| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175131752317533175431755317563175731758317593176031761...3182931830następna
Tramwaje w Gliwicach
Gliwice
Neo[EZN]
Haus Oberschlesien w pełnej krasie :)
2009-09-28 16:49:41 (16 lat temu)
Hotel Bristol
Warszawa
Neo[EZN]
To chyba Hotel Bristol :)
2009-09-28 09:53:13 (16 lat temu)
Hotel Okrąglak Residence
Sosnowiec
Zaglebiak
Dzieje się tu coś czy zaczęli coś robić i pieniędzy zabrakło albo plany się zmieniły?
2009-09-27 21:24:19 (16 lat temu)
Spróbuj dodać troszkę kontrastu bo zdjęcia są bardzo mdłe :)
2009-09-27 21:57:37 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Dzieje się. Fotki robiłem wcześnie rano więc nikogo nie ma.
2009-09-28 05:57:24 (16 lat temu)
Sanatorium "Stary Dom Zdrojowy"
Krynica-Zdrój
Neo[EZN]
Nie wiedziałem że moi rodzice byli kiedykolwiek w Krynicy ;))
2009-09-27 21:47:17 (16 lat temu)
do pawulon: Twoi rodzice siedzą w drugim rzędzie po prawej a Ty jesteś na tym rysunku z bocianem ;)
2009-09-27 21:51:11 (16 lat temu)
No, fakt, uderzające podobieństwo ale w takim razie musisz zmienić datowanie ;))
2009-09-27 22:01:40 (16 lat temu)
Wiadukty kolejowe
Stańczyki
Neo[EZN]
Ja bym je wiaduktami nazwał, ale cicho sza... :)
2009-09-27 21:35:38 (16 lat temu)
Brama Stągiewna (Stągwie Mleczne)
Gdańsk
pawulon
Poprawiłem proporcje bo były do bani. Coś w Photoshopie spaprałem i nawet przy wklejaniu nie zauważyłem, ale już jest ok.
2009-09-27 19:04:13 (16 lat temu)
Brama Stągiewna (Stągwie Mleczne)
Gdańsk
pawulon
Tablic nie trzeba zamazywać no chyba, że ktoś chce to robić ale nie wiem jaki jest tego cel :)
2009-09-27 15:42:50 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Już masz je w całej okazałości ;)
2009-09-27 19:00:45 (16 lat temu)
Tramwaje w Bytomiu
Bytom
Neo[EZN]
Na 100% Świętochłowicka przy skrzyżowaniu z Fabrycczną - torowisko tramwajowe obecnie w tym miejscu nie istnieje.
2009-09-27 09:26:40 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Wbudowano je w jezdnię czy przeniesiono na drugą stronę ulicy?
2009-09-27 12:32:26 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: W zasadzie to jest tak że tory w tym miejscu istnieją pozbawione sieci trakcyjnej, ale kończa sie kilkaset maetrów dalej - od Spacerowej do Zamłynia wyprute są zarówno tory jak i słupy razem z fundamentami.
2009-09-27 12:43:52 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Jak to zlikwidowano??? Nie słyszałem o tym. Przecież ta linia nie była na zadupiu. Coś mi się tylko o uszy obiło że modernizują linię w Lipinach - myślałem że siódemka nie jeździ w związku z tym remontem. Czyli linię na Świętochłowickiej na tym odcinku zlikwidowano ostatecznie i tramwaj tu już nie wróci?
2009-09-27 12:48:28 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Eh i znalazłem info o tym:

"Linia 607

Ta linia to komunikacja zastępcza za tramwaje linii 7 na odcinku od Łagiewnik do centrum Bytomia. Tramwaje na tym odcinku nie kursują od 1 sierpnia 2008 r. (ruch wstrzymano ze względu na fatalny stan torowiska » czytaj więcej), a nadal nie wiadomo co dalej z remontem. "

Czyli w zasadzie jest szansa na to, że tramwaj tu wróci ale pewnie bliska 0...
2009-09-27 12:53:46 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: W zeszłym roku jak piszesz wprowadzono autobus 607, najprwadopodobniej TSSA liczyły że jak się wystarczająco manifestacyjnie zachowają to w ramach planowanej modernizacji ulicy gmina wybuduje nowe torowisko. Potem okazało się że gmina nie dostanie dotacji w planowanej kwocie na remont, wiec będzie realizowała prace w mniejszym zakresie, wtedy TSSA rozpisały ze dwa przetargi na remont torowiska, ale za każdym razem wszystkie oferty wpływały kwotami przekraczającymi możliwości finansowania. Od sierpnia 2008 do wiosny tego roku tramwaje linii 7 docierały do trójkąta Łagiewniki Targowisko, po rozpoczęciu prac w Lipinach ten trójkąt stał się końcówką 3 linii - 7,17 i nowej linii 10 (obsługiwanej taborem dwukierunkowym). W lecie 2009 po zakończeniu prac w Lipinach i udrożnieniu przejazdu do Chebzia rozpoczęto modernizację węzła Targowisko, w zwiazku z tym zmieniono organizację ruchu - 7-kę i 17-tkę przedłużono do Chebzia, a linię 10 zlikwidowano.
Co do odbudowy linii to na Targowisku powstaje "dobry początek" tych prac: , skrzyżowanie przy węźle Targowisko ma wyglądać tak po przebudowie: - jak widać schemat układu torowego będzie taki zam jak dotychczas.
2009-09-27 13:45:29 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Dzięki za tak szczegółowy opis.

Jak ma wyglądać? Bo linku nie wkleiło.

A na tym zdjęciu to widać kawałek linii łączącej Świętochłowice z Bytomiem, tej zamkniętej w zeszłym roku?
2009-09-27 15:48:04 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Wyglądać ma tak: (w sumie nic ciekawego). A na twoim zdjęciu jest właśnie ten zamknięty odcinek.
2009-09-27 18:48:45 (16 lat temu)
Wyspa Spichrzów
Gdańsk
pawulon
Ktoś wie kiedy to zostało zniszczone?
2009-09-27 15:44:38 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: "W 1945 r. wyspa została prawie całkowicie zniszczona przez wkraczającą do miasta Armię Czerwoną" - cytat z Wikipedii.
2009-09-27 18:10:32 (16 lat temu)
Hotel "Leśny"
Gliwice
Neo[EZN]
Raczej po 2000 roku ta fotka zrobiona. ZOW-T "Tur" zarządza tym hotelem od 2003 lub 2004 roku.
2009-09-25 17:18:36 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): No proszę, to już tak świeże pocztówki wrzucają na aukcje.
2009-09-25 17:57:14 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Mnie zdziwiło że TUR jakąś pocztówkę wydał :) Musze popytać w firmie kiedy to było.
2009-09-26 16:00:51 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): No no, to Nemo ma tam pewnie jakieś wtyki - może jeszcze jakieś fajne pocztówki wypuścili :)
2009-09-26 16:06:45 (16 lat temu)
Muszę odszczekać to co poprzednio napisałem :) Pocztówka może być nawet z 1993 roku. W tym roku Tur powstał, a ten hotel był pierwszym obiektem przez niego zarządzanym. W 2001 roku hotel trafił w ręce prywatnego zarządcy, żeby po krótkim czasie wrócić ponownie w ręce Turu.
2009-09-27 17:00:25 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3175131752317533175431755317563175731758317593176031761...3182931830następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Gogole różanka dwór KAPTUR karpacz karpacz gdańsk, skarpowa jelenia góra jelenia góra dworzec bobolice gdańska łódź Bobolice bobolice boboloice gdańska 61 zwałka zwałka wrocław wrocław Czerniaków rynek duszniki kiełczów Czerniaków salwator plac piastowski 31 Przeczyca Dębica Jasło Jasło Ppieścirogi stare rynek duszniki Salwatorska pieścirogi Hermsdorf Hermsdorf rynek duszniki