| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175231753317543175531756317573175831759317603176131762...3182931830następna
Dzwon
Puck
pawulon
Wiadomo z jakiej przyczyny dzwon znajduje sie na trawniku a nie w dzwonnicy?
2009-09-27 14:08:45 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Tego niestety nie wiem, a jak tam byłem nie było kogo zapytać :(
2009-09-27 14:43:07 (16 lat temu)
Brama Stągiewna (Stągwie Mleczne)
Gdańsk
mar
To jest Brama Stągiewna a nie Baszta Łabędź.
2009-09-26 21:46:56 (16 lat temu)
Administracja Uzdrowiska
Goczałkowice-Zdrój
mar
To jest siedziba zarządu udrowiska Goczałkowice-Zdrój :)
2009-09-26 21:24:56 (16 lat temu)
Tauron Wytwarzanie S.A. Oddział Elektrownia Łagisza
Będzin
fck
Zdjęcie przedstawia Elektrownię Łagisza w czasie budowy Nowego Bloku 460MW, należącą do grupy Tauron. Firma ta mieści się przy ul. Pokoju 14 w Łagiszy. EC Będzin to całkiem inna firma. Proponuję zmienić opis.
2009-09-26 20:19:14 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Dzięki. Już poprawiłem dane :)
2009-09-26 20:59:30 (16 lat temu)
Fontanna Neptuna
Elbląg
mar
Eh, chyba ta cała zabudowa poszła w drobny pył... Ino brama się ostała choć jej szczyt solidnie oberwał.
2009-09-23 21:49:53 (16 lat temu)
Piękne... Niech szlag trafi tych wszystkich, którzy to zniszczyli i tych, którzy najpierw zostawili łąkę, a potem nastawiali disnejlendu zamiast to piękne miasto odbudować...
2009-09-26 19:33:42 (16 lat temu)
Plaża w Kołobrzegu
Kołobrzeg
Siloy
Nie przejmuj się komentarzem Neo przy ocenie zdjęcia, on nie wie że ziemia jest okrągła i dlatego myśli, że to zdjęcie jest krzywe ;)
2009-09-23 16:24:22 (16 lat temu)
Dla NEO ziemia jest paraboliczną potrójną całką z różniczki wynikłą z obliczania powierzchni stożka wbitego w kulę .... tak więc być może rzeczywiste odczucie zakrzywienia ziemi może być zniekształcone w rozumieniu odczucia wzrokowego w stosunku do parametrów kodu zapisu obrazka jpg, jak to być może NEO widział ..... ale fakt faktem poprawię to w czasie najbliższym nachylając prostą horyzontu w kierunku Szwecji ... ;]
2009-09-25 21:38:44 (16 lat temu)
do Siloy: Niewiele z tego zrozumiałem, ale brzmi nieźle ;))
2009-09-26 01:22:11 (16 lat temu)
zuf
do pawulon: To powinno trochę rozjaśnić wypowiedź Siloya :)
2009-09-26 02:11:09 (16 lat temu)
do zuf: Teraz już kumam ;))
2009-09-26 12:44:15 (16 lat temu)
Dzielnica Śródmieście
Katowice
Neo[EZN]
zuf
A może by połączyć te dwa zdjęcia i zrobić panoramkę?
2009-09-26 12:33:10 (16 lat temu)
ul. Witczaka Mikołaja
Jastrzębie-Zdrój
mar
Jak się nie mylę młyn znajdował się w dolinie za cmentarzem w Zdroju, w okolicy ul. Lipowej. Właściciel o nazwisku Wnuk. Jednak do końca nie jestem pewien.
2009-08-22 18:35:55 (16 lat temu)
Idąc tropem podanym przez jesusa70 sprawdziłem na Messtischblatt'cie owo miejsce. Rzeczywiście, jest rzeczka i budynki w układzie podobnym jak na zdjęciu. Postaram się jeszcze obejrzeć stare materiały katastralne dla ostatecznego potwierdzenia.
2009-08-27 20:22:12 (16 lat temu)
do MrTom: Młyn był tam na pewno, ale czy to ten sam co na zdjęciu tego już nie jestem pewny.
2009-08-29 12:50:20 (16 lat temu)
do jesus70: No i sprawa wyjaśniona. To nie jest młyn, tylko tartak zasilany wodą. Znajdował się przy dzisiejszej ulicy Witczaka, poniżej basenu. Zdjęcie widział spadkobierca byłego właściciela i potwierdził lokalizację.
2009-09-25 20:58:46 (16 lat temu)
ul. Zaułek
Bydgoszcz
Neo[EZN]
Ul. Zaułek.
2009-09-25 10:09:37 (16 lat temu)
ul. Grodzka
Bydgoszcz
Neo[EZN]
Centrum miasta. Trzy budynki stoją przy ul. Grodzkiej. Z boku po lewej, za drzewami ul. Mostowa. Mam właśnie gości z Bydgoszczy:).
2009-09-25 10:06:19 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175231753317543175531756317573175831759317603176131762...3182931830następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Gogole różanka dwór KAPTUR karpacz karpacz gdańsk, skarpowa jelenia góra jelenia góra dworzec bobolice gdańska łódź Bobolice bobolice boboloice gdańska 61 zwałka zwałka wrocław wrocław Czerniaków rynek duszniki kiełczów Czerniaków salwator plac piastowski 31 Przeczyca Dębica Jasło Jasło Ppieścirogi stare rynek duszniki Salwatorska pieścirogi Hermsdorf Hermsdorf rynek duszniki