta na Youtube - przerażające obrazy...
2009-10-11 23:53:55 (16 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Gęsiówka – przed II wojną światową więzienie wojskowe przy ulicy Gęsiej 24 (róg ul. Lubeckiego)[1] w Warszawie (na terenie dzisiejszego osiedla Muranów).

W czasie hitlerowskiej okupacji początkowo Areszt Centralny Getta[1], tzw. Obóz Pracy Poprawczej Sipo Warszawa (Arbeitserziehungslager der Sicherheitspolizei Warschau), a od 1943 roku jako niemiecki obóz koncentracyjny w ramach Obozu Koncentracyjnego Warszawa (Konzentrationslager Warschau), wyzwolony w 1944 r. przez polski ruchu oporu w pierwszych dniach powstania warszawskiego.

W latach 1945-1956 Gęsiówka używana była przez sowieckie organy terroru i polskie władze komunistyczne.
(z vikipedii wzięte)
2009-10-11 23:59:52 (16 lat temu)
bu. Piłsudskiego Józefa
Włocławek
mroczan
Kavikvs
 
Tragiczna jakość druku. To był chyba nagorszy okres dla pocztówek -poligrafia sięgnęła dna.
2009-10-11 20:54:58 (16 lat temu)
do Kavikvs: To był taki okres przejściowy kiedy była fascynacja kolorowanymi fotografiami. Zdjęcia malowane tą techniką były drukowane np. w Młodym Techniku. Później poligrafia poszła do przodu i nie trzeba było stosować takich zabiegów :)
2009-10-11 22:03:38 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3174631747317483174931750317513175231753317543175531756...3183131832następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: skoczów wrocław wrocław libiąż oświęcim 1939 oświęcim oświęcim oświęcim oświęcim Bytom Bytom jabłonowskich TYGODNIK TYGODNIK milanówek Kościan Kościan Bonikowo bazar różyckiego Kościan Kościan Milanówek Obiekt 3001 Milanówek Drewniana Drewniana kielce kielce barska kielce kielce barska parsęta Chorzów Chorzów