| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175831759317603176131762317633176431765317663176731768...3182831829następna
Zamek Książąt Sułkowskich - Muzeum Historyczne w Bielsku–Białej
Bielsko-Biała
Gaj777
Wysoko stoi ten Zamek i musi mieć solidne fundamenty skoro przetrwał takie prace :)
2009-09-19 13:35:31 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Po wyburzeniu skarpa zaczęła się osuwać i trzeba było zrobić serię specjalistycznych wtrysków utwardzających i stabilizujących teren, żeby się nie posypało. Zresztą jednym z celów budowy Bazarów w XIX w. (oprócz stworzenia przestrzeni handlowej i miłych wrażeń estetycznych) była właśnie stablizacja skarpy...
2009-09-19 13:47:37 (16 lat temu)
Bazary Zamkowe (Wysoki Trotuar)
Bielsko-Biała
Gaj777
... i jeszcze ostał się tor tramwajowy ...
2009-09-19 13:37:51 (16 lat temu)
I te flagi na budynkach - świętowanie niszczenia własnego miasta :(
2009-09-19 13:41:38 (16 lat temu)
Zamek Książąt Sułkowskich - Muzeum Historyczne w Bielsku–Białej
Bielsko-Biała
Gaj777
Dlaczego wyświetla się na tym zdjęciu podpis, który dodałem do innego, a mianowicie ?!
2009-09-18 23:23:46 (16 lat temu)
do Gaj777: Który podpis? Bo podpis pod zdjęciem jest prawidłowy moim zdaniem i inny niż ten z tego linku :)
2009-09-19 00:01:50 (16 lat temu)
Chodzi o to "Oskar Górski - odbudowa podzamcza". Wpisałem to na grafice z ww. linku (Górski jest autorem projektu odbudowy podzamcza), a wyświetla mi się to tutaj...
2009-09-19 00:45:49 (16 lat temu)
do Gaj777: To podmień zdjęcie nie dodając już tego napisu :)
2009-09-19 08:09:44 (16 lat temu)
Dzięki :)
2009-09-19 09:30:07 (16 lat temu)
Brama Wyżynna
Gdańsk
Neo[EZN]
Brama Wyżynna i Wieża Więzienna.
2009-09-18 18:09:57 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: No tak ale ten placyk jak się zowie? :)
2009-09-18 20:00:37 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Raczej jak się zwał, bo obecnie bezpośrednio przed budynkiem Bramy przebiega dwujezdniowa (+torowisko tramwajowe) ul. Wały Jagiellońskie.
2009-09-18 21:30:27 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: W/g planu z ten placyk to część Targu Siennego.
2009-09-18 21:44:41 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Obecna nazwa to Targ Węglowy, widoczny na Google.
2009-09-18 22:55:41 (16 lat temu)
do pawulon: A tak wogóle Targ Sienny znajduje się po drugiej stronie Wałów Jagielońskich i nijak go nie można przypisać do tych obiektów.
2009-09-18 22:59:17 (16 lat temu)
Chorzowska 52
Gliwice
Neo[EZN]
Niedobre przypisanie do obiektu, to jest stara zajezdnia, przy Chorzowskiej ale blizej centrum miasta.
2009-09-18 12:43:52 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: To jaki ma numer przy Chorzowskiej ta stara zajezdnia?
2009-09-18 13:44:48 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Najprawdopodobniej 52 - z tego co wiem gospodaruje (gospodarował?) tam Prefamet-Zremb.
2009-09-18 13:52:14 (16 lat temu)
Dworzec kolejowy
Wieliczka
Danuta B.
To jest teraz przystanek? Bo kiedyś to była stacja...
2009-09-17 15:11:47 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Na zapas piszę przystanek, bo większe stacje na Dolnym Śląsku fachowo określa się jako przystanki. Są jakieś kryteria, ale nie znam. Mówisz, że stacja - będzie stacja:).
2009-09-17 19:11:22 (16 lat temu)
do Danuta B.: Fachowo to w/g instrukcji R1:
§3 Posterunki ruchu (...)
3. Posterunek zapowiadawczy jest to posterunek mający możliwość zmiany kolejności jazdy pociągów wyprawianych na tor szlakowy przyległy do tego posterunku.
4. Do posterunków zapowiadawczych należą stacje i posterunki odgałęźne.
5. Stacja jest to posterunek zapowiadawczy, w obrębie którego, oprócz toru głównego zasadniczego, znajduje się co najmniej jeden tor główny, a pociągi mogą rozpoczynać i kończyć jazdę, krzyżować się i wyprzedzać, jak również zmieniać skład lub kierunek jazdy. (...) Stacja, na której układ torów umożliwia jedynie krzyżowanie i wyprzedzanie pociągów, nazywa się mijanką. (...)
16. Przystanek osobowy jest miejscem na szlaku, w którym rozkładowo zatrzymują się wyznaczone pociągi, do wsiadania i wysiadania podróżnych.
Przystanek osobowy może być urządzony również na posterunku odgałęźnym, bocznicowym, odstępowym, osłonnym lub na stacji zamkniętej dla potrzeb technicznych.
2009-09-18 09:19:29 (16 lat temu)
Piłsudskiego 20 - Komorowicka 21
Bielsko-Biała
Gaj777
Drobna rada - linia, która mniej więcej wyznacza ś r o d e k kadru - w tym przypadku pionowy narożnik budynku - m u s i trzymać pion. Błędem jest ustawianie pionu do którejś z bocznych linii, wtedy cały kadr leci, jak tu.
2009-09-17 18:25:32 (16 lat temu)
Ratusz Głównego Miasta - Muzeum Historyczne Miasta Gdańska
Gdańsk
Neo[EZN]
Zaglebiak
+3 głosów:3
Można przypisać zdjęcie do Ratusza Głównego Miasta?
2009-09-17 06:23:41 (16 lat temu)
do Zaglebiak: Można przypisać - właśnie przypisałem...
2009-09-17 09:21:48 (16 lat temu)
do Zaglebiak: Znacznik dałem wcześniej na Ratusz ale spoko, tak też może być :)
2009-09-17 10:41:53 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: A czy na stronie obiektu są gdzieś linki do zdjęć na których zanjdują się znaczniki do tego obiektu nawiązujące?
2009-09-17 15:13:48 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Nie ale taką opcję można zrobić.
2009-09-17 18:09:33 (16 lat temu)
ul. Lwowska
Katowice
Neo[EZN]
Obecnie ul. Lwowska.
2009-09-17 13:00:41 (16 lat temu)
Brama Wyżynna
Gdańsk
Neo[EZN]
Brama Wyżynna, dawniej także "Brama Wysoka" (niem. das Hohe Tor), renesansowa brama miejska w Gdańsku, obecnie przy głównej trasie samochodowej (ulice Okopowa i Wały Jagiellońskie). Do 1895 znajdowała się w ciągu szesnastowiecznych fortyfikacji, pomiędzy Bastionem św. Elżbiety i Bastionem Karowym oraz stanowiła główną bramę wjazdową do miasta, otwierającą ciąg tzw. Drogi Królewskiej. więcej :
2009-09-16 18:18:35 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175831759317603176131762317633176431765317663176731768...3182831829następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: katowice dom prasy śląskiej klimkówka Błatnia Glogow Glogow ulica 4 budynek szkoły wiadukt trzebnica hilgi pałac tyszkiewiczów rymanów-zdrój SUPRAŚL chemia pawiilon Zmigrod Zmigrod Legnicka 24 Hel poręby kupieńskie Hel GRAJCAREK GRAJCAREK Borowskiego 21, Gorzów Strumykowy zakątek Nalewki dalmierz handel uliczny wigierski park wasilczyki Strumykowa 28 tartak płociczno wigry pszczyna pszczyna czarna sędziszowska długi targ tramwaje