| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175631757317583175931760317613176231763317643176531766...3182931830następna
Złota Kamienica
Gdańsk
Neo[EZN]
o jejciu, a co się na środku zdjęcia stało:(
2009-09-22 22:40:26 (16 lat temu)
A i to nie jest Złota Brama, tylko Złota Kamienica przy Długim Targu
2009-09-22 22:41:39 (16 lat temu)
do ŁAPA: Taka buba była bo to bodajże widokówka dźwiękowa.
2009-09-22 22:54:30 (16 lat temu)
ul. Ratuszowa
Darłowo
zuf
O, tu na miejscu tego Focusa często parkowałem auto :)
2009-09-22 22:10:24 (16 lat temu)
Pawilon Przemysłu Szklanego
Poznań
Neo[EZN]
MTP...
2009-09-22 21:28:06 (16 lat temu)
ul. Morska
Darłowo
zuf
zuf
Neo. Coś namieszałem. Zapętliło się. Naprawiłem ale nie mogę dodawać obiektów. Help.
2009-09-22 13:39:34 (16 lat temu)
do zuf: Gdzie się zapętliło? Bo już jedną Twoją fotkę "naprawialem" a dokładnie dom, który przypisałeś do samego siebie :D
2009-09-22 13:56:35 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: No tam małe zamieszanie było. W każdym razie jest już wszytko ok, ale jak chce założyć nowy obiekt to po kliknięciu wyślij nie wyświetla się okno gdzie jest "Edycja obiektu", "Strona obiektu". No i oczywiście obiektu nie ma.
2009-09-22 14:03:09 (16 lat temu)
do zuf: Zrobione. Coś dziwnego się stało - dwa obiekty były założone w tej samej sekundzie i to dwa Twoje :) Nie wiem jak to możliwe. Może coś się chwilowo pokiełbasiło.
2009-09-22 15:36:59 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: Przy mnie niemożliwe staje się możliwe :)) Dzieki.
2009-09-22 17:18:55 (16 lat temu)
Widokówki z Białegostoku
Białystok
Neo[EZN]
Chyba lepiej by wyglądało w mniejszym rozmiarze :)
2009-09-22 15:27:55 (16 lat temu)
do pawulon: Tu są takie mini zdjęcia że tylko w ten sposób można było je ukazać tak, żeby coś było widać mimo tej mory :)
2009-09-22 15:32:51 (16 lat temu)
ul. Piłsudskiego Józefa, marsz.
Bytom
Neo[EZN]
ul. Piłsudskiego, wydawało mi się że już mamy to zdjęcie na stronie, ale nie potrafię się go doszukać...
2009-09-18 23:01:32 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: No właśnie jakieś deja vu miałem patrząc na to zdjęcie ale też go nie odnalazłem.
2009-09-18 23:24:17 (16 lat temu)
mar
2009-09-22 12:00:36 (16 lat temu)
Brzeźno
Gdańsk
pawulon
Dlaczego ta grafika PNG nie wyświetla się na stronie ? W "Dzielnica Brzeźno" jest jej miniaturka ale nie da się jej otworzyć.
2009-09-20 18:27:52 (16 lat temu)
zuf
do pawulon: przekonwertuj na JPG
2009-09-20 20:53:29 (16 lat temu)
do zuf: Traci dużo na jakości a przecież grafiki możemy dodawać w PNG. Jak Neo nic na to nie poradzi to będzie zamienione na JPEG :(
2009-09-20 21:06:49 (16 lat temu)
do pawulon: Poradzi ale nie wiem czy dziś bo siły nie ma, pół dnia na rowerze i w tramwajach na paradzie :D Mózg już słabo pracuje, siły nie ma tylko mogę delektować się waszymi zdjęciami.
2009-09-20 21:27:50 (16 lat temu)
do pawulon: Już poprawiłem.
2009-09-21 21:43:27 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Dzięki, wygląda super, jest wyraźne, nie tak jak po konwersji na JPEG :)
2009-09-21 22:53:12 (16 lat temu)
Złota Brama
Gdańsk
ŁAPA
Co to za "duchy" na zdjęciu?
2009-09-21 20:51:53 (16 lat temu)
do pawulon: A no jakieś duchy się przechadzały po ulicy. Trochę ciężko, nawet późno w nocy, jest uchwycić zupełnie pusty Gdańsk
2009-09-21 22:05:09 (16 lat temu)
Urząd Gminy
Ustronie Morskie
mar
Uff, Mar też wrócił, wszyscy w komplecie to teraz będzie można spokojnie dorzucić pozostałe województwa.
2009-09-21 20:05:08 (16 lat temu)
mar
do Neo[EZN]: :))
2009-09-21 20:07:06 (16 lat temu)
do mar: Nie ciesz się tylko wrzucaj fotki a w nagrodę pokażę Ci jak wygląda pani Pawulonowa.
2009-09-21 20:39:22 (16 lat temu)
Sea Towers
Gdynia
pawulon
fck
Mroczna Wieża S. Kinga :D
2009-09-21 08:09:37 (16 lat temu)
zuf
Ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć dlaczego nazywa się to wierze
(liczba mnoga) a stoi tylko jeden słup szkła i metalu?
2009-09-21 11:48:06 (16 lat temu)
fck
do zuf: Bo to są dwie połączone ze sobą w środkowej części wieże ze wspólną podstawą.
2009-09-21 11:55:56 (16 lat temu)
zuf
do fck: Aha. Jak na razie na stronie są takie zdjęcia, że tylko jedną wieże widać... Stąd moje pytanie.
2009-09-21 14:18:43 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175631757317583175931760317613176231763317643176531766...3182931830następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kraków kraków zielona budka Kościuszki 57 Milanówek kalinowszczyzna krapkowice papiernia krapkowice papiernia wybrze ze wysoiańskiego 36 katowice ul. wita stwosza 1 kalinowszczyzna gorzkowice rynek duszniki rynek duszniki kinowa rynek duszniki kalinowszczyzna Portus kinowa poznań z lotu ptaka kalinowszyzna poznań obornicka poznań CPN rybakiewicz gdynia gdynia piątkowska poznań ciechanów ciechanów krynica morska latarnia mikołó konstytucji 3 maja 12 waliców tarczyn tarczyn tarczyn tarczyn