| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Ewqa100
12
2.Jac64
10
3.marek45
3
4.labeo7
3
5.Paulus
2
6.Ismena
2
7.yani
2
8.ulec
1
9.elot360
1
10.Ravsos
1
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.marek45
2
2.da signa
2
3.esski
2
4.† Yanek
1
5.Wiesław Smyk
1
6.piotr brzezina
1
7.† Erle3
1
8.verbensis
1
9.Neo[EZN]
1
10.Bogdan JS
1
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
89
2.Ismena
13
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1320
4.vetinari
1264
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1025
8. legion
948
9.ireneusz1966
912
10.chrzan233
751

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...90919293949596979899100...3183231833następna
Akacjowa 10
Wrocław
TW40
Lukasz85
+1 głosów:1
Prywatna Niemiecka Szkoła Średnia

Wrocław 18, Aleja Akacjowa 10, telefon 83323 / matura do klasy VI

W południowej części Wrocławia, w spokojnej i zdrowej okolicy podmiejskiej, otoczona ogrodem o powierzchni 3000 m², znajduje się Prywatna Niemiecka Szkoła Średnia z internatem. Ten typ szkoły, przy nauce tylko dwóch języków obcych (angielskiego i francuskiego lub łaciny), szczególnie pielęgnuje przedmioty związane z kulturą i językiem niemieckim.

Przyjmowani są wyłącznie uczniowie „aryjscy”; pożądana jest ich przynależność do organizacji narodowosocjalistycznej (NS).

Kierownictwo szkoły postawiło sobie za cel oferowanie – przy współcześnie niskich opłatach – możliwie najlepszego poziomu nauczania oraz wyżywienia w internacie. Małe klasy, umożliwiające indywidualne podejście do potrzeb każdego ucznia, gwarantują najlepsze wyniki w nauce i wychowaniu.

Ze szkołą związane jest także „Wrocławskie Gimnazjum Wieczorowe”, które w kursach przyspieszonych przygotowuje osoby pracujące zawodowo do wszelkich egzaminów.
2026-06-05 22:32:01 (17 dni temu)
Armii Krajowej 1
Paczków
ZPKSoft
blaggio.
+2 głosów:2
Te same zdjęcia przypisane są do dwóch obiektów Armii Krajowej 1. Przecież to jest jeden budynek, nie dwa.
2026-06-05 18:20:09 (17 dni temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do blaggio.: Nie wiem jak było ale widzę, że zrobiłeś porządek. Dzięki.
2026-06-05 20:25:18 (17 dni temu)
blaggio.
+1 głosów:1
do ZPKSoft: No niee. Ja tak nie działam. Gdybym to zrobił, to bym powiadomił dodatkowo. A gdybym chciał udawać niewidzialną rękę, to bym zrobił swoje i ani mru mru o tym, że coś było, bo po co robić "aferę", przecież sprawa była oczywista. Ale pomyślałem, że może jednak był w tym zdublowaniu obiektu jakiś ukryty zamysł, i czekałem na reakcję. ;-)
2026-06-05 20:48:06 (17 dni temu)
do blaggio.: Podejrzewam, że przy zakładaniu obiektu i dodawaniu zdjęcia pojawiały się problemy techniczne, których dziś nie pamiętam. Jeśli to nie Ty skorygowałeś to w takim razie dziękuję Niewidzialnej Ręce ;-)
2026-06-05 22:05:58 (17 dni temu)
Niedźwiedzia 5-17
Wrocław
Michał Kazimierski
Piękne! Przy prawej krawędzi Wzgórze Mikołajskie (b16210), proszę dodać znacznik.
2026-06-05 21:37:34 (17 dni temu)
Michał Kazimierski
+1 głosów:1
do Bubziom: Proszę. ;-) Dziękuję.
2026-06-05 21:41:30 (17 dni temu)
Kościół i klasztor oo. Pallotynów
Kielce
adi_62
To nie są schody prowadzące do kościoła, poważny błąd w opisie.
2026-06-05 20:58:41 (17 dni temu)
do Nemezis: To w takim razie dokąd prowadzą?
2026-06-05 21:10:00 (17 dni temu)
do Mariusz Ucig: Ty jesteś z Kielc to wiesz, to nie są schody bezpośrednio do kościoła jak w opisie.
2026-06-05 21:14:29 (17 dni temu)
do Nemezis: Wejście z prawej jest właśnie wejściem do kościoła:
Kolejny raz mijasz się z prawdą. Nie wiem tylko w jakim celu robisz. Staje się to powoli męczące.
2026-06-05 21:20:09 (17 dni temu)
do fantom: Męczący to jesteś ty, jeśli w prawo to nie te co są pokazane.
2026-06-05 21:21:07 (17 dni temu)
Mariusz Ucig
+1 głosów:1
Jak już jestem przy tym zdjęciu to zadam pytanie. Może mi ktoś da sensowną odpowiedź. Otóż jak kliknę na napis z loginem autora tego zdjęcia, pokazuje mi błąd 404. O co tu chodzi?
2026-06-05 21:22:23 (17 dni temu)
fantom
+2 głosów:2
do Nemezis: Masz jeden dzień wolnego za bycie niegrzeczną, na przemyślenie dalszej kariery.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2026-06-05 21:23:16 (17 dni temu)
alanta
 
do fantom: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: §33.
2026-06-05 21:29:34 (17 dni temu)
katka
 
ten w masce błazna musi odejść jak balcerowicz
2026-06-05 21:37:45 (17 dni temu)
Kościół św. Wojciecha i Jerzego
Zator
Filip Przystał
Woj11
+2 głosów:2
Masz na zdjęciu Niemców - okupacja. A siedzieli w mieście do końca stycznia 1945. Ustaw datowanie na 1939-1944
2026-06-05 21:23:49 (17 dni temu)
Śniadeckich 9
Gdańsk
Desperado
Pomuchelskopp
+1 głosów:1
Nie mam pomysłu, gdzie tego szukać. Może to Nowy Port, może dawny Szpital Miejski, a może całkiem inne miejsce
2024-10-23 15:37:58 (rok temu)
beznik
+1 głosów:1
Duńczycy mieli też przychodnię w Ostródzie i szpital w Makowie Mazowieckim.
2024-10-23 15:43:40 (rok temu)
Krzyś_
+2 głosów:2
2026-06-05 21:16:35 (17 dni temu)
Tauron Wytwarzanie S.A. Oddział Elektrownia Jaworzno III
Jaworzno
papaj
fantom
+4 głosów:4
Piłeś - nie fotografuj.
2026-06-05 20:31:35 (17 dni temu)
PiotrW
+2 głosów:2
do fantom: Nie piłeś, napij się i przyjdź jutro:)
2026-06-05 21:16:30 (17 dni temu)
ul. Jaracza Stefana
Gdańsk
† KC
Krzyś_
+1 głosów:1
Mamy tę kamienicę:

Informacja o odkryciu fundamentów:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzup.
2026-06-05 21:07:43 (17 dni temu)
Panoramy Barda
Bardo
sawickimarcin
A tutaj, poza dopisaniem do "Niemieckich pocztówek...", należy przypisać przede wszystkim do panoram miejscowości.
2026-06-05 21:02:16 (17 dni temu)
Ostra Góra (792 m n.p.m.)
Bogdan JS
blaggio.
+1 głosów:1
Do Bogdan: Zdjęcie winno być też przypisane do miejscowości, w której zrobiono zdjęcie.
Oznaczyłem tez na mapie miejsce wykonania fotki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2026-06-05 18:35:46 (17 dni temu)
do blaggio.: Góra jest przypisana także do tej miejscowości - Łpasze Niżne, bo leży w jej granicach. Mogę zmienić ścieżkę przypisania.
2026-06-05 18:44:35 (17 dni temu)
do Bogdan JS: Och qurde, nie wpadłem na to. Jakoś rzadko spotyka się góry przypisane też do miejscowości i dlatego. Ale mój tok myślenia przebiegał w ten sposób, że góra jest w oddali a zdjęcie głównie pokazuje fragment terenu i drogi w Łapszach.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-06-05 20:58:59 (17 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...90919293949596979899100...3183231833następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: międzyz międzyz radwanice radwanice solina ruhberg wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław