| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175331754317553175631757317583175931760317613176231763...3182931830następna
Zalew Wiślany
Kadyny
Neo[EZN]
W oddali widać nawet Mierzeję Wiślaną :)
2009-09-24 22:53:45 (16 lat temu)
Muzeum Emigracji
Gdynia
mar
MS Batory uosabiał marzenie o wielkim, na pewno lepszym świecie. Moi rodzice znali osobiście małżeństwo, które tym statkiem płynęło i to już było coś, bo mogli opowiedzieć. To czasy mojego dzieciństwa, historaia zatoczyła koło i w latach osiemdziesiątych znałam tych, co jedli pomarańcze z paczki...:)
2009-09-23 22:06:05 (16 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do Danuta B.: Teściowa mojego kuzyna pływała na nim jako lekarz okrętowy. Wszelkie dobra o jakich myśmy mogli wtedy tylko pomarzyć to dla mojej rodzinki w Gdyni był chleb powszedni. Albo przywoziła je z Ameryki lub innych krajów do których zawijali albo kupowała wszystko na miejscu w Baltonie za "zielone". :)
2009-09-24 22:37:53 (16 lat temu)
Okręt Muzeum ORP Fala
Kołobrzeg
pawulon
Pewnie do strzelania - wygląda mi to na jakieś działko :)
2009-09-23 23:01:32 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: tak jest - AK-230 to podwójnie sprzężona automatyczna uniwersalna armata morska kalibru 30 mm, opracowana w ZSRR pod koniec lat pięćdziesiątych XX w.

2009-09-24 21:43:53 (16 lat temu)
Pomnik Adama Mickiewicza
Warszawa
Neo[EZN]
To chyba Mickiewicz na tym pomniku stoi
2009-09-24 21:06:38 (16 lat temu)
do ŁAPA: Masz pełną rację, to pomnik Adama Mickiewicza na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, neoklasycystyczny, wzniesiony w latach 1897–1898 według projektu Cypriana Godebskiego, odsłonięty 24 grudnia 1898.

2009-09-24 21:41:18 (16 lat temu)
Kurhaus Pavillon
Ustka
Neo[EZN]
Dom wypoczynkowy FWP, "Przystań 1", ul. Limanowskiego 2a, koniec XIX wieku.
2009-09-24 19:16:47 (16 lat temu)
Kaplica św. Jakuba
Chodecz
Neo[EZN]
Ul. Warszawska, kaplica przycmentarna parafii p.w. św. Dominika z roku 1799.
2009-09-24 16:12:13 (16 lat temu)
Dokładna nazwa to kaplica św. Jakuba :)
2009-09-24 16:14:43 (16 lat temu)
Dom wczasowy Politechniki Częstochowskiej
Ustronie Morskie
mar
Jak znasz adres to utwórz obiekt :)
2009-09-24 15:49:46 (16 lat temu)
ul. Kąpielowa
Darłowo
zuf
Dobra pora roku na robienie zdjęć. Jak ja tam byłem w lipcu to na tej ulicy było więcej ludzi niż we Wrocku na Rynku :))
2009-09-23 22:44:26 (16 lat temu)
Rozsuwany most im. kpt. Witolda Huberta
Darłowo
zuf
Ta szoferka to od tego mostu?
2009-09-23 19:19:19 (16 lat temu)
zuf
do Neo[EZN]: To UFO :DD
2009-09-23 19:24:41 (16 lat temu)
Nie chcę umniejszać rangi tej ciekawostki, ale jak Neo uruchomi region lubuski to pokażę Wam mosty. Po 64 latach od ostatniej konserwacji:) wkłada się korbę i most dwóch ludzi obraca, tzn. ustawia się go równolegle do nurtu rzeki. Występuje tam jeszcze druga konstrukcja, gdzie most obniża się i chowa do garażu pod jezdnią.
2009-09-23 19:26:59 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak jak mówisz. Jest to stanowisko kierowania tym mostem, siedzi tam dyżurny i jak jakiś jacht, kuter czy inny statek chce przepłynąć, on włącza sygnał dźwiękowy dając pieszym znak do opuszczenia mostu, zamyka szlabany po obu stronach i rozsuwa most na czas przepłynięcia obiektu pływającego :)
2009-09-23 19:46:12 (16 lat temu)
do Danuta B.: Most rewelacyjny, chyba będę musiał przyspieszyć prace nad dołączeniem tego województwa :)
2009-09-23 21:53:29 (16 lat temu)
Ratusz
Szczytno
Neo[EZN]
zuf
Oczy mnie nie mylą. Mamy Warmińsko-Mazurskie :)
2009-09-23 19:49:53 (16 lat temu)
do zuf: I kujawsko-pomorskie też choć jeszcze ulice muszę dorzucić także nie szalejcie na tym gruncie do chwili kiedy się one nie pojawią (może dziś - może jutro :) )
2009-09-23 21:52:27 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175331754317553175631757317583175931760317613176231763...3182931830następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kraków kraków zielona budka Kościuszki 57 Milanówek kalinowszczyzna krapkowice papiernia krapkowice papiernia wybrze ze wysoiańskiego 36 katowice ul. wita stwosza 1 kalinowszczyzna gorzkowice rynek duszniki rynek duszniki kinowa rynek duszniki kalinowszczyzna Portus kinowa poznań z lotu ptaka kalinowszyzna poznań obornicka poznań CPN rybakiewicz gdynia gdynia piątkowska poznań ciechanów ciechanów krynica morska latarnia mikołó konstytucji 3 maja 12 waliców tarczyn tarczyn tarczyn tarczyn