| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175031751317523175331754317553175631757317583175931760...3182931830następna
ul. Krupówki
Zakopane
mar
ekstra, nie to co teraz, tłumy turystów
2009-10-01 21:41:11 (16 lat temu)
mar
do ŁAPA: Zgadzam się :))
2009-10-01 21:59:48 (16 lat temu)
Ogrody pałacowe
Warszawa
Neo[EZN]
mar
2009-10-01 18:15:08 (16 lat temu)
do mar: No faktycznie. Szukałem po ulicy, dopiszę ten istniejący do niej.
2009-10-01 18:42:18 (16 lat temu)
Kościół św. Aleksandra
Warszawa
mar
Nie ma za co przepraszać. Zdjęcie jest świetne.
2009-10-01 12:08:00 (16 lat temu)
Jeszcze dodam, że we Wrocławiu kościół w takim stanie nie przetrwałby "odbudowy" miasta...
2009-10-01 12:08:42 (16 lat temu)
Widok z Biblioteki Miejskiej
Cieszyn
Neo[EZN]
stoik
 
+1 głosów:1
gdzieś ty to znalazł; szustka z plósem
2009-09-30 17:59:41 (16 lat temu)
do stoik: Na aukcyi internetowey lecz usunąć piętno niewielkie musiałem, po czem ślad został ledwo widoczny.
2009-09-30 19:18:00 (16 lat temu)
Kościół św. Karola Boromeusza
Warszawa
fck
Kiedy znajdziemy zdjęcia otoczenia tego kościoła sprzed 1944 roku to dostaniemy podobnego szoku jak z naszym wrocławskim Boromeuszem.
2009-09-29 14:52:27 (16 lat temu)
2009-09-30 16:31:49 (16 lat temu)
Pomnik poległych w wojnach z Danią 1864, Austrią 1866 i Francją 1870-1871
Gdańsk
mar
Targ Drzewny (Holzmarkt).
2009-09-29 15:00:54 (16 lat temu)
mar
do Neo[EZN]: Dziękuję :)
2009-09-29 15:07:58 (16 lat temu)
Pomnik, poświęcony żołnierzom z Gdańska i okolic, którzy walczyli w wojnach prowadzonych przez Prusy w XIX w. Powstał w roku 1904 z inicjatywy stowarzyszenia kombatantów „Borussia-Danzig” według projektu profesora Christiana Behrensa z Wrocławia. Pomnik został uroczyście odsłonięty 8 maja 1904 r. Nadano mu formę wyrastającego z sześciokątnej fontanny obelisku z wapienia sprowadzonego aż znad Menu. Całość miała 14 metrów wysokości. U stóp obelisku zasiadały trzy postacie germańskich wojowników. Wojownik siedzący po stronie upamiętniającej wojnę z Danią o Szlezwik i Holsztyn był to bardzo młody, muskularny chłopak, z fryzurą „na pazia”. Nad jego głową widniała data 1864 i miejsca bitew z tej wojny: Jasmund, Friedericia, Düppel i Alten. Po stronie wspominającej wojnę z Austrią siedział nieco starszy mężczyzna, nad głową którego umieszczono datę 1866 i nazwy bitew wojny z tego roku: Nachod, Trautenau, Münchengrätz, Soor, Königgrätz i Tobetschan. Trzecią stronę pomnika zdobiła figura mężczyzny w sile wieku, z długą brodą i pięścią zaciśniętą na rękojeści miecza. Ta strona przypominała wojnę francusko-pruską, a więc, oprócz daty 1870/71, widniały tam nazwy: Weißenburg, Wörth, Mars la Tour, Gravelotte, Noisseville, Sedan, Straßburg, Metz, Neubreisach, Amiens, An der Lisaine i Paris. Na jednej z ozdób po zachodniej stronie kamiennej misy fontanny umieszczono napis: Powiat miejski Gdańsk i powiaty ziemskie Gdańskie Wyżyny i Gdańskie Niziny na pamiątkę swoim synom poległym za ojczyznę.
2009-09-29 18:16:49 (16 lat temu)
mar
do pawulon: Twój komentarz przeniesiony do opisu pomnika :)
2009-09-29 18:52:31 (16 lat temu)
do mar: A co, sam nie dodałem? Tyle pisania i ktoś inny mnie ubiegł w dodatku plagiatując mój tekst ;))
2009-09-29 20:15:42 (16 lat temu)
do pawulon: To pawulon dostajesz minus 0.06 punktów za plagiatowanie kolegi mar ;)
2009-09-29 20:23:12 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Adwokat się znalazł ;))
2009-09-29 20:34:07 (16 lat temu)
mar
do pawulon: To nie jest plagiat,bo Twój tekst został przeniesiony razem z "pawulonem" :))
2009-09-29 23:55:41 (16 lat temu)
do mar: No dobra, poddaję się :))
2009-09-30 16:27:38 (16 lat temu)
Brama zamkowa
Dąbrowa Tarnowska
Neo[EZN]
Trochę o tym obiekcie jest na
2009-09-29 18:24:29 (16 lat temu)
Plaża w Kołobrzegu
Kołobrzeg
mar
Kiedyś to mieli stroje kąpielowe ;)
2009-09-29 10:30:30 (16 lat temu)
Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie Oddział Leczenia Odwykowego Alkoholików w Bulowicach
Bulowice
mar
Podobny do Dworca Głównego we Wrocławiu :)
2009-09-28 22:05:14 (16 lat temu)
mar
do pawulon: Tak jest:)
2009-09-28 22:17:58 (16 lat temu)
do pawulon: A to dlatego że są zbudowane w tym samym stylu - bodajże angielski renesans :)
2009-09-28 22:45:32 (16 lat temu)
Dom Wczasowy "Jantar"
Ustronie Morskie
mar
do pawulon: Na wprost mola widać istniejący do dziś, obecnie kompletnie zdewastowany i zrujnowany, Pałac Nadbrzeżny z 1899 r.
2009-09-28 19:31:59 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175031751317523175331754317553175631757317583175931760...3182931830następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Gogole różanka dwór KAPTUR karpacz karpacz gdańsk, skarpowa jelenia góra jelenia góra dworzec bobolice gdańska łódź Bobolice bobolice boboloice gdańska 61 zwałka zwałka wrocław wrocław Czerniaków rynek duszniki kiełczów Czerniaków salwator plac piastowski 31 Przeczyca Dębica Jasło Jasło Ppieścirogi stare rynek duszniki Salwatorska pieścirogi Hermsdorf Hermsdorf rynek duszniki