| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.marek45
3
2.Paulus
2
3.labeo7
2
4.Ewqa100
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.† Yanek
1
2.marek45
1
3.Wiesław Smyk
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.Balbina
722

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3174231743317443174531746317473174831749317503175131752...3183231833następna
Stacja kolejowa Zabrze - Mikulczyce
Zabrze
Jarosław Dubowski
Położą nowe tory czy zrobią autostradę ?
2009-10-19 22:17:42 (16 lat temu)
do pawulon: Raczej nie położą - w opisie obiektu jest podany rok likwidacji...
2009-10-19 22:28:08 (16 lat temu)
Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny
Bełchatów
Neo[EZN]
Fajny numer ma to zdjęcie ;)
2009-10-19 12:28:50 (16 lat temu)
do pawulon: A Ty nie obijaj się tylko pomóż do 22222 dobić to będzie jeszcze fajniejszy numer.
2009-10-19 12:46:37 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ja się nie obijam tylko wziąłem się za "niezidentyfikowane", a to trochę czasu zajmuje, ale za to jaka satysfakcja jak się uda ustalić właściwy obiekt ;))
2009-10-19 12:51:57 (16 lat temu)
do pawulon: To rozumiem, że już nie muszę pisać jak zobaczyć wszystkie niezidentyfikowane obiekty z (prawie) całego kraju? :)
2009-10-19 13:04:06 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ok., już wiem. W wyszukiwarce należy wpisać "niezidentyfikowane" i zaznaczyć "obiekt" i "szukaj". Teraz do tego dopiero doszedłem :))
2009-10-19 21:23:41 (16 lat temu)
Ratusz
Jarosław
mar
Jarosławiec to jest nad morzem...
2009-10-19 19:12:51 (16 lat temu)
mar
do Jarosław Dubowski: Przepraszam:))
2009-10-19 19:15:31 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Ale jak by się cieszyli gdyby mieli taki ratusz ;)
2009-10-19 21:11:39 (16 lat temu)
ul. Dzierżona Jana, ks.
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Znając życie to trzy bloki na krzyż ;)
2009-10-19 20:21:30 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Dokładnie to chyba 14 bloków. Wszystkie prawie identyczne.
2009-10-19 20:36:20 (16 lat temu)
pl. Na Bramie
Przemyśl
mar
Po lewej ul. Mickiewicza a po prawej Dworskiego.
2009-10-19 00:02:02 (16 lat temu)
To nie ja, to mapa google tak twierdzi ;))
2009-10-19 00:03:26 (16 lat temu)
mar
do pawulon: :)))
2009-10-19 20:04:22 (16 lat temu)
Reymonta 4
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Wiem ten samochód jest boski, ale zrobiłem tylko jedno zdjęcie. jak będę miał zamiennik to te się wywali.
2009-10-19 16:56:46 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Wszystko gra :) I tak zdjęcie jest super, znacznie powyżej średniej internetowej. W końcu doczekaliśmy się zdjęć charakterystycznych górnośląskich kamienic - przy okazji - jak to jest z tym malowaniem okien - czy jest jakiś podział na miasta jeśli chodzi o wybór koloru?
2009-10-19 17:06:43 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Wiesz w zasadzie to ja jestem taki Ślązak ze Słupska ;) A co do tych okien to zdaje się wszędzie obowiązywał kolor czerwony. A czemu czerwony? Jak mi wyjaśnił kiedyś jeden z autochtonów taką farbą ochronną zabezpieczano w kopalniach elementy drewniane. A że jak wiadomo najtaniej wynieść z pracy to wszyscy malowali nią okna.
2009-10-19 17:13:32 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Oprócz czerwonego dosyć często spotyka się zielony - gdzieś nawet widziałem okna pomalowane na niebiesko ale to był raczej jednostkowy przypadek.
2009-10-19 17:22:01 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Może w tamtej kopalni inna farbę mieli ;) Albo hutnicy tam mieszkali :] W moim familoku jak się do niego wprowadzaliśmy w 81 roku to wszystkie okna były czerwonobrązowe. A teraz wolna amerykanka, każdemu jak się widzi :/
2009-10-19 18:00:21 (16 lat temu)
Twierdza Przemyśl
Przemyśl
Kavikvs
Na commons ta grafika ma określona licencję. Warto byłoby jej przestrzegać.
2009-10-19 04:35:57 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Zgadza się. To bardzo ważne - my w zasadzie musimy pamiętać o tym, że w przypadku licencji Creative Commons jest kilka wersji ale najpopularniejsza to CC by SA (by Share Alike) czyli uznanie autorstwa - na tych samych warunkach. Najważniejszy dla nas zapis to "Uznanie autorstwa. Utwór należy oznaczyć w sposób określony przez Twórcę lub Licencjodawcę." - musi też być określona licencja którą objęta jest dana grafika, żeby było jasne czy ktoś może ją rozpowszechniać i na jakich warunkach.
2009-10-19 10:14:44 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Chodzi o obligatoryjną wzmiankę o autorze? Nie za bardzo się w tym wyznaję.
2009-10-19 13:55:53 (16 lat temu)
do Kavikvs: Tak. Wystarczy podanie autora (i ew. informacji o które prosi w treści licencji - spotkałem się raz z np. koniecznością zamieszczenia linku do strony autora) oraz określenie w jakiej licencji jest grafika lub zdjęcie.

Zawsze w szczegółach zdjęcia jest podana licencja, typ i autor.
2009-10-19 13:59:11 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Czy teraz jest dobry opis? Jak nie, to podpisz tak jak ma być. Zdjęcie jest na
2009-10-19 14:53:35 (16 lat temu)
2009-10-19 15:18:17 (16 lat temu)
św. Urbana 3
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Dach już przerobiony ale klinkierówka na ścianie frontowej jeszcze oryginalna :)
2009-10-18 22:37:47 (16 lat temu)
do pawulon: We Wrocławiu tak dwa dachy wyremontowali w kamienicach, które 2 lata później poszły do rozbiórki :) No ale odszkodowanie było większe a panowie od dachów zarobili trochę grosza.
2009-10-18 22:40:34 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: No i jak tu się dziwić, że w kasie miejskiej pustki :))
2009-10-19 00:05:43 (16 lat temu)
3 Maja 45
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Tomasz Górny (Nemo5576)
+2 głosów:2
Niestety zrobiłem tylko jedno ujecie, a nie wiem kiedy będzie mi się chciało tam znów człapać :)
2009-10-18 18:40:29 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Miałem na myśli te białe paseczki na brzegach :) Bez tego byłoby super. Tak BTW - fajnie, że w końcu możemy zobaczyć jak wygląda Zabrze ale nie tylko na starych zdjęciach. Ja mam w planie wyjazd na kilka dni na Górny Śląsk ale jeszcze nie wiem kiedy się tam udam. Trzeba rozruszać trochę ten region, bardzo interesujący zresztą :)
2009-10-18 18:44:12 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Kurde nie zauważyłem :/ Musisz wybaczyć noszę patrzałki -13 dioptrii i czasem takie szczegóły mi umykają. Mnie bardziej przeszkadza ten palec w lewym górnym rogu ;)
2009-10-18 18:57:07 (16 lat temu)
Jutro wrzucę obrobione jeszcze raz z RAWa
2009-10-18 23:17:55 (16 lat temu)
Tramwaje w Krakowie
Kraków
Neo[EZN]
Jaki ładny niebieski tramwaj, pasował by do Wrocławia :) Wiem, wiem, Kraków też ma niebieskie, ale podtrzymuję pierwsze zdanie ;))
2009-10-18 23:12:57 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3174231743317443174531746317473174831749317503175131752...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kładno Sanok Sanok grupa grupa Autosan Autosan Autosan Autosan Star 29 Star 29 Star Star Przełęcz Łupkowska sępolno 125p Kielce dworzec przemyśl przemyśl przemyśl przemyśl dorothenstrasse mural dorothenstrasse mural kasinka mała rozogi Paderewski malczewskiego 16B, Jelenia Góra kaplica huberta kaplica kaplica jędrzejów jędrzejów kaplica