| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175731758317593176031761317623176331764317653176631767...3182931830następna
Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny
Zakopane
Neo[EZN]
Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem
34-500 Zakopane; ul. Balzera 15
2009-09-21 12:53:09 (16 lat temu)
Port Hel
Hel
pawulon
Dzięki Pawulon za fotki... ostatni raz byłem tu bodajże w 1993 roku... ale niewiele się zmieniło.
2009-09-20 21:29:59 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ja jestem często bo mam rodzinkę w Gdyni. A co do zmian, to troszkę ich jest, ale najlepiej samemu to zobaczyć. Niestety kobieta tak mnie przegoniła po Półwyspie Helskim, że zbyt wielu fotek nie zdążyłem zrobić, a szkoda bo jest co fotografować :)
2009-09-20 23:33:20 (16 lat temu)
Wyburzanie podzamcza
Bielsko-Biała
Gaj777
Wschodniej czyli tych domów po lewej?
2009-09-20 21:24:27 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: "wschodniej pierzei już nie ma" - domy po lewej stoją do dziś i mają się bardzo dobrze... ta wschodnia pierzeja była parę dni wcześniej w prawej części zdjęcia, a ostał się z niej tylko gmach Poczty Głównej (ten ze ślepą ścianą)
2009-09-20 22:09:30 (16 lat temu)
do Gaj777: Nie wiedziałem czy pisząc "już nie ma" masz na myśli stan ze zdjęcia czy porównanie ze stanem obecnym (2009 rok) - teraz już wszystko rozumiem.
2009-09-20 22:15:25 (16 lat temu)
Klif Orłowski
Gdynia
pawulon
Pani Pawulonowa.
2009-09-20 13:43:11 (16 lat temu)
Chyba kompresja za duża...
2009-09-20 14:00:42 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: A to dlatego, że na zdjęciu jest sporo szczegółów - liście i trawa dlatego tutaj można śmiało mniejszą kompresje dać bo ciężko się takie kadry kompresuje :)
2009-09-20 14:18:09 (16 lat temu)
Teraz lepiej? Ja i Photoshop nie dajemy rady ;))
2009-09-20 15:09:56 (16 lat temu)
A pani Pawulonowa musi być, bo inaczej wielu fajnych fotek byście nie ujrzeli. To jeszcze nie ostatni jej występ ;))
2009-09-20 15:12:50 (16 lat temu)
do pawulon: Teraz idealnie, jeszcze fotkę Sea Towers z bliska popraw plis bo tam też kompresja zmasakrowała fajne zdjęcie :) A pani Pawulonowa niech będzie, grzecznie sobie siedzi więc mi nie przeszkadza.
2009-09-20 15:16:08 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ale tam nie robiłem nic takiego, może mówisz o pierwszej wersji z wykadrowanym budynkiem. Tamto już podmieniłem na pełny obraz i bez żadnego kombinowania z kompresją, wyostrzaniem itp.
2009-09-20 16:06:00 (16 lat temu)
Zamek Książąt Pomorskich
Darłowo
zuf
Dzwonnica? ;)
2009-09-20 11:56:11 (16 lat temu)
Ganek, galeryjka?
2009-09-20 15:10:48 (16 lat temu)
zuf
Myślałem, że jakaś bardziej "egzotyczna" nazwa. Myślałem o balkonie, ale ganek brzmi lepiej.
2009-09-20 15:46:10 (16 lat temu)
Zamek Książąt Pomorskich
Darłowo
zuf
Ciekawe od czego ta szrama w murze wieży :)
2009-09-20 11:55:23 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Hmm... Nie wiem :)
2009-09-20 15:43:03 (16 lat temu)
Zamek Książąt Pomorskich
Darłowo
zuf
Czyżby po lewej na ścianie wisiał baner reklamowy?
2009-09-20 13:20:24 (16 lat temu)
do ŁAPA: Trudno powiedzieć co to jest - tu go widać w całości - - nie ma nazwy firmy ale kto by taki rysunek z lodem bez celu robił? :)
2009-09-20 13:47:01 (16 lat temu)
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
Katowice
Neo[EZN]
To mi raczej wygląda na detale elewacji III LO na Mickiewiccza 11.
2009-09-19 14:53:09 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Racja
2009-09-20 10:26:39 (16 lat temu)
ul. Trakt Jana Pawła II
Malbork
Neo[EZN]
Po prawej Ratusz w Malborku (obecnie Młodzieżowy Dom Kultury "Ratusz" os. Stare Miasto 13) – wzniesiony został w latach 1365- 1380 w stylu gotyckim w miejscu wcześniejszej budowli. Rekonstruowany w końcu XV wieku. i w roku 1901 przez Conrada Steinbrechta. Zbudowany na planie prostokąta, podpiwniczony, dwukondygnacyjny. Ma dwuspadowy dach z dwoma ozdobnymi szczytami i wieżyczkę pośrodku kalenicy. W wieżyczce znajdował się dzwon odlany w 1407 roku. W piwnicach przed wojną znajdowała się restauracja „Ratskeller” z izbą pamięci Hindenburga.
2009-09-19 15:24:36 (16 lat temu)
do pawulon: Dodam, że ratusz stoi dziś (w ruinie)
w środku szarego blokowiska.
2009-09-19 16:41:16 (16 lat temu)
do pawulon: To "os Stare Miasto" to adres? Bo nie wiem do której ulicy przypisać :)
2009-09-19 17:45:09 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak. Całe to przeobrzydłe blokowisko należy do jednej ulicy - Osiedle Stare Miasto.
2009-09-19 20:37:57 (16 lat temu)
Hotel "Apollo"
Darłowo
zuf
Wiatraki, cywilizacja i do nas dotarła :)
2009-09-19 16:16:03 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175731758317593176031761317623176331764317653176631767...3182931830następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kraków kraków zielona budka Kościuszki 57 Milanówek kalinowszczyzna krapkowice papiernia krapkowice papiernia wybrze ze wysoiańskiego 36 katowice ul. wita stwosza 1 kalinowszczyzna gorzkowice rynek duszniki rynek duszniki kinowa rynek duszniki kalinowszczyzna Portus kinowa poznań z lotu ptaka kalinowszyzna poznań obornicka poznań CPN rybakiewicz gdynia gdynia piątkowska poznań ciechanów ciechanów krynica morska latarnia mikołó konstytucji 3 maja 12 waliców tarczyn tarczyn tarczyn tarczyn