| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
12
2.Jac64
5
3.marek45
3
4.labeo7
3
5.Paulus
2
6.Ismena
2
7.yani
2
8.ulec
1
9.elot360
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.marek45
2
2.da signa
2
3.esski
2
4.† Yanek
1
5.Wiesław Smyk
1
6.piotr brzezina
1
7.† Erle3
1
8.verbensis
1
9.Neo[EZN]
1
10.Bogdan JS
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...8586878889909192939495...3183231833następna
Sadowa 25
Kazimierz Dolny
Michał Kazimierski
Kolejna skucha w numeracji. Można zobaczyć na GE, w zbliżeniu, jaki numer jest na domu?
2026-06-06 21:06:18 (16 dni temu)
do Michał Kazimierski: Numer jest właściwy (przynajmniej w czasie wykonywania zdjęcia, czyli w 2019):
Obecnie jest numer 26, choć nie jestem pewien, czy sam budynek się nie zmienił...
2026-06-06 21:13:12 (16 dni temu)
Golanka Górna
muzolph
Oznaczyłam kościół, dwór i szkołę. Potrzebna lokalizacja pozostałych obiektów z widokówki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-06-06 20:53:24 (16 dni temu)
Długa 1-Rynek 9
Racibórz
Desperado
da signa
+1 głosów:1
To jest Długa 1.
2026-06-06 20:47:49 (16 dni temu)
Pętla tramwajowa "Pelcowizna"
Warszawa
polskup
Nie wiem, jakie dać źródło. Przykleiło się bez sensu, jak na razie. "Instagram" sie nie da :)
2026-05-27 17:10:13 (26 dni temu)
Dzięki :) Właśnie się ogarnąłem i chciałem to dopisać :)
2026-05-27 17:19:35 (26 dni temu)
yani
+1 głosów:1
do polskup:
Dopisałem pod zdjęciem - standardowo w przypadku źródła "inne".
2026-05-27 17:19:51 (26 dni temu)
do yani: Jasne. Przed chwilą wróciłem do domu z pasjonującej wyprawy i jeszcze nie myślę.
2026-05-27 17:23:23 (26 dni temu)
yani
+8 głosów:8
do polskup:
A tak w ogóle, to mam przyjemność Cię poinformować, że właśnie dostałeś rangę admina głównego - zadziała po przelogowaniu.
Gratulacje!
2026-05-27 17:26:58 (26 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do yani: Dziękuję. Nie wiem tylko, czy podołam :) Poważnie. Te ostatnie g-burze sprawiają, że się trochę wycofuję.
2026-05-27 17:32:50 (26 dni temu)
yani
+4 głosów:4
do polskup:
Myślę, że Twoja dotychczasowa działalność wskazuje, iż podołasz. Ze swoim zdroworozsądkowym podejściem do innych użytkowników możesz zdziałać tu wiele dobrego.
2026-05-27 17:40:00 (26 dni temu)
Dana
+2 głosów:2
do polskup: Cieszę się i gratuluję, życzę wytrwałości, dalszej spokojnej, owocnej pracy, satysfakcji i mimo wszystko dobrej zabawy :)
2026-05-27 18:12:12 (26 dni temu)
verbensis
+1 głosów:1
do polskup: Gratulacje. :)
A co do burz - chyba najlepiej ignorować i robić swoje. Szkoda zdrowia na przejmowanie się.
2026-05-27 18:15:49 (26 dni temu)
fantom
+3 głosów:3
do verbensis: Jeśli chodzi o burze, to właśnie ćwiczymy rozganianie chmur.... ;-)
2026-05-27 18:20:15 (26 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do Dana : Serdecznie dziękuję. Bawię się świetnie, jestem w swoim żywiole. Mapy i zdjęcia :)
2026-05-27 18:21:06 (26 dni temu)
ZPKSoft
+4 głosów:4
do polskup: Nie masz innego wyjścia, jak mus to mus. Dlaczego Tobie ma być lżej niż innym ;-) A tak serio to zasłużyłeś na awans.
2026-05-27 18:21:52 (26 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do verbensis: Dzięki. To prawda, ale chyba zbyt empatycznie odbieram pewne negatywne emocje. Pracuję nad sobą :)
2026-05-27 18:23:52 (26 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziękuję. Postaram się jakoś wdrożyć. I musicie mi wybaczyć, że czasem znikam. Zawsze wracam.
2026-05-27 18:28:36 (26 dni temu)
verbensis
+2 głosów:2
do fantom: Szkoda tylko, że trzeba to co jakiś czas powtarzać...
2026-05-27 18:30:46 (26 dni temu)
Krzysiek99
+2 głosów:2
Ze względu na widoczny tramwaj typu N, jest to najpóźniej 1969. Poprawiłem tutaj i przy drugim zdjęciu.
2026-05-27 19:11:17 (26 dni temu)
vetinari
+2 głosów:2
do polskup: Gratulacjie z mojej strony....kto inny jak nie Ty ☺☺☺
2026-05-27 19:36:24 (26 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do vetinari: Dziękuję. Czuję się nieco onieśmielony :)
2026-05-27 19:45:27 (26 dni temu)
vetinari
+3 głosów:3
do polskup: Pamiętam jak mi teź dodano tą obcjie admina głównego....z jednej strony się czulem naprawde zaścicony, ale odrazu uczulem teź tą odpowiedzialnoścz....najwięcej się obawialem źe coś zepsuje....naprz źe zlikwiduje swoją niezręćnością calą fotopolskę ☺☺☺ Naścięćie, niejest to tak proste, ktoś przy stwarzaniu tego portalu myślal o takych antitalentach jak ja i dodal dodatkowe zabiezpieczenia ☺☺☺
2026-05-27 20:03:55 (26 dni temu)
da signa
+3 głosów:3
do polskup: Dołączam się do gratulacji i tak szczerze to wiedziałam od pierwszego dnia , że Twoja wiedza i kultura osobista dodadzą fotopolsce splendoru :)
2026-05-27 20:10:43 (26 dni temu)
polskup
+3 głosów:3
do vetinari: Mam identyczne odczucia. Mnie się udało już jako zwykłemu użytkownikowi wykasować pół dzielnicy znaczników :) Tym samym odkryłem tajną funkcję: skasowanie znacznika obszarowego koszem na śmieci skutkuje skasowaniem wszystkich punktów na obszarze tego znacznika... Tylko pytanie, czy taka funkcja jest potrzebna...
2026-05-27 20:12:15 (26 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do da signa: Nie ukrywajmy, byłaś moją "dobrą przedszkolanką", a i ja wiele się przez ten czas nauczyłem i to zarówno rzeczy merytorycznych, jak i takich społecznych, że tak to nazwę. Dziękuję.
2026-05-27 20:19:52 (26 dni temu)
4elza
+2 głosów:2
do polskup: Jak najbardziej słuszna decyzja, a komentarze (jak widać) ją potwierdzają. Gratuluję również i życzę powodzenia :-)
2026-05-28 06:32:42 (25 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do 4elza: Dziękuję. Mam nadzieję, że ogarnę nowe obowiązki. Bo na przykład dziś zaspałem :)
2026-05-28 07:03:08 (25 dni temu)
4elza
+2 głosów:2
do polskup: Karygodne ;-)...
2026-05-28 07:13:00 (25 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do 4elza: W pewnym sensie, bo wczoraj fociłem rudery zamiast pracować, więc dziś mniej czasu mogę poświęcić Fotopolsce, a szkoda. A tak już konkretnie: czy mam możliwość dopisywania miejscowości do listy? Jeśli tak, to chciałbym spełnić prośbę z forum, miejscowość się kwalifikuje, a ja nie umiem :)
2026-05-28 07:23:38 (25 dni temu)
4elza
+2 głosów:2
do polskup: Klikasz na swój nick, wybierasz z listy "narzędzia", po prawej - "dodaj miejscowość", wpisujesz nazwę, rozwijasz listę z województwami i akceptujesz.
2026-05-28 07:37:15 (25 dni temu)
4elza
+2 głosów:2
do polskup: W sensie, że zaspać w pierwszym dniu, na nowym stanowisku?...
2026-05-28 07:38:39 (25 dni temu)
polskup
+2 głosów:2
do 4elza: No właśnie. Tak się to zbiegło.
Dzięki za wskazówki.
2026-05-28 07:49:08 (25 dni temu)
blaggio.
+2 głosów:2
do polskup: Jeszcze ja, jeszcze ja. ;-)
Pech, powiedzmy, chciał, że wczoraj nie miałem szansy wypowiedzieć się. Miałem zablokowane dodawanie komentarzy.

To się musiało kiedyś stać. I stało się. Już jesteś majster pełną gębą. Trzeba to jakoś oblać. ;-))
2026-05-28 19:00:36 (25 dni temu)
polskup
+3 głosów:3
do blaggio.: He he. Dzięki. Oblać można, tym czy owym... Pełna gęba to będzie jak się nauczę majstrować :)
2026-05-28 20:14:21 (25 dni temu)
lipton
+2 głosów:2
To ja Wam powiem, że to jednak raczej... nie jest rok 1969! Bo w tym roku widocznego w tle wagonu nie było już w Warszawie! O ile oczywiście dobrze czytam jego numer :)
2026-05-28 21:56:19 (25 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do lipton: 7?7. W środku chyba 0, ale nie jest to oczywiste.
2026-05-28 22:09:57 (25 dni temu)
elot360
+2 głosów:2
do polskup: Gratuluje awansu i powodzenia na nowym stanowisku!
2026-05-28 22:20:19 (25 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do elot360: Dziękuję :)
2026-05-28 22:41:18 (25 dni temu)
do polskup: Też mi się wydaje, że jest to #707, ale 100% pewności nie mam.
2026-06-06 20:44:21 (16 dni temu)
Rahner's Hotel
Racibórz
Dana
Krzyś_
+1 głosów:1
Tu po prawej z balkonami:

Hotel miał adres Bahnhofstr. 8.
2026-06-06 14:13:12 (16 dni temu)
do Krzyś_: Dzięki i widzę, że obiekt już założony :)
2026-06-06 20:41:58 (16 dni temu)
Wyzwolenia 2 - 2d
Bytom
piotr brzezina
Do Piotr: Blok ma adres przy ul. Wyzwolenia. Patrz: .
2026-06-06 20:24:39 (16 dni temu)
Wyzwolenia 117
Bytom
piotr brzezina
Do Piotr: To jest budynek przy ul. Wyzwolenia. Patrz: .
2026-06-06 20:15:15 (16 dni temu)
do blaggio.: Ok zmienimy
2026-06-06 20:23:26 (16 dni temu)
Zabrzańska 24
Bytom
piotr brzezina
Do Piotr: Bloki pod nr 24 i 26 mają adresy przy Zabrzańskiej. Patrz: .
2026-06-06 20:20:36 (16 dni temu)
Mięćmierz 5
Kazimierz Dolny
Michał Kazimierski
Niestety moje mapy nie potrafią pokazać numeru posesji. Jeśli ktoś ma lepsze, proszę o poprawne przypisanie.
2026-06-06 19:58:11 (16 dni temu)
do Michał Kazimierski: Możesz podać najbliższy założony obiekt?
2026-06-06 20:06:12 (16 dni temu)
do da signa: Studnia
2026-06-06 20:06:47 (16 dni temu)
do da signa: To są te domy, które wyglądają na mapie jak hantel.
2026-06-06 20:08:14 (16 dni temu)
do Michał Kazimierski: Wg. geoportalu nie mają numerów. Ten bliżej studni leży na posesji nr 5. Ten drugi na samodzielnej działce bez numeru.
2026-06-06 20:13:04 (16 dni temu)
do Michał Kazimierski: Na geoportalu nie mają numeru, ale obrys działki tak jakby sugerował, że do część posesji z numerem 5...?
2026-06-06 20:13:11 (16 dni temu)
Pomorska 17-21
Bytom
piotr brzezina
Do Piotr: Wszystkie bloki o numerach 9-11, 13-15, 17-21 mają adresy przy ul. Pomorskiej. Patrz: .
2026-06-06 20:12:30 (16 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...8586878889909192939495...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: ruhberg wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141