| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Nemezis
34
2.4elza
17
3.Bogdan JS
16
4.Ewqa100
12
5.da signa
12
6.Jac64
11
7.ireneusz1966
9
8.piotr brzezina
8
9.vetinari
8
10.JoDab
6
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
15
2.esski
7
3.mikeschhorn
6
4.Wiesław Smyk
5
5.piotr brzezina
5
6.† Yanek
4
7.Mariusz Brzeziński
4
8.da signa
3
9.Bogdan JS
3
10.Dana
3
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Bogdan JS
39
3.vetinari
35
4.ZPKSoft
16
5.Tomiko
16
6.Ismena
13
7.ireneusz1966
8
8.Jazzek
5
9.gregorr
3
10.JoDab
3
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1359
4.vetinari
1299
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8. legion
948
9.ireneusz1966
920
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3171431715317163171731718317193172031721317223172331724...3183431835następna
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Racibórz
Neo[EZN]
stoik
 
Ładnie podmalowane ( czy coś )
2009-11-12 23:21:58 (16 lat temu)
do stoik: to chyba akwarela:)
2009-11-13 09:03:59 (16 lat temu)
ul. Krakowskie Przedmieście
Warszawa
bonczek_hydroforgroup
Na którym odcinku tej ulicy zrobili deptak?
2009-11-12 23:22:03 (16 lat temu)
Od Świętokrzyskiej do pl. Zamkowego.
2009-11-13 00:16:38 (16 lat temu)
Bazylika Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Chełm
Neo[EZN]
zuf
Nie przeklinaj.
2009-11-12 21:54:11 (16 lat temu)
zuf
do mar: Heh. "Mało ciekawy kościół" Dobre. A jaki adres? Ulica? Nie mogę nigdzie znaleźć.
2009-11-12 23:57:47 (16 lat temu)
Elektrociepłownia Zabrze S.A.
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
stoik
 
Ktoś w tej serii chciał pokazać niebo. Można powiedzieć, że prawie się udało ; )
2009-11-12 23:25:44 (16 lat temu)
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza
Racibórz
ŁAPA
Wygląda na wejscie do jakichś kazamat fortalicji...
2009-11-11 21:51:25 (16 lat temu)
No rzeczywiście wygląda jak brama do dawnej twierdzy. Ale obiekt ten, poza 1945 roku nie pełnił funkcji wojskowych.
2009-11-12 21:17:05 (16 lat temu)
Zabytkowa Kopalnia Srebra
Tarnowskie Góry
TATO
2009-11-12 21:04:08 (16 lat temu)
Tramwaje w Bielsku-Białej
Bielsko-Biała
Gaj777
Ten słup został tu ponownie postawiony czy nigdy nie był ruszany?
2009-11-11 21:41:15 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Jakimś cudem się ostał. I przez trzydzieści lat stał sobie, nie zwracając na siebie uwagi aż tu dopiero BTT (swoją drogą organizacja, która ma bardzo fajne idee, tylko wykonanie ogranicza się do pisania o tych ideach na forach internetowych, niestety) wzięło słup odnowiło i tabliczkę dodało.
2009-11-11 21:46:13 (16 lat temu)
do Gaj777: A mógł byś przy jakiejś okazji zrobić mu ładniejsze zdjęcie, plis :))
2009-11-11 23:51:06 (16 lat temu)
do pawulon: Postaram się, zresztą zamierzam się wybrać i sfotografować wszystkie kamienice na 3 Maja z osobna. Ale teraz pogoda w Bielsku obrzydliwa i prognozy nie lepsze :(((
2009-11-12 17:11:34 (16 lat temu)
Hotel "President"
Bielsko-Biała
Gaj777
stoik
 
To białe po prawej jakoś tak dziwnie...
2009-11-12 09:05:14 (16 lat temu)
do stoik: Przyciąłem...
2009-11-12 17:08:50 (16 lat temu)
Bank Pekao SA
Zabrze
Tomasz Górny (Nemo5576)
Kurde licencji nie zaznaczyłem :/
2009-11-12 11:09:12 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Uzupełniłem. W tygodniu dodam odpowiednią opcję do edycji zdjęcia. Przy okazji - wczoraj "hurtem" dodałem tę licencję do wszystkich Twoich zdjęć.
2009-11-12 11:16:08 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Zauważyłem :) Wielkie dzięki.
2009-11-12 11:20:34 (16 lat temu)
Pomnik Wojska Polskiego
Żywiec
Neo[EZN]
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
Pomnik (nie do końca jestem pewien czy Wojska Polskiego) istnieje nadal, dzięki protestom ekologów zwiazanym z bocianim gniazdem na jego szczycie:

Lokalizacja - Al. Wolnosci, przed budynkiem zwanym Ubezpieczalnią.
2009-11-12 09:41:59 (16 lat temu)
Neo[EZN]
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Ale jaja :) Bocianie gniazdo uratowało pomnik.
2009-11-12 11:13:03 (16 lat temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...3171431715317163171731718317193172031721317223172331724...3183431835następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: krakowskie przedmieście 43 zawodzie Chełm I liceum chełm chełm Chełm kościół pw. św. jana chrzciciela nowe ogrody piaskowa kunickiego opole opole kościół zbawiciela gdańsk palmiry palmiry biskupia górka palmiry komenda główna Łekno końskie koleg 3 maja pszczyna ulica paderewskiego bydgoszcz bruska bydgoszcz bruska bydgoszcz bruska bydgoszcz bruska trzebnica trzebnica kpgo Szczecin Narutowicza 10 rzeszów rzeszów jeżyce siemianowice dag fabrik krochmalna 46